hada131 21.05.06, 13:15 czy myślicie, że uda mi się jeszcze gdzieś dostać ten numer? Przegapiłam a bardzo mi się podoba... sszczególnie nr 4,8 i 27. pozdr. hania Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewandr Re: sandra 4/2006 22.05.06, 23:14 Witaj, w Warszawie można kupić archiwalne numery na dworcowych stoiskach z "przedawnioną" prasą, być może w Toruniu (tam mieszkasz, prawda?) też można znależć takie "kioski". Jeśli nie, to pozostają aukcje internetowe, naprzykład tu: www.allegro.pl/item105200516_sandra_dzianiny_nr_4_2006.html Na stronie polskiego wydawcy "Sandry" niestety nie ma w archiwum, ale zawsze można się z nimi skontaktować: www.bpv.pl/main.php?dzial=start Męski sweter (27) jest cudny...ale mój małżonek nie chce takich nosić... Pozdrawiam - Ewa Odpowiedz Link
hada131 Re: sandra 4/2006 23.05.06, 10:08 hej, dziękuję za rady. poszukam w toruniu takich kiosków i miejmy nadzieję,że znajdę. pozdr. hania Odpowiedz Link