Dodaj do ulubionych

Kluczyk z fizi

25.05.05, 20:20
Na plus ocena wykresu: Zaczepilem go w zlym punkcie, spodziewalem sie zera a
tu prosze, tylko 1pkt w plecki:) Ciekawostką jest też fakt, że nie przyznają
punktu za narysowanie toru elektronu, to op cholere takie polecenie było?

I ciekawym jestem czy przy analizie wykresu napisaliście że tempertaura
polichlorku winylu rośnie szybciej niż parafiny, a za to je pkt. Ja akurat na
pisanie takich rzeczy nie wpadłem :/ A co to ocenia, ja wiem,
spostrzegawczość? :/ Nie wiem po co pisze się te podstawy programowe jak
potem ludzie od arkuszy takie jaja robią... że nie wspominam o tym
2megaomowym oporniku, rozwalił mnie po prostu, pozostał on na wieki w moim
brudnopisie bo jakoś nie mogłem uwierzyć by na maturze taki badziew nam
zapodano. Dziekuje ślicznie :/

A ogólnie to spodziewam się z arkusza rozsz ok. 80% (potraciłem na głupotach)

A ocena tej matury w moich oczach jest hu*owa, człowiek uczy się dużo, duzo
wie, a tu takie pierdołki że hej... Plus mało czasu, w sumie to jak bym miał
pisać program do obliczania wyniku to główną procedurką byłby pieprzony
random, wiedza aż takiego znaczenia chyba nie miała...
Obserwuj wątek
    • Gość: niunia Re: Kluczyk z fizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 20:26
      a gdzie zdajesz?
      • ntr_neo_x Re: Kluczyk z fizi 25.05.05, 20:34
        Docelowo to było eti na pw... obecnie to sam jeszcze nie wiem, czekam na
        wyniki, ale tam tez zloze. W kazdym razie nic na medycyne jesli o to pytasz
        niunia.
        • Gość: niunia Re: Kluczyk z fizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 20:36
          hihihi, właśnie to miałam w domyśle zadając to pytanie :).

          • ntr_neo_x Re: Kluczyk z fizi 25.05.05, 20:37
            To moze jeszcze swoja opinie zapodasz na ten samotny watek :)
            • Gość: niunia Re: Kluczyk z fizi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 20:49
              nie jestem zaskoczona, bo widziałam kluczyk z próbnej z przykładowych arkuszów.
              CKE myślało, że zrobiła łatwiejszą maturę dodając teorię, ale niestety mnie to
              za bardzo zaskoczyło - po przerobieniu setek zadań w czasie przygotowań - jakoś
              zjadł mnie strach :(.

              Do klucza nic nie mam, wydaje mi się, że nawet przez te pierdóki, których Ty w
              swojej maturze nie napisałeś, ja będę miała troszkę więcej punkcików niż się
              spodziewałam. Ale to wciąż będzie o wiele mniej niż mi potrzeba i o wiele mniej
              niż bym dostała rozwiązując ten arkusz na spokojnie w domu...
              • ntr_neo_x Re: Kluczyk z fizi 25.05.05, 21:05
                No właśnie mnie to samo spotkało :( Byłem przygotowany na zadaniową rzeź, a w
                nowych realiach jakoś stres mnie zjadł... Pozdroowka :)
                • Gość: pizzastyczny up IP: *.szczecin.mm.pl 27.05.05, 21:01
    • Gość: am Re: Kluczyk z fizi IP: *.czarne.sdi.tpnet.pl 27.05.05, 13:23
      gdzie jest oficjalny kluz cke? dzięki:)
      • Gość: pizzastyczny BLE :) IP: *.szczecin.mm.pl 27.05.05, 19:44
        W portierni.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka