Dodaj do ulubionych

Do Annabellee

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 20:14
potwierdź, czy zauważyłas w wątku o literackich nickach wiersze, które Ci
podesłałam, To tyle. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • annabellee1 Re: Do Annabellee 08.07.05, 22:08
      Serdecznie dziekuję!!Ja tez czytałam te albumy zarowno pierwszy jak i
      drugi.Pewnie jestesmy w jednym wieku.Jeden mam nawet w bibliotece.Nastolatki
      znakomicie wydane tez sa z tamtego okresu.I napewno z nich pamietam te
      wiersze,choc slabo. Jest jeszcze piekny wiersz Maryli Wolskiej w podobnym
      klimacie.Pozdr.M
      Aaa - podabaja mi sie twoje posty.
      Ja tu jestem od jakiegos tygodnia i na razie sie nurzam we wszystkim cala
      szczesliwa,ze odkrylam fajne miejsce.Pewnie bede musiala jednak troche zniknac
      bo robota czeka a to straszny zlodziej czasu.No i mam sklonnosci do
      uzaleznien.Od wszystkiego.Ale na razie grasuje.hej
      • Gość: mamarcela Re: Do Annabellee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 22:22
        No popatrz, a ja myslałam,że Ty stara forumiara jesteś (pardonez le mot). Ja
        też tu mniej więcej od tygodnia - fajnie jest, ale praca leży odłogiem i powoli
        zaczyna cuchnąć. Niestety, też mam skłonności do uzależnień. Pozdrawiam.
        Dobranoc i idę w końcu obejrzec ten film, który z pięć godzin temu wcisnęłam w
        odtwarzacz.
        • annabellee1 Re: Do Annabellee 09.07.05, 05:49
          No,prosze ..Moze wszyscy tu w przelocie i robia wrazenie jakby zawsze..
          • mamarcela Re: Do Annabellee 11.07.05, 15:03
            NO, zaraz po propozycji wymienienia maili wysłałąsm Ci zajawkę na adres
            gazetowy. Odpowiedz w ten sam sposób to wymienimy osobiste adresy. Pozdrawiam.
            • annabelee1 Re: Do Annabellee 11.07.05, 15:37
              ja wyslalam list na gazetowy adres//
              • annabelee1 Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:02
                No nie ma nic w skrzynce.Czy moj dostalas?
                • mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:05
                  właśnie nie. Jest tylko w wysłanych ten z przedwczoraj bodajże.
                  • mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:10
                    kurnik.pl/literaki/?pr=1&pt=1
                    wejdź w słownik i tam są różne najdurniejsze słowa świata min. te ęsi. moja
                    córka w to czasami grywa i jako dziecko oczytane ogrywa równo kolegów z klasy,
                    co potwierdza wyższość czytających nad nieczytającymi, ale z drugiej strony
                    powoduje, że faceci w wieku mojego dziecka boją sie jej jak ognia.
                    • mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:18
                      Żadnego listu. Tzw. gawno. Spróbuj na wp.pl pan-yapa . To ten, co tańczył z
                      krową - bohater pozytywny naszej rodziny i przyległości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka