Dodaj do ulubionych

Do Tomasza P.

IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.10.10, 16:09
Pisanie rencezji teatralnych i pamfletów dla PO i PiS jest poza twoimi możliwosciami umysłowymi. Ostatni "artykuł" w Wiadomościach jest Twoją autoprezentacją to widać, aczkolwiek niepełną.Prosimy - nie sil się na moralistykę mając wyrok za przestępstwa gospodarcze. Monterzy w WPWiK częsciej pytają własnie o to Prawo i Sprawiedliwość w twoim wydaniu ?
To, że jesteś pupilem wałbrzyskiego kleru ( nie za darmo oczywiście) jest gorszące dla osamotnionej garstki wiernych z Twojej parafii. Gdy się wypowiadasz na temat polityki czy WPWiK to nie kłam, nie obrażaj ludzi i swoją służalczość zachowaj dla purpuratów. W obec rządzący nawet Urban nie pisał takich wiernopoddańczych apeli.
Obserwuj wątek
  • Gość: Ania Re: Do Tomasza P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.10, 17:35
   Panie Gustab inne spojrzenie na świat, nie zakłamane, boli? Prawda jest taka, że za dopłatę do wody zapłacą i tak nasi mieszkańcy. Komu Pan Wild zabierze? Z pomocy społecznej - tam jest dużo funduszy dla ludzi bezrobotnych i biednych, może z oświaty - za dużo mamy szkół w Wałbrzychu. Mam pomysł, inwestycji jest w Wałbrzychu za dużo. Drogi wyremontowane, czyli jest z czego zabrać. Może jeszcze dopłata do energii i gazu z kasy miejskiej. Trzeba było dopisać temat do referendum,na pewno mieszkańcy się zgodzą. Populizm i wyrachowanie.
   • Gość: kijop Re: Do Tomasza P. IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.10.10, 18:01
    W dobie kryzysu wszystkie firmy szukają oszczędności, tną wydatki i redukują zatrudnienie. Wszystkie, oprócz państwowych hybryd monopolistycznych i spółek miejskich. Komu tam przyjdzie do głowy, żeby robić oszczędności. Po co? Przecież ludzie i tak muszą kupić wodę, czy gaz, a nawet jeśli zaczynają oszczędzać i kupować mniej, to szybko dostosowuje się cenę do spodziewanego zysku. A że połowa wody gdzieś wypływa - co to kogo obchodzi, odbiorca i tak za wszystko zapłaci. Więc nie pieprz o zabieraniu komukolwiek, tylko weźcie się zwyczajnie do roboty, a oszczędności szybko się znajdą.
  • Gość: Jacek Re: Do Tomasza P. IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.10.10, 22:38
   Detronimus pod tym co napisałeś podpisuję się obiema rękami. Trzeba mieć wyjątkowy tupet, by udawać wielce świętobliwego, kiedy wszyscy dookoła wiedzą co to za typ. Jeszcze tylko do wyborów. Zmieni się władza w mieście, kolo straci ciepłą posadkę w WPWiK i obudzi się z ręką w nocniku. Oj ciężko się będzie mu przestawić na pracę zmianową w strefie. O ile ktoś go tam zechce.
    • Gość: Rebel Yell Re: Do Tomasza P. IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.10.10, 07:47
     www.dobryibezplatny.pl/archiwum/Tygodnik%20DiB%20nr%20016%20z%20dnia%2018.10.2010%20r.pdf
     Szkoda ze ksieciunio wymieniajac tyle swoich tytulow nie wspomina wszystkich osiagniec. Cytowanie przodownika pracy na koncu "artykulu" traci poprzednia epoka. Przymierzanie Stoszowic do Walbrzycha to nawej nie jest naduzycie, a o lojalnosci wobec Walbrzycha nie powinien pisac ktos kto uwazal ze nie powinien placic za mieszkanie. Itd itp...

     Refren "Wart Pac pałaca, a pałac Paca".


   • Gość: TSC Re: Do Tomasza P. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.10, 16:18
    „...Mieszkańcy (Staszowic) chcieli wójta Wilda odwołać. Doprowadzili do referendum, w którym miażdżąca większość zagłosowała za odwołaniem. Niestety frekwencja na poziomie niespełna 20% spowodowała, że referendum nie rozstrzygnięto...”
    Panie Pluta. Biorąc na chłopski rozum 100% ( to dla przykładu ) równa się sto wieśniaków. Niespełna 20% z tej liczby - to jakby nie patrzeć - tylko 11 a w porywach 19 dusz.
    Jeśli to jest ta miażdżąca większość, to takie bzdety zasadzaj pan członkom swojej rodziny a nie staraj się ubliżyć inteligencji czytelnika.
    • radcom Re: Do Tomasza P. 19.10.10, 17:07
     Pan rzecznik był uprzejmy napisać slów kilka w lichej gazetce, dotykając wręcz prawie osobiście, jednego z kandydatów na stołek prezydenta wch. Cóż, problem to pana kandydata i pana rzecznika. Ja bym tylko tak po "naszemu" spytał: "te kolo co jest z tą breją w kranie, bo jak dyktę rozcięczam to mie kolor zmienia". No chyba, że kolega nie grepsuje, bo wszak karany, to jednak w kratę nie pierdział... Panie rzeczniku, użyj pan całego swego wdzięku i kredytu zaufania u Stwórcy i spraw by w Wałbrzychu można się było czystej wody z kranu napić.

     Nara, radcom
   • Gość: Outsaider Re: Do Tomasza P. IP: 212.34.145.* 19.10.10, 18:54
    Dobrze prawicie „TSC” i ”radcom”.
    Aż dziw, że w tym rynsztoku są jeszcze inteligentni ludzie tacy jak Wy.
    Od siebie dodam pytanie:
    Jak tam wodociąg na Poniatowie panie Pluta?
    Glinik miał to szczęście, że mieszka tam facet , który wziął to całe wasze towarzystwo za mordę i wymusił na was nygusach, budowę wodociąg ( Pamiętasz pan Panie Mirek swój tekst o bezsensie budowy wodociągu w „ogródkach działkowych”- czyli na ul. Podgórskiej?)
    Poniatów nie miał szczęścia do osoby o takim zacięciu i charyzmie, ale za to ma dokument w postaci reportaży „WaSz’a”.
    Pooglądaj sobie panie Pluta te obrazki , wyciąg właściwe wnioski i dopiero później nawijaj ludziom makaron na uszy.
    video.google.com/videoplay?docid=536344139242920640#
    www.youtube.com/watch?v=Jyt7QbPpHyU
      • Gość: Andrzej Re: Do Tomasza P. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.10, 10:04
       Zagubiliście wątek. Nie ważne kto napisał (ja też nie przepadam za Panem Plutą) ale co napisał. A obnażył prawdę. Pan Wild i jego cień Gustab, chcą zrobić mieszkańców w balona. Pytam się, kto zapłaci za dopłatę do wody, mieszkańcy- "ci biedni" czy może Pan Wild z Gustabem?
       • Gość: it Re: Do Tomasza P. IP: *.webair.com 20.10.10, 11:48
        Nie bój żaby. Wystarczy odciąć zarabiających zawodowo na majątku gminy ( chociażby takich jak prezes WZWiK) od dodatkowego i bezprawnego pobierania społecznej kasy z tytułu bycia radnymi, stawiającymi interes własnych firm ponad interes miasta i mieszkańców.
        Jeśli do tego znajdzie się ktoś, kto wnikliwie przyjrzy się piramidzie wszelkich przekrętów , to forsa szybko się znajdzie.
        Mogli to zrobić w Kętrzynie www.youtube.com/watch?v=d5w6D-V0UPc
        to i w Wałbrzychu można.
        Warunek jest jednak jeden: należy odciąć dotychczasowe układy i kolesiostwo od rządzenia Wałbrzychem.
        Zwisa mi kto będzie prezydentem tego chorego miasta, ale jedno jest pewne: – Patryk Wild na pewno nie jest powiązany z tut. sitwą.
        • Gość: dyskutant Re: Do Tomasza P. IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.10.10, 23:04
         Kolesie z PiSu i PO w Wałbrzychu ostro będą bronić swych synekur w spółkach miejskich. Koalicja trwa ! Zapewniają: Bartolik i jakiś dziwak z PO w TV Dami. Sojusz zawiązany w obronie stołków jest nie do ruszenia, mamona łączy nawet ołtarz z tronem a kolor sztandaru nie ma znaczenia. PiS z Wałbrzycha był, jest i będzie satelitą PO do czasu kiedy PO będzie przy władzy, krążenie jedynie wokół kasy czyni z wałbrzyskiego PiSu partiię bezideową .
        • Gość: j.s Re: Do Tomasza P. IP: *.chello.pl 21.10.10, 08:08
         jesli dla ciebie to jest chore miasto to wypie....j z niego tluku. i nie siej klamstwa,bo choc nie jestem z PO to sam zloze doniesienie do prokuratyuryo szerzenie klamstwa. najpierw fiucie sprawdz czy prezes wzwik to prezes i czy faktycznie dziala na mieniu gminnym. jak znajdziesz cos to daj mi a sam zglosze to do sadu
         • Gość: it Re: Do Tomasza P. IP: *.webair.com 21.10.10, 09:22
          „ O WZWiK:
          Aktualnie członkami Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji jest dziesięć gmin z dwóch powiatów - wałbrzyskiego oraz świdnickiego.”

          Dziesięć GMIN to twoim zdaniem prywatne folwarki takich” Ewangielów” ?
          Skoro tak, to nie daj Borze żeby Stefanos się wqrwił, bo mógłby jeszcze zabierać rury i wyjechać z nimi do rodzinnej Grecji .
          Nie tobie jednemu manipulanci tak we łbie pomieszali , że zupełnie zatraciliście kontakt z rzeczywistością.
          Michaela Jacksona też wielu uważało za białego, co nie zmienia faktu, że do końca swoich dni był murzynem.
          Zamiast do sądu zgłoś się do psychiatry. Najwyższa pora.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka