Gość: iwo_z_trumny
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.09.03, 21:31
Czy naprawde nikt nie zauwazyl "Ulicy" i "Tartaku"? Wydanie tych ksiazek
przeszlo bez echa. kupilem "Ulice" i sie posikalem z wrazenia. Polecilem
znajomym, rodzinie i oni wszyscy tez sikali. a "Tartak" to taka reaktywacja,
tez swietna. czy nikt nie zna Daniela Odii? trzeba promowac tego chlopaka.
polecac wszystkim. polecam wszystkim.