miron17
08.04.07, 08:49
Witajcie
Przepraszam za tak długie milczenie
Ostatnie 2 lata to był dla mnie jeden wielki ciąg chorób
W tym czasie byłem poddany łącznie 24 elektrowstrząsom
Nie pamiętałem nawet, że założyłem to forum
Hasło przypomniałem sobie z wielkim trudem
Chętnie dodam administratorów forum - ja nie czuję się na siłach go
prowadzić - przynajmniej na razie
Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy
Miron