Gość: kakudu Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.04, 22:40 kakudu@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.krak.tke.pl 11.05.04, 23:11 Jestem. Rozesłałem już ponad 100 wszystkiego. (Tyle ludzi do mnie dzwoniło) I wkurza mnie to że nikt sie na forum nie przyznał że mu je dałem! Ludzie bezwdzięczni! Zero podziekowania. Cały czas preacuje. Weidzcie tez ze sam rozwiązuje więc nie będe bez przerwy rozsyłał. Dzwońcie (693480613) Bo maila mam załadowanego (ponad 1200 maili) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zonk Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.04, 23:18 biologia malopolska zonk05@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!!!!!!!!!! Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.krak.tke.pl 11.05.04, 23:13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuzarek Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.04, 23:59 Bardzo Proszę o tematy z niemieckiego w małopolsce. Z góry dzięki. kuzarek@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yeach!!! yeach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.krak.tke.pl 12.05.04, 00:31 Ludzie na polskim sie sprawdziło!! Jutro matyma rozszerzona a ja dopiero do domu wróciłem tak swiętowałem! Jest super!!! Matura na 5!! jeszcze tylko matma. Juri zapodaj na devgru@wp.pl rozszerzoną matme jak masz. Ja ci dziękuje i jestem wdzięczny. Jeżeli jesteś z Podkarpacia to osobiście przysniose ci piwko i sie napijemy! Sieć chyba mamy tej samej firmy, a może nawet w tym samym rejonie. ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marica maturka IP: *.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.04, 00:54 Potrzebuję biologii woj. lubelskie email: crew3@op.pl DZIĘKI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmara3@wp.pl Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 01:00 Proszę o pytania z Geografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAZOWIECKIE!!! MAZOWIECKIE!!! IP: *.krak.tke.pl 12.05.04, 01:02 Przez godzine daje teraz tylko na mazowieckie wszystkim. od 2:00 tylko podkarpackie. Potem zobacze. Z innych narazie nie dzwonić. Ludzie z Mazowieckiego dzwońcie teraz. To wasza jedyna godzina. Później nie daje. mój tel. 693480613 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri Re: MAZOWIECKIE!!! IP: *.krak.tke.pl 12.05.04, 01:06 Przez godzine daje teraz tylko na mazowieckie wszystkim. od 2:00 tylko podkarpackie. Potem zobacze. Z innych narazie nie dzwonić. Ludzie z Mazowieckiego dzwońcie teraz. To wasza jedyna godzina. Później nie daje. mój tel. 693480613 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri @@@@@!!!!!!!!!!!!PODKARPACKIE!!!!!!!@@@@@@@@ IP: *.krak.tke.pl 12.05.04, 01:35 Dobra z mazowieckiego to juz chyba wszyscy. Teraz daje wszystkim z podkaprackiego. Dzwońcie!! PODKARPACIE TERAZ SZYBKO!!! potem juz nie wracam do tego województwa!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icek LUBELSKIE HISTORIA I MATMA O_o IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 02:00 moj mail i-c-e@go2.pl woj. lubelskie historie i matme bysmy chcieli :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: icek Re: LUBELSKIE HISTORIA I MATMA O_o IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 02:52 yhhh juri jesli sobie jaj nie robisz skrobnij tu cos czy warto czekac ... 3.00, kom Twoj poza zasiegiem?:] moze na gg bys przeslal historie i matme woj. lubelskie gg: 3414347 nic czekam ... Odpowiedz Link Zgłoś
sobutt Re: Mam pytania do większości województw! kradzio 12.05.04, 06:34 ja poprosze na matme rozszezona (z malopolski) natas@autograf.pl thnx Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: red skoro juz masz to bardzo prosze lubelskie;) IP: *.bialap.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 06:59 plz daj i mi lubelskie matma mojej siostrze !!! plzplzplzpl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: canna3inol Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: 212.244.54.* 12.05.04, 07:09 plis jak masz zadanka na matme pisz cannabinol1@wp.pl z gopry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
syrop6 syrop@o2.pl MATMA PODSTAWOWA, LUBLIN 12.05.04, 07:11 syrop@o2.pl MATMA PODSTAWOWA, LUBLIN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siasia6 Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.bartoszyce.sdi.tpnet.pl 12.05.04, 07:22 proszę o gegrę na warmińsko-mazurskie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.bialap.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.04, 07:26 możesz mi przesłać jak najszybciej te zadania na adres tomikf33@wp.pl PROSZĘ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamila Re: ZAOCZNE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.04, 11:22 Na woj.Małopolskie z Geografii KamilaN@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juri Re: ZAOCZNE IP: *.krak.tke.pl 12.05.04, 15:58 Zaoczne będe miał dopiero koło 18:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Buahaha IP: *.crowley.pl 16.05.04, 11:38 Nie wiem czy byly prawdziwe te tematy ale jak sie okaze ze tak i sie wyda to pozniej wszyscy beda plakac i protestowac!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laik Re: Buahaha IP: *.citysat.com.pl / 80.48.70.* 16.05.04, 17:54 Gość portalu: mika napisał(a): > Nie wiem czy byly prawdziwe te tematy ale jak sie okaze ze tak i sie wyda to > pozniej wszyscy beda plakac i protestowac!!!!!!!!!!! I tak się stało w opolskiem - taraz mają żal do wszystkich - trzeba być dojrzałym żeby zdawać EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AFERA SMROD IP: *.dip.t-dialin.net 16.05.04, 22:13 MAM WRAZENIE ZE TEN WATEK JEST MANIPULOWANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEZSCZE W PIATEK WYGLADAL CO NIECO INACZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bysiek Re: Mam pytania do większości województw! kradzio IP: *.bpl.vectranet.pl / 80.51.226.* 08.06.04, 15:34 witam jak mozesz to wyslij mi na emaila bysiek1000@wp.pl z góry dziekówa Odpowiedz Link Zgłoś