tommy.100
10.07.05, 11:33
hej mam prośbe do ludzi którzy składali na prawo do rzeszowa. chciałbym
wiedziec jakie mieliscie wyniki z matury histy i z wosu albo ewentualnie z
geografii. dodatkowo tam biorą chyba jeszcze wyniki na świadectwie z histy i
wosu a wiec też wpisujcie. Moje wyniki to : świadectwo- hista i wos po 5,
matura- hista PP 72% PR 44%, WOS PP 71% i PR 67%. Z góry dzieki za
odpowiedzi. Mam nadzieje zę sie spotkamy razem na jednym roku :) pa