Dodaj do ulubionych

KALKULATORY

IP: *.dobrynet.pl / *.dobrynet.pl 05.05.05, 17:38
Znów zmieniły się zasady korzystania z kalkulatorów - na pisemnej matematyce,
fizyce i chemii można używać tylko takich, które wykonują cztery najprostsze
działania. Jakies komentarze? Ja chyba pozostawie bez, bo w naszym polskim
języku brakuje mocnych słow, które wyraziłyby, co ja o tym myśle.
Obserwuj wątek
    • Gość: IZUNIA Re: KALKULATORY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.05, 17:52
      Po prostu dla mni ejakiś skandal, napierw mówią że spoko używajcie byleby nie
      miał tego smego i owego a później co - No co wy takie gupki jestescie ze nie
      poradzicie sobie z kilkudziałaniowym !! No niee no przesada, nie to ze podobno
      takie decyzje to na dwa miechy przed egzaminem ale looz. Co za banda kretynow
      tam pracuje !!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka