ntr_neo_x
25.05.05, 20:20
Na plus ocena wykresu: Zaczepilem go w zlym punkcie, spodziewalem sie zera a
tu prosze, tylko 1pkt w plecki:) Ciekawostką jest też fakt, że nie przyznają
punktu za narysowanie toru elektronu, to op cholere takie polecenie było?
I ciekawym jestem czy przy analizie wykresu napisaliście że tempertaura
polichlorku winylu rośnie szybciej niż parafiny, a za to je pkt. Ja akurat na
pisanie takich rzeczy nie wpadłem :/ A co to ocenia, ja wiem,
spostrzegawczość? :/ Nie wiem po co pisze się te podstawy programowe jak
potem ludzie od arkuszy takie jaja robią... że nie wspominam o tym
2megaomowym oporniku, rozwalił mnie po prostu, pozostał on na wieki w moim
brudnopisie bo jakoś nie mogłem uwierzyć by na maturze taki badziew nam
zapodano. Dziekuje ślicznie :/
A ogólnie to spodziewam się z arkusza rozsz ok. 80% (potraciłem na głupotach)
A ocena tej matury w moich oczach jest hu*owa, człowiek uczy się dużo, duzo
wie, a tu takie pierdołki że hej... Plus mało czasu, w sumie to jak bym miał
pisać program do obliczania wyniku to główną procedurką byłby pieprzony
random, wiedza aż takiego znaczenia chyba nie miała...