luiza-w-ogrodzie
07.11.03, 03:25
Odkad zachecono mnie do czytania Allende ponad rok temu, przeczytalam "Dom
duchow", "Opowiesci Evy Luny", "Nieskonczony Plan", "Corka Fortuny", ksiazke
kucharska "Wenus w Kuchni" i jeszcze kilka innych. Podoba mi sie fantazja
autorki, bogaty i barwny jezyk, przeplatanie sie swiata realnego z
magicznym, dlatego chetnie czytalam. Ale ostatnia ksiazka ("Miasto Bestii")
napisana w 2002, jest strasznie slaba, zupelnie jak napisana przez kogos
innego, drewniany jezyk, plaskie postaci, slaba przygodowka dla dzieci, cos
jak mieszanka "Przygod Tomka" Szklarskiego ze "Swiatem Zaginionym". Czy ktos
z Was ma podobne odczucia?
Pozdrawiam
Luiza-w-Ogrodzie
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·...¸><((((º>¸.
.·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º>