notesik19 14.07.05, 10:21 Początkowo słyszałam,ze wyniki rekrutacji mają być 14, potem,ze 15,a teraz sie dowiedziałam,ze dopiero w poniedziałek.. ktoś sie tam jeszcze wybiera?? ja technologię żywności:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jill Re: AR Kraków IP: *.devs.futuro.pl 14.07.05, 10:24 ja na biotechnologie i jak składałam tam papiery to facet powiedział że dzisiaj będą wyniki Odpowiedz Link Zgłoś
biala91 Re: AR Kraków 14.07.05, 10:25 ja marketing i zarządzanie a ile masz punktów?? Odpowiedz Link Zgłoś
notesik19 Re: AR Kraków 14.07.05, 10:36 ja na technologie zywnosci 315ptk dzwoniłąm prze dchwila do dziekanatu i mi powiedzieli,ze beda w pon! Odpowiedz Link Zgłoś