Gość: chudy_churchill
IP: *.idea.pl
07.06.05, 11:14
szanowni państwo........
chciałbym się dowiedzieć....które tłumaczenie,jest waszym zdaniem lepsze...czy to które jest od dziś w kioskach,z GW...??
czy moje które mam w domu...to co mam w domu tłumaczył Franciszek Mirandola...(siakiś pseudonim?).?
pozdrawiam...