jomswiking
09.06.05, 21:05
'I PO CO TO WSZYSTKO?'
I po co to wszystko?
Ten bol rozkoszny
Niszczacy najwieksze
Dzielo ewolucji
I po co to wszystko?
Ta stalowa smierc
Czekajaca na sygnal
Wielkich hipokrytow
I po co to wszystko?
To blaganie o slowo
Ktore nigdy nie ma
Upragnionego sensu
I po co to wszystko?
Ci syntetyczni przyjaciele
O syntetycznych twarzach
Zastyglych w grymasie radosci
I po co to wszystko?
Te niewinne krzyze
Nad niewinnymi twarzami
Ktore sie juz nie smieja...