Dodaj do ulubionych

sandra 4/2006

21.05.06, 13:15
czy myślicie, że uda mi się jeszcze gdzieś dostać ten numer? Przegapiłam a
bardzo mi się podoba...sad sszczególnie nr 4,8 i 27.
pozdr.
hania
Obserwuj wątek
    • ewandr Re: sandra 4/2006 22.05.06, 23:14
      Witaj,
      w Warszawie można kupić archiwalne numery na dworcowych stoiskach
      z "przedawnioną" prasą, być może w Toruniu (tam mieszkasz, prawda?) też można
      znależć takie "kioski".
      Jeśli nie, to pozostają aukcje internetowe, naprzykład tu:
      www.allegro.pl/item105200516_sandra_dzianiny_nr_4_2006.html
      Na stronie polskiego wydawcy "Sandry" niestety nie ma w archiwum, ale zawsze
      można się z nimi skontaktować:
      www.bpv.pl/main.php?dzial=start
      Męski sweter (27) jest cudny...ale mój małżonek nie chce takich nosić...
      Pozdrawiam - Ewa
      • hada131 Re: sandra 4/2006 23.05.06, 10:08
        hej,
        dziękuję za rady.
        poszukam w toruniu takich kiosków i miejmy nadzieję,że znajdę.
        pozdr.
        hania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka