Dodaj do ulubionych

AR Kraków

14.07.05, 10:21
Początkowo słyszałam,ze wyniki rekrutacji mają być 14, potem,ze 15,a teraz
sie dowiedziałam,ze dopiero w poniedziałek.. ktoś sie tam jeszcze wybiera??
ja technologię żywności:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Jill Re: AR Kraków IP: *.devs.futuro.pl 14.07.05, 10:24
      ja na biotechnologie i jak składałam tam papiery to facet powiedział że dzisiaj
      będą wyniki
    • biala91 Re: AR Kraków 14.07.05, 10:25
      ja marketing i zarządzanie
      a ile masz punktów??
      • notesik19 Re: AR Kraków 14.07.05, 10:36
        ja na technologie zywnosci 315ptk
        dzwoniłąm prze dchwila do dziekanatu i mi powiedzieli,ze beda w pon!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka