Dodaj do ulubionych

witam si ę

20.10.04, 10:02
czy moge się do was wprosić? Super forum, szukałam coś o robótkach i w
wyszukiwarce wpisałąm hasło - robótki ręczne- hmmm, chyba sie domyślacie jakie
stronki się wyświetliły... przypadkowo odkryłam to forum, ja trochę dziergam,
ale nie jestem zbyt biegła w tej sztuce i pragnę się udoskonalać, właśnie
sprułam sweter mężowi i robię od nowa,bo nie mogłam już na to szkaradztwo
patrzeć, mam też drugi wdzięczny, sześciomiesięczny model do robótek, ale
jeszcze nic mu nie zrobiłam, pozdrawiam wszystkie edziergaczki
Obserwuj wątek
    • malgoha1 Re: witam si ę 20.10.04, 11:34
      I ja Cię witam !
      Małgorzata dzisiaj ze słonecznej Pszczyny
      • mariol3 Re: witam si ę 20.10.04, 13:12
        Ja tez witam serdecznie, skąd jesteś?
        Mariola
        • agawka2 Re: witam si ę 20.10.04, 14:26
          jestem z Lublina, mam 6mc synka Tomka, 3 lata temu skończyłam studia, nie
          pracuję teraz, zajmuję sie małym, pozdrowionka
          • justa30 Re: witam si ę 20.10.04, 14:49
            Witam Cię również
            Justyna ( mama 2,5 letniego Michasia i 2 miesięcznej Alicji)
          • s1korupka Re: witam si ę 20.10.04, 23:26
            Witam i pozdrawiam, też zamiast robić "karierę" po studiach - siedzę w domu z
            prawie 9-mies.córeczką,
            Kasia.
    • kajmy Re: witam si ę 20.10.04, 23:04
      Witam, witam i cieszę się, że do nas dołączyłaś.
    • lady_huncwot Re: witam si ę 20.10.04, 23:22
      Witaj, zapraszamy smile
      Pozdrawiam,
      Kasia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka