Dodaj do ulubionych

AM Gdańsk!!!

07.06.05, 17:37
Hej ludzie! Kto składa na lekarski lub stomę w Gdańsku? Ile macie punktów?
(tzn jak szacujecie)? Ja jestem starą maturzystką(i zdaję na lekarsko-
dentystyczny)...więc czeka mnie egzamin - ale ciekawa jestem, czy
rzeczywiście wszyscy pouciekali do Poznania ;)
Obserwuj wątek
    • taatus czarno to widze... 13.06.05, 14:07
    • midi.max Re: AM Gdańsk!!! 14.06.05, 06:38
      no comments
    • midi.max Re: AM Gdańsk!!! 14.06.05, 08:51
      interia.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka