tila_p
17.02.06, 18:47
Szanowni Forumowicze!
Mam kilka pytan odnosnie wyzej wymienionego autora.
Napiszcie jakiego rodzaju ksiazki pisze. Wiem, ze sporo akcji jego ksiazek
toczy sie w czasach PRL'u. Napiszcie, czy autor opisuje losy i sytuacje jakis
pojedynczych bohaterow? czy sa to ksiazki raczej polityczne? Jacy sa jego
bahaterowie? co to za ludzie? Napiszcie od ktorej ksiazki warto zaczyc
czytanie? czy wszystkie jego ksiazki sa jednakowo dobre? czy sa tez slabsze-
Waszym zdaniem!
Ja ogladalam dosc dawno temu film na podstawie jego powiesci "Kronika
wypadkow milosnych". Pamietam, ze film bardzo mi sie podobal...
Napewno odezwa sie tez oburzone glosy odsylajace mnie prosto do lektury... Z
gory prosze o wybaczenie, jezeli kogos moim postem zgorszylam:-) Ale ja
jestem takim czytelnikiem, ktory lubi predzej przeprowiadzic sledztwo, a
dopiero potem zabrac sie za ksiazke:-)
Pozdrawiam i z gory bardzo dziekuje za pomoc!