19.06.05, 17:19
Która strone mam wydrukowac i zabrac na CEW ?wie ktos?
Obserwuj wątek
    • Gość: staruszka Re: CEW IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.05, 18:06
      podobną tą która się pokazuje po wpisaniu PESELu i hasła.

      a ja mam takie pytanko- skąd wy w ogole wiecie ze trzeba cos zabrac? bo ja sie
      dopiero dowiedzialam z forum studia...
      • Gość: kandydat Re: CEW IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.05, 22:40
        Gość portalu: staruszka napisał(a):

        > podobną tą która się pokazuje po wpisaniu PESELu i hasła.

        Tą oraz podstronę z wymienionymi miejscami pisania egzaminów. Taką dostałem odpowiedź od irk@uw.edu.pl.

        > a ja mam takie pytanko- skąd wy w ogole wiecie ze trzeba cos zabrac? bo ja sie
        > dopiero dowiedzialam z forum studia...

        No ja np. mam o tym powiedziane w regulaminie CEW z matmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka