Dodaj do ulubionych

Daniel Odija

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 21:31
Czy naprawde nikt nie zauwazyl "Ulicy" i "Tartaku"? Wydanie tych ksiazek
przeszlo bez echa. kupilem "Ulice" i sie posikalem z wrazenia. Polecilem
znajomym, rodzinie i oni wszyscy tez sikali. a "Tartak" to taka reaktywacja,
tez swietna. czy nikt nie zna Daniela Odii? trzeba promowac tego chlopaka.
polecac wszystkim. polecam wszystkim.
Obserwuj wątek
    • Gość: hmm Re: Daniel Odija IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.03, 03:33
      cała rodzina sikała, powiadasz?
      nie może więc być to dobry pisarz, skoro tak wszystkim się podoba.
      populista jakiś pewnie.
    • leonardo1 Re: Daniel Odija 28.09.03, 23:03
      Gość portalu: iwo_z_trumny napisał(a):




      > Czy naprawde nikt nie zauwazyl "Ulicy" i "Tartaku"? Wydanie tych ksiazek
      > przeszlo bez echa. kupilem "Ulice" i sie posikalem z wrazenia. Polecilem
      > znajomym, rodzinie i oni wszyscy tez sikali. a "Tartak" to taka reaktywacja,
      > tez swietna. czy nikt nie zna Daniela Odii? trzeba promowac tego chlopaka.
      > polecac wszystkim. polecam wszystkim.

      No nie przesadzaj z tym niezauważeniem! Z obu tych książek ukazały się recenzje
      w wysokonakładowej prasie (Wyborcza, Polityka, Newsweek i chyba nie tylko).
      Niektóre bardzo entuzjastyczne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka