20.03.06, 15:44
przeczytałam Bombla i Osiem cztery. Nie mogę się doczekać, kiedy dopadnę
Bociana i Lolę. Jak tak dalej pójdzie to przeczytam to całe, chodząc ze dwa
razy w tygodniu do księgarni i czytając fragmenty ;)

nie w tym rzecz.

z tego, co tu przeczytałam mało kto jest do niego przychylnie nastawiony.
Dlaczego? Co macie mu do zarzucenia? Ja jestem zachwycona - wreszcie ktoś
mówi prawdę, nie wciska jakiegoś sztucznego patosu i wyświechtanych frazesów,
tylko kawa na ławę - jak sprawy się mają.

zły styl? istnieje pojęcie stylu wolnego. wolnoć Tomku w swoim domku.
język? to tez pzrecież sprawa dowolna.

co mozecie mu zarzucić? tylko proszę, nie piszcie, że jest napuszony i
dlatego. Albo, że za bardzo lansowany przez Stasiuka. Tylko konkretnie co z
jego książkami nie tak? (waszym zdaniem)
Obserwuj wątek
    • sutekh1 Re: Nahacz 20.03.06, 16:43
      ja mu nie mogę zarzucić. ja po prostu słucham i coś sobie o nim myślę. tak to
      płynie. nic dodać ale można zawsze coś ująć, żeby było lżej..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka