smakjapka
07.06.05, 17:37
Hej ludzie! Kto składa na lekarski lub stomę w Gdańsku? Ile macie punktów?
(tzn jak szacujecie)? Ja jestem starą maturzystką(i zdaję na lekarsko-
dentystyczny)...więc czeka mnie egzamin - ale ciekawa jestem, czy
rzeczywiście wszyscy pouciekali do Poznania ;)