Gość: mamarcela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 20:14 potwierdź, czy zauważyłas w wątku o literackich nickach wiersze, które Ci podesłałam, To tyle. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annabellee1 Re: Do Annabellee 08.07.05, 22:08 Serdecznie dziekuję!!Ja tez czytałam te albumy zarowno pierwszy jak i drugi.Pewnie jestesmy w jednym wieku.Jeden mam nawet w bibliotece.Nastolatki znakomicie wydane tez sa z tamtego okresu.I napewno z nich pamietam te wiersze,choc slabo. Jest jeszcze piekny wiersz Maryli Wolskiej w podobnym klimacie.Pozdr.M Aaa - podabaja mi sie twoje posty. Ja tu jestem od jakiegos tygodnia i na razie sie nurzam we wszystkim cala szczesliwa,ze odkrylam fajne miejsce.Pewnie bede musiala jednak troche zniknac bo robota czeka a to straszny zlodziej czasu.No i mam sklonnosci do uzaleznien.Od wszystkiego.Ale na razie grasuje.hej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamarcela Re: Do Annabellee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 22:22 No popatrz, a ja myslałam,że Ty stara forumiara jesteś (pardonez le mot). Ja też tu mniej więcej od tygodnia - fajnie jest, ale praca leży odłogiem i powoli zaczyna cuchnąć. Niestety, też mam skłonności do uzależnień. Pozdrawiam. Dobranoc i idę w końcu obejrzec ten film, który z pięć godzin temu wcisnęłam w odtwarzacz. Odpowiedz Link Zgłoś
annabellee1 Re: Do Annabellee 09.07.05, 05:49 No,prosze ..Moze wszyscy tu w przelocie i robia wrazenie jakby zawsze.. Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Do Annabellee 11.07.05, 15:03 NO, zaraz po propozycji wymienienia maili wysłałąsm Ci zajawkę na adres gazetowy. Odpowiedz w ten sam sposób to wymienimy osobiste adresy. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
annabelee1 Re: Do Annabellee 11.07.05, 15:37 ja wyslalam list na gazetowy adres// Odpowiedz Link Zgłoś
annabelee1 Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:02 No nie ma nic w skrzynce.Czy moj dostalas? Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:05 właśnie nie. Jest tylko w wysłanych ten z przedwczoraj bodajże. Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:10 kurnik.pl/literaki/?pr=1&pt=1 wejdź w słownik i tam są różne najdurniejsze słowa świata min. te ęsi. moja córka w to czasami grywa i jako dziecko oczytane ogrywa równo kolegów z klasy, co potwierdza wyższość czytających nad nieczytającymi, ale z drugiej strony powoduje, że faceci w wieku mojego dziecka boją sie jej jak ognia. Odpowiedz Link Zgłoś
mamarcela Re: Do Mamymarcela 11.07.05, 16:18 Żadnego listu. Tzw. gawno. Spróbuj na wp.pl pan-yapa . To ten, co tańczył z krową - bohater pozytywny naszej rodziny i przyległości. Odpowiedz Link Zgłoś