icanchange
20.03.06, 15:44
przeczytałam Bombla i Osiem cztery. Nie mogę się doczekać, kiedy dopadnę
Bociana i Lolę. Jak tak dalej pójdzie to przeczytam to całe, chodząc ze dwa
razy w tygodniu do księgarni i czytając fragmenty ;)
nie w tym rzecz.
z tego, co tu przeczytałam mało kto jest do niego przychylnie nastawiony.
Dlaczego? Co macie mu do zarzucenia? Ja jestem zachwycona - wreszcie ktoś
mówi prawdę, nie wciska jakiegoś sztucznego patosu i wyświechtanych frazesów,
tylko kawa na ławę - jak sprawy się mają.
zły styl? istnieje pojęcie stylu wolnego. wolnoć Tomku w swoim domku.
język? to tez pzrecież sprawa dowolna.
co mozecie mu zarzucić? tylko proszę, nie piszcie, że jest napuszony i
dlatego. Albo, że za bardzo lansowany przez Stasiuka. Tylko konkretnie co z
jego książkami nie tak? (waszym zdaniem)