Gość: })i({
IP: *.dobrynet.pl / *.dobrynet.pl
05.05.05, 17:38
Znów zmieniły się zasady korzystania z kalkulatorów - na pisemnej matematyce,
fizyce i chemii można używać tylko takich, które wykonują cztery najprostsze
działania. Jakies komentarze? Ja chyba pozostawie bez, bo w naszym polskim
języku brakuje mocnych słow, które wyraziłyby, co ja o tym myśle.