agawka2
20.10.04, 10:02
czy moge się do was wprosić? Super forum, szukałam coś o robótkach i w
wyszukiwarce wpisałąm hasło - robótki ręczne- hmmm, chyba sie domyślacie jakie
stronki się wyświetliły... przypadkowo odkryłam to forum, ja trochę dziergam,
ale nie jestem zbyt biegła w tej sztuce i pragnę się udoskonalać, właśnie
sprułam sweter mężowi i robię od nowa,bo nie mogłam już na to szkaradztwo
patrzeć, mam też drugi wdzięczny, sześciomiesięczny model do robótek, ale
jeszcze nic mu nie zrobiłam, pozdrawiam wszystkie edziergaczki