IP: 195.252.124.* 08.09.02, 13:20
8.07
Stalo sie! Zabijam insekty. Intoxem, ktory,,..unistava muve, komarce, ose,
moljce i druge insekte". Zbyt wielka ich liczba oraz bezczelnosc. Skoro tak,
to krotki list co pierwotnie nie mial ujrzec cyberprzestrzeni:

Panie Salieri

Wspolczuje panu, bo wielkim nieszczesciem jest miec sluch i nie moc
komponowac. Porownywanie nas obu uwazam za rzecz karkolomna. Jakby
przystawiac kolejowa popielniczke do nieba, ktore nawet gdy ciemne badz
zasrane deszczem i tak lepiej wypasc musi. Tym listem zaczynam oraz koncze
wszelka polemike z panem.
Wolfgang Amadeusz i tak dalej.

Dobravka Ugresic ,,u egzilu". Ja tez. Blisko miejsca skad odeszla.

Premiera tomiku wierszy Radovana Karadzica pt.,,Ima cuda ne ma cuda". Dla
dzieci. Reakcja na ostatnia akcje KFOR-u w domu Radovana w Pale. Zbiorek w
1984 uhonorowany specjalna nagroda w Sarajewie. Autorzy przedsiewziecia
niebezpiecznie podobni do naszych polskich elpeerowrzogertychow.


Rezerwista X z armii bylej Jugoslawii skazany przez serbski sad na 8 lat
wiezienia za zabicie dwoch Albanczykow.
,,Serbia, are you ready for the future?- haslo z rockfestiwalu EXIT 2002 -
Novy Sad.

P.S
Moje nowe papierosy ,,George Karelias and sons" otwieraja sie jak zlote
lozeczko z cudownymi dziecmi. Dotychczasowa norma 20 dziennie , powaznie
zagrozona.

P.S Jak G.W Bush moze stac sie Cezarem? Barbarzyncy ante portas! Proste. 2001
jedenasty Germanicus- mial byc w miejsce septembra, gdyby nie Kaligula.
Wladza absolutna korumpuje absolutnie. W jego , G double V- cos pomiedzy.
,,A ilez to kurwy u was w Warszawie zarabiaja? Niewiele. To tak jak u nas."

12.07
Dubravka Ugresic przypomniala w TV o koniecznosci spowiedzi. Za ostatnie
dziesiec lat.

Grupa kobiet z Belgradu -,, Kobiet w czerni", nie zostala wpuszczona do
Republiki Serbskiej w Bosni i Hercegowinie. Mimo zaproszenia od blizniaczej
organizacji w Sarajewie. Jechaly dusznym autobusem na obchody smierci w
Srebrenicy.

Moja praca sledcza trwa. ,,Malcziki" Kazika to ,,Malcziki" Idoli.
Kukizowe ,,..o nic nie pytaj" napisal chorwacki Parni Valjak pod
tytulem ,,Uhvati rytam". Ta ostatnia piosenka juz zawsze, faktom wbrew,
kojarzyc mi sie bedzie z oblezeniem Sarajewa. Polska Trojka akurat wtedy
odkryla ten utwor. Po 7 latach.

A co do Malczikow, to prezentuje sie w ich teledysku niejaki Olaf. Pamietam
goscia ze ,,sredniego" Jarocina. Dowodzil wtedy grupie Dzieci kapitana
Klossa. Wyjatkowo nazwa oddawala tresc oraz muzyczna forme. Z powodu
ingerencji cenzury potwor pt. ,,Policmajster wichajster" wykonali lalamaniem.
W miejsce tekstu. Utwor sztandarowy to byla oczywiscie muzyka ze ,,Stawki
wiekszej niz zycie" porazona jakims tam tekstem. Jak widze frontman wyzej
niedorzecznej grupy wiele sie nie zmienil. Jedna tylko chec, jedno staranie.
Aby polprofil odpowiednio wszedl do kadru. I usmiech. I spojrzenie. Reszta
jest jeczeniem. Najgorsze, ze chuj wie o co. I autor - jeczenia, nie notki-
dobrze o tym wie.
Belgrad 2002


tomekT.T
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka