marta_i_koty
11.07.07, 18:23
Czyli gra figurkowa RPG. Mój syn oszalał na jej punkcie, klei i maluje
figurki, zostawił nawet komputer w spokoju(!). No i nudzi mnie żeby pojechać
do Wawy do specjalnego sklepu z akcesoriami...
Wiem, że w Otwocku takowego brak, ale może znacie kogoś kto tez ma takiego
kręćka?, może w MDKu coś sie dzieje?
Proszę was... Jakbyście coś wiedzieli o miłośnikach tej gry w naszym cudownym
mieście dajcie znać np. na priv (marta_i_koty@NOSPAM.gazeta.pl)
pozdrawiam i dziękuję