Dodaj do ulubionych

MODERACJA FORUM

08.04.07, 08:49
Witajcie
Przepraszam za tak długie milczenie
Ostatnie 2 lata to był dla mnie jeden wielki ciąg chorób
W tym czasie byłem poddany łącznie 24 elektrowstrząsom
Nie pamiętałem nawet, że założyłem to forum
Hasło przypomniałem sobie z wielkim trudem
Chętnie dodam administratorów forum - ja nie czuję się na siłach go
prowadzić - przynajmniej na razie
Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowych Świąt Wielkiej Nocy
Miron
Obserwuj wątek
    • kmka Re: MODERACJA FORUM 08.04.07, 09:59
      Witaj Mironie
      Ciesze się, że pojawiłeś się z powrotem na forum.
      Niw tylko z okazji swiąt życze Ci zdrowia, świętego spokoju i wiesz ...niech
      chociaż jedno marzenie na poczatek się spełni...
    • awanturka Re: MODERACJA FORUM 08.04.07, 13:02
      Witaj, po długim milczeniu. Dla mnie też ostatnie dwa lata były koszmarem - głęboka depresja,trzykrotny szpital (w sumie 6 miesięcy). Myślę, że skoro jesteś w domu to jest przynajmiej trochę lepiej.

      Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci pięknej, długiej, niekończącej się remisji! I pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie!
    • comsui Re: MODERACJA FORUM 08.04.07, 17:35
      Cześć, Mironie.
      Przede wszystkim zdrowia.
      I aby ta cholerna choroba poszła sobie.
      Zdrowych Świąt.
    • kropka Re: MODERACJA FORUM 09.04.07, 12:53
      witaj Mironie,
      Zakładając to forum pewnie nie przypuszczałeś, jak bardzo stanie się ważne i
      potrzebne. Dlatego tak wszystkim na nim zależy.
      Dobrze że jesteś smile
    • insana Re: MODERACJA FORUM 09.04.07, 19:33
      Super, ze dałeś znak życia- dwa lata nieobecnosci to z pewnością powod do niepokoju. Zdrowia!
    • maka100 Re: MODERACJA FORUM 09.04.07, 22:16
      Mironie,
      witam Cie i ciesze sie, ze znowu bedziesz tu zagladal. Gdy zaczelam czytac to
      forum (1.5 roku temu), Ciebie juz tu nie bylo ale czytalam Twoje archiwalne
      posty. Bardzo Ciebie tu brakowalo jako utalentowanego moderatora i po prostu
      wspanialego czlowieka, ktory mimo powaznej choroby byl opoka dla innych. Zycze
      Ci zeby bylo tylko lepiej.
      Sciskam serdecznie i ciagle swiatecznie,
      Maka
    • poetkam Re: MODERACJA FORUM 10.04.07, 08:13
      Witaj Drogi Mironie.
      Życzę ci zdrowia, zdrowia, zdrowia, zdrowia.
      Dziękuję za założenie tak potrzebnego forum.
      Poetkam.
    • tristezza Re: MODERACJA FORUM 10.04.07, 14:21
      Witaj Mironie,
      smutne te Twoje wiesci, ale fajnie ze dales znak zycia. mam nadzieje, ze
      chociaz zona mniej choruje.
      pozdrawiam cieplo i zycze szybkiej poprawy

      Awanturko, Ciebie tez pozdrawiam i tego samego zycze smile
    • miriam11 Re: MODERACJA FORUM 11.04.07, 15:21
      Miron, bardzo się cieszę, że się odezwałeś! Oj, jak nam tu Ciebie brakowało!!!
      Odpisałam Ci na twoje @.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka