kajmy
24.04.04, 08:09
Ponieważ jesteś na etapie robienia bluzeczki, która mnie zainteresowała,
zwracam się z prośbą. Mam właśnie do wyrobienia włóczkę KALINKA (37% wiskoza
i 63% anilana-akryl)w kolorach takich jak Twoja bluzeczka. Główkuję od
jakiegoś czasu jak ją zrobić na szydełku. Nie mam pomysłu, a sezon już się
zaczyna. Może Ty lub ktoś inny podrzuci mi jakiś ciekawy pomysł.
Bluzeczka ma być z krótkim rękawkiem. Na więcej mi chyba nie starczy, bo to
resztki.
Pozdrawiam
Krystyna z Rybnika