Dodaj do ulubionych

wyniki.......

11.07.06, 08:32
ja nie mam jeszcze ale spac nie moge a ktos to musi napisac: podawajcie tu
swoje wyniki.(oby wysokie)
Obserwuj wątek
    • kirkieloun Re: wyniki....... 11.07.06, 09:43
      jeszcze nie ma...
      • oxy_gen_86 Re: wyniki....... 11.07.06, 09:53
        U mnie w szkole beda dopiero o 13 ale pewnie dopiero maturzysci dostana je
        jeszcze pozniej. JA pojde jutro, sekretarka powiedziala zebym najlepiej
        przyszla w srode od rana...

        PS. Ana a ja (i o jest najdziwniejsze) spalam spokojnie, zero stresu, w ogole
        soe nie boje:/ ...ale ja to jakas dziwna jestem (bo rok temu, w dzien wynikow,
        nerwicy dostawalam);)
        • kirkieloun Re: wyniki....... 11.07.06, 09:58
          a ja nawet nie iwem o ktorej u mnie..ale mam obieg, wiec..
          myslałam ze wszyscy mają..znaczy ze wszystkie województwa.
          a ty oxygen nie masz?
          • oxy_gen_86 nie mam 11.07.06, 10:00
            • olislaw Re: nie mam 11.07.06, 10:07
              ja mam! matma(rozsz)-86% i historia(rozsz)-68%
              w sumie jest dobrze
              • kirkieloun Re: nie mam 11.07.06, 10:11
                ale na obiegu już są???..u mnei jeszce nie:/
                teraz sie boje tam wejsc..
              • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 10:22
                Olislaw hmmmm to chyba moge pogratulowac, nie?? zw. tej mamtmy?

                :))))))))
                • olislaw Re: nie mam 11.07.06, 10:26
                  tak wyniki sprawdziłem w obiegu (Kraków). oxy historii też pogratulować możesz :]
                  • tori86 Re: nie mam 11.07.06, 10:35
                    a ja wlasnie wrocilam ze szkoly, mam juz wyniki:
                    historia 73 i 62
                    • olislaw Re: nie mam 11.07.06, 10:37
                      chwalcie się wynikami! tori86 gratulacje!
                  • tori86 Re: nie mam 11.07.06, 10:35
                    a ja wlasnie wrocilam ze szkoly, mam juz wyniki:
                    historia 73 i 62
                    wos 74 i 50
                    czyli tak sobie i dalej bede sie denerwowac rekrutacja, ech:/
                    • tori86 Re: nie mam 11.07.06, 10:37
                      kurcze cos mi sie powciskaly entery
                      ale i tak musze przyznac ze jestem pod wrazeniem rozszerzonej historii i ogolnie wosu, bo myslalam, ze z niego nie bede miala powyzej 50 z podstawy, a z rozszerzonej wiecej niz 10 tez nie bedzie, a tu taka niespodzianka
                      • kirkieloun Re: nie mam 11.07.06, 10:38
                        ja tez krakow ijeszcze nei ma..oo.
                      • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 10:42
                        Tori Tobie rowniez gratuluje!!! :)))

                        Ja sie cholernie boje rozszerz. hist!!! Zebym miala chociaz ze 30%...

                        Tak dla porownania - moze bedziemy wpisywac tez stare wyniki, co???

                        Tori a gdzie sie wybieras??? nie pamietam....
                        • tori86 Re: nie mam 11.07.06, 10:51
                          oj oxy nie martw sie, bo ja tez sie okropnie denerwowalam, az w koncu wybralam sobie juz zaoczne, a tu moze sie okaze, ze dostane sie na dzienne
                          skladalam na wszystko na co sie dalo, na AP: biologia, historia, romanistyka i italnistyka, na UJ administracja, moze zloze jeszcze na psychologie i na UŚ prawo
                          a mialam takie wyniki: historia 64 i 32
                          wos - nie pisalam wczesniej
                          no to powodzenia oxy, zobaczysz, ze jeszcze nas przegonisz swoimi wynikami i moze idz dzisiaj do szkoly po nie, jak ja bylam to prawie bylo pusto, ponoc najwiecej osobbylo od 8 do 9
                          • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 10:56
                            Tori u mnie wyniki mozna odbierac dopiero od 13. Bedzie tak jak rok temu -
                            postawia wielka tablice z nr pesel (osob ktore zdaly) i trzeba bedzie samemu
                            szukac swojego numeru. Chociaz to nas nie dotyczy!
                            JAk pojde jutro to wynik dostane prosto do reki...
                            Poza tym wlasnie dzwonila do mnie kolezanka (tegoozna maturzytstka) i
                            powiedziala, ze sa straszne tlumyyyy a wynikow jak nie bylo tak nie ma...
                    • posypka Re: nie mam 11.07.06, 10:47
                      A ja wychodzę z siebie!! Poszłams obie spać ,wstałam o 9 i co serwer wiadomo
                      zapchany ,obciążony!! i do tej pory nie znam tych przekletych wyników :/
                      Koleżanka namawia żeby jechać do szkoły po odbiór,a ja muszę je wcześniej
                      zobaczyć!! :((((
                      • kirkieloun Re: nie mam 11.07.06, 10:49
                        no u mnie też brak nowych komunikatów..ale niektórzy juz mają..moze zaraz się
                        uda??
                      • speak.to.the.hand Re: nie mam 11.07.06, 10:51
                        spróbuj skorzystać z innej przeglądarki albo wpisz np "oke kraków" do google =>
                        kopia i w ten sposób się poruszaj po stronie. może się uda :)
                      • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 10:51
                        W jakim OKE jestescie?? ja nazleze pod Poznan i nie ma czegos takiego:/
                        • speak.to.the.hand Re: nie mam 11.07.06, 10:53
                          ja do oke waw i też nie mam czegoś takiego. zresztą, to chyba lepiej. weszłam
                          na forum matura i tam wszyscy mają kosmiczne wyniki z historii, więc straciłam
                          już zupełnie ochotę by poznac własne.
                          • kirkieloun Re: nie mam 11.07.06, 10:56
                            ja krakow.
                          • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 10:57
                            Speak cholera nooo nie starsz mnie;(((((
                            • kirkieloun Re: nie mam 11.07.06, 10:58
                              jak bym nie probowała to i tak nie ma.:/
                              chyba do szkoły sie przejde..
                            • speak.to.the.hand Re: nie mam 11.07.06, 11:00
                              ustalmy jako wersję oficjalną, że te wyniki na fm są wymyślone przez
                              wszechobecne trolle :)

                              mocno trzymam kciuki za wszystkich z naszego rocznika. myślę, że mimo wszystko
                              nam należy się bardziej niz tegorocznym maturzystom, chociaż wiem jak bardzo
                              egoistycznie to brzmi :)
                              • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 11:03
                                Hmmmm dziewczyny z tymi swoimi 77% wcale nie wypadam jako kompletny debil
                                (chyba;P)...

                                A geniusze nooo coz... min. po 90%!! Ciekawe ile z nich sciemnia??
                                Zobaczymy jak oglosza listy przyjetych. Zreszat juz zaczynaja gadac na SM, ze
                                zajmuja im miejsca. Poczekajmy jeszcze troche, nam tez sie oberwie... hahaha
                                • speak.to.the.hand Re: nie mam 11.07.06, 11:09
                                  ja z podst. mam 75 z zeszłego roku, w tym roku pisałam tylko rozszerzony poziom
                                  bo na podstawowy mnie nie wpuścili. myślałam, że skoro tak narzekali na ten
                                  poziom podst. to mój wynik nie będzie tak drastycznie wychylony w dół od
                                  średniej, ale wyszło jak zwykle :/
                                  • oxy_gen_86 Re: nie mam 11.07.06, 11:16
                                    Speak spokojnie - miescimy sie powyzej sredniej krajowej:)))
                          • posypka Re: nie mam 11.07.06, 10:59
                            ja Oke Łomża!! Też widziałam te kosmiczne wyniki :/ a niby 4% zdających powinno
                            mieć takie ,to sami geniusze akurat na tym forum :/
                            Ja będę miała z 20 % mniej...... tracę cierpliwość:/
                            • posypka Reno to 11.07.06, 11:20
                              ku.. przegięli !!! próbowałam sprawdzić wyniki od 9 ,a teraz patrzę... PRZERWA
                              TECHNICZNA!! można ich zatłuc ehhhhhhhh
                              Pojadę do szkoły i się załamię :(
                              • kirkieloun Re: Reno to 11.07.06, 11:22
                                łooo..a ja cały czas mam: brak nowych komunikatów.
                                jak brak?zaczynam się pomału denerwować.
    • reszelka33 Re: wyniki....... 11.07.06, 11:28
      ja poprawiłam tylko o 4% fi\yke a chemii wcale ale zawsze to jest cos,w sumie
      mam 185 :)
      • oxy_gen_86 Re: wyniki....... 11.07.06, 11:29
        reszelkaa o 4% tzn. ile masz teraz?? nooooo pochwal sie:))
    • kirkieloun Re: wyniki....... 11.07.06, 11:42
      nadal nic.idę więc do szkoły.chcoiaz nie iwem po co..pewnie i tak nie
      poprawiłam..i znowu dupa z UJ.
    • ana7777 Re: wyniki....... 11.07.06, 12:37
      a wiec:

      polski: podstawowy 53 -> 64 -> 70 (kto wie dlaczego, kiedy napisalam chyba tak
      samo...)
      biologia: podstawowy 76 -> nic -> nic (i tu pytanie w jaki sposob nie
      poprawilam?)
      rozszerzony 66 -> 72 -> nic (bez komentarza)
      chemia: podstawowy 73 -> 82 -> nic (?)
      rozszerzony 53 -> 62 -> 68 (eh...)
      fizyka: podstawowy 52 -> 70 -> nic (a to moze i tak)
      I TERAZ UWAGA!!!
      rozszerzony 28 (k...)-> 52 -> 72 (mogliby dac kilka wiecej ale niech
      sie wypchaja)
      niemiecki: podstawowy 97 i rozszerzony 87. w styczniu nie pisalam. teraz
      podobno nie poprawilam. coz dobrze ze mam cert.
      MAM 212 i sie ciesze ( co mi tam)
      • kill_jam Re: wyniki....... 11.07.06, 12:49
        Gratuluje ana!!!! Twoja fizyka zwaliła mnie z nóg!!! Aż wstyd teraz iść do
        szkoły po te kilkanaście %.
        • smon1 Re: wyniki....... 11.07.06, 12:52
          a ja mam marne 185:) chyle czola przed fizyka any. i powiedz mi jeszcze, ze lek
          w lublinie to spadne z krzesla...kurcze czy ja mam jakies szanse???
        • szczesliwa_ana7777 Re: wyniki....... 11.07.06, 13:21
          ha!
          strasznie sie ciesze. prawde mowiac to sie poplakalam.....ehhhh....ja to jestem.
          ale chyba ogolnie przecietna z fizy wzrosla. A jak Tobie poszlo?
        • kill_jam Re: wyniki....... 11.07.06, 20:59
          Te kilkanaście % zmieniło się w 30%. To nieźle, zwazywszy, że w sali siedziałem
          tylko 20 minut. Niestety to nie jest wynik na miarę innych AM , więc zostane
          wierny Poznaniowi.
      • kirkieloun Re: wyniki....... 11.07.06, 12:50
        o rany poprawiłam polski o całe 3%<lol>..po byku:/
        • aneczka.86 Re: wyniki....... 11.07.06, 13:11
          a ja dostalam z fizyki 2punkty mniej, coz za wyczucie
          • szczesliwa_ana7777 Re: wyniki....... 11.07.06, 13:23
            zycze wszystkim powodzenia. napewno sie dostaniecie (dostaniemy?)
    • violatress Re: wyniki....... 11.07.06, 14:07
      przede wszystkim gratulacje dla wszystkich tych, ktorzy ladnie poprawili! ciesze
      sie, ze roczna praca (a w wiekszosci "zmarnowany" rok) przyniosl jakies ladne
      wyniki:)

      w ostatecznym rozrachunku moje wyniki wygladaja tak:
      polski - 79% i 58%
      angielski - 98% i 88%
      WOS - 80% i 62%
      historia - i tu spotkał mnie ogroooooomny zawód - 80% i 62%

      wyrabiam niby prog na historie z zeszlego roku (na styk!), ale zobaczymy, jaki
      bedzie w tym :/ myslalam, ze bede miala wiecej punktow, no trudno:(
    • amlam Re: wyniki....... 11.07.06, 14:08
      ehhhh szkoda gadać :/
      Polski
      podstawy 67% rozszerzony 13%(:D) -> 35% :/ (według "klucza" powinno byc wicej:))
      WOS
      podstawy 76% rozszerzony 80%
      Angielski
      Podstawy 96% rozszerzony 75%
      Takze prawo UMK ale ZAOCZNE wita, bo z dziennymi sie dzisiejszym polskim pozegnałem :/ (naprawde mialem nadzieje na 50-60% i by bylo o czym gadać moze a tak doopa)
      Moze Wy macie chociaż lepeij...
      pzdr
      • posypka Re: ehhhhhhhhhhhhhhhhhh 11.07.06, 14:36
        A ja chciałam iść na prawo UŁ i dupa ,nie mam gdzie iść...
        POLSKI podstawowy było 61% -jest 73% ,rozszerzenie było 53% i tyle zostaje :/
        NIEMIECKI było86% jest 90% heh,rozszrzenie 67%
        HISTORIA (moja porażka) było 63 % jest-70 %:((,rozszerzenie było 18%-jest 50%

        I co znowu w domu będę siedziała :(
        • amlam Re: ehhhhhhhhhhhhhhhhhh 11.07.06, 14:52
          Mnie najbardziej to boli ze wlasciwie mam rok w plecy a pójde na prawo zaoczne - na które k...a!! mogłem iść w zeszłym roku!!
          A po to poprawiałem zeby dostać sie na dzienne, i aż do godz 12 dzisiejszego dnia myslalem ze sie mam szanse bo wydawalo mi sie ze naprawde bedzie kolo 60% z pol rozszerz :/
          No ale trudno rok na zaocznych i bede próbowal na dzienne sie przenieść...
          Tylko k...a!! dlaczego tego nie zrobiłem w zeszłym roku!!
          Przepraszam za brzydkie słowa ale jestem naprawde maksymalnie wkurzony.
          A teraz jade na poczte wysłać te marne wyniki na uczelnie.
          pzdr
    • speak.to.the.hand Re: wyniki....... 11.07.06, 14:45
      właśnie wróciłam ze szkoły i na szczęście wszystko poprawiłam, choć punkty
      dziwnie mi się porozkładały, zupełnie inaczej niż myślałam:
      ang podst.100/roz.100
      wos podst. 67=>70=>86 roz. 70=>70=>74
      hist podst. 75 roz. 48=>44=>58 /a myślałam że tu akurat będzie lepiej/
      • slure Re: wyniki....... 11.07.06, 17:11
        Niestety historia nie poszla mi dobrze,myslalem ,ze jednak bedzie lepiej,po
        prostu chyba nie umiem pisac wypracowan,no trudno mial byc wroclaw bedzie
        lublin,moze to i lepiej:)A wiec moje wyniki na chwile obecna przedstawiaja sie
        nastepujaco:
        Ang:90/70
        Wos:80/82
        Hista:80/59(!!!niestety)

        Pozdrawiam:)
        • ola_212 Re: wyniki....... 12.07.06, 07:26
          Slure próbuj jednak na Wrocław, ostatnio był próg 309/400 teraz jest na 300,
          może będzie analogicznie??
      • anka123123 Re: wyniki....... 15.07.06, 20:09
        100% rozszerzony ang?? serio??? gratulacje szczere!!!!
    • ola_212 Re: wyniki....... 11.07.06, 14:47
      Polski 66,63( nie wiem czemu tak mało, zła)

      Angielski 100, 85

      Niemiecki 98, 89

      Historia 85, 76 (pozytywnie!)

      WOS 87, 76 (j.w)

      Na prawo w UWr moze styknie- 241/300... zobaczymy
    • laabka Re: wyniki....... 11.07.06, 19:03
      Czy w sytuacji gdy czegos niepoprawiliście otrzymaliście ten wynik?Hmm..chodzi
      mi o to czy oprocz aneksu dostaliście jakąś karteczke, na której byłoby
      napisane ile % uzyskaliście.
      • kirkieloun Re: wyniki....... 11.07.06, 19:17
        ja w ogole nie dostałam aneksu..:/
        tylko ta bialą krteczke..wydaje mi sie ze to to.bo tam jest podpis i pieczątka
        tego kolesia z oke...
        • szczesliwa_ana7777 Re: wyniki....... 11.07.06, 19:36
          wlasnie sie zalamalam. bo juz bylam szczesliwa a tu poczytyalam sobie co inni
          maja. np. porownywalam swoj wynik z fizy z zeszlym rokiem ale wynika ze
          wszystkim dobrze poszla wiec relatywnie moj wynik nie jest taki wysoki, mam
          dosc tych poprawek...
          • gosioolek do olisław:) 11.07.06, 22:36
            i jak tam Ci poszło?:) gratuiluje matmy. jak tam ogolnywynik naSGH? ja 270...
            nie spodziewałam sie ze poprawie matmy...
            moje wyniki :mat podst 86-->96 roz 58-->72:)
            i jak tu sie nie cieszyc...
        • laabka Re: wyniki....... 12.07.06, 01:39
          chodziło mi o sytuacje, gdy poprawiło się tylko niektóre przedmioty.Czy
          dostaliście informacje o tych niepoprawionych?
    • oxy_gen_86 Moje wyniki... 12.07.06, 10:56
      historia rozszerz. (pisalam pierwszy raz) - 60%
      wos podst. bylo 55% --> jest 70% :(

      Natomiast wosu rozszerz. nie poprawilam ;P;P :/
      • ana7777 Re: Moje wyniki... 12.07.06, 11:00
        no to gratuluje. nie znam sie zbyt na tych przedmiotach ale wyglada niezle. :)
        • oxy_gen_86 Re: Moje wyniki... 12.07.06, 11:08
          Ana ja jestem z siebie strasznie niezadowolona! Tak mi zalezalo na tym
          rozszerz. wosie (w ogole na calym wosie) a tu zonnkkk:(
    • thornfully Re: wyniki....... 12.07.06, 11:41
      no to jestem i ja...

      moje poprawianie też mnie zawiodło, mniej wiecej to wyglada tak
      polski 79 i 65
      geografia 66
      historia 66 i 64
      wos 81 i 66
      angielski 88 i 60

      a więc j.w. dzienne prawo poszło w las...:(
      • thornfully Re: wyniki....... 12.07.06, 11:42
        aaa no i oczywiscie nieszczęsna matma lutowa 50 %:]

        szkoda że w maju matmy nie pisalam ;(
    • akne1 a u mnie CKE źle porozsyłało aneksy... 12.07.06, 12:16
      i czekam... góra do piątku :/

      Ale mam nadzieję, że może już dziś... :/

      DURNA CKE ŁÓDŹ!
      • ana7777 Re: a u mnie CKE źle porozsyłało aneksy... 12.07.06, 13:29
        akne rzeczywiscie te oke sa do niczego. niewspomne ze dali mi znowu za malo
        papierow...
        oxy jestem pewna ze nie bedzie zle. Spokojnie. dostaniesz sie.
        • oxy_gen_86 Re: a u mnie CKE źle porozsyłało aneksy... 12.07.06, 14:17
          ana7777 napisała:

          > oxy jestem pewna ze nie bedzie zle. Spokojnie. dostaniesz sie.

          To bylby cudddd!
          Pewnie zrobie jakis blad w rejestracji i mi nie uznaja w ogole "podania" :(

          PS> Po cholere w ogole jakas elektroniczna rejestracja?!! Sama problemy z nia!
          Nigdy czegos takiego nie bylo a teraz sobie wymyslili:/

      • oxy_gen_86 Re: a u mnie CKE źle porozsyłało aneksy... 12.07.06, 14:14
        Akne ladnie Was uzadzili:/
    • blazek999 Re: wyniki....... 12.07.06, 13:58
      Poprawiłem polski rozszerzony najpierw z 48% na 60%, a teraz z 60% na 73% ;)
      Najzabawniejsze jest to że nic się nie przygotowywałem z polskiego, za to z
      wosu duzo się uczyłem i nie poprawiłem :(
      Tak samo mam na studiach. Jak się dużo uczę bo zależy mi na dobrej ocenie to
      nic nie wychodzi, jak z kolei nic się nie przygotowuję i kiedy 80% oblewa
      dostaję przyzwoitą ocenę...
      Niczego nie rozumiem...
      ... chyba że się weźmie pod uwagę modlitwę ;D
    • akne1 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 15:49
      Byłam w szkole, mam wyniki (3 matury razem)... teoretycznie jest dobrze:
      Polski: 94/73
      Niemiecki 86/52
      Wos: 89/80
      Historia 75/60.
      Ale praktycznie - dupa, nigdzie na psychologie dzienną nie mam szans... ani UJ ani UWr... Jedyne pewne to filologia polska na AP w Krakowie... Ale ja tam nie chce! Chyba... Zła jestem... i chyba płakać mi się chce :/
      • ika.des Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 16:21
        No jak wszyscy podają, to ja też:
        POLSKI - pp 66%, pr 65% (słabo niestety ale na szczęście nigdzie go u mnie nie
        wymagają :-))
        ANGIELSKI - pp 90%, pr 79%
        HISTORIA - pp 73%, pr 74% (poprawiłam z 30%)
        WOS - pp 78%, pr 67%

        Składam na 5 uniwersytetów (wiem, totalna desperacja ;-)): UJ, UWr, UMCS, UMK,
        UŚ oczywiście na prawo. W sumie na UŚ mi najmniej zależy bo już tam od roku
        studiuję zaocznie i niestety studenci są traktowani jak śmieci (przynajmniej
        zaoczni, nie wiem jak dzienni). Na UMK raczej też nie mam szans bo tam podobno
        w zeszłym roku przyjmowali od 88 pkt. (!!!). Ale mam cichą nadzieję, że mnie
        będą gdzieś chcieli...
      • ana7777 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 17:05
        a uw (nie to zebym konkurencje sobie robic chciala ale co tam) ? moze tam
        • ika.des Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 17:15
          słyszałam, ze na UW jest ciężko się dostać. Wątpię, żeby mi wystarczyło. Ale
          tak szczerze mówiąc to o Warszawie nawet nie myślałam. W zeszłym roku składałam
          do Wrocławia, Krakowa i Katowic. Oczywiście niegdzie się nie dostałam. Teraz
          zahaczyłam jeszcze o północną i wschodnią Polskę ale też nie wiem czy mnie
          gdzieś będą chcieli z takimi wynikami (zwłaszcza jak widzę, że rocznik '87 to
          same geniusze ;-)).
          • ana7777 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 19:27
            przepraszam ika.des nie wypowiadalam sie o prawie o czym nie mam pojecia ale o
            psychologii. miala to byc odp. na post akne. :)
      • tori86 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 17:17
        akne co ty piszesz?? przeciez masz swietne wyniki!! moja kolezanka rok temu miala gorsze od ciebie, a teraz jest juz po pierwszym roku psychologii na UJ:) wiec powinnas sie spokojnie dostac i tego ci zycze:)
      • oxy_gen_86 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 18:55
        Akne z takim polskim (i reszta) to mozesz spokojne startowac na filologie do
        Wroclawia!! Kolezanka mojej siostry miala gorsze "stopnie" i sie dostala!!
        • akne1 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 19:55
          -> tori

          Moi znajomi i z lepszymi się nie dostali (np. na UJ). No ale w tamtym roku był też TUS - i albo pomógł albo zaszkodził.
          A poza tym... ja chcę do Wrocławia. A moje poziomy rozszerzone najlepsze nie są :/

          -> oxy

          Na filologię polską raczej nie składam. Zwłaszcza, że moi rodzice rozpoczeli kampanię przeciwko W i... eech, szkoda gadać ;( A poza tym: jeśli będę (a raczej tak) na psychologii wieczorowej to chciałabym się może jakoś (cudem jakimś) potem na dzienną przenieść. Więc trzeba się uczyć tylko psychologii, a filologia by mi tu tylko przeszkadzała.
          Buu... teraz to ja się przejmuję tym, że mogę wcale we Wrocławiu nie być ;( bo mimo wszystko jakieś tam wsparcie finansowe rodziców jest mi potrzebne. Mogę sobie sama opłacić studia, ale nie będzie mnie już stać na życie, mieszkanie... eeech ;( no i nawet gdyby to... prędzej sobie będę pracy tam szukać, a nie drugi kierunek studiować ;(
          • slure Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 20:01
            ez napisze jak mam ale wcale mnie to nie zachwyca,szczegolnie roz.histora,ktora
            poszla wlg mnie tragicznie na tle innych:/Wiec przedstawia sie to teraz
            nastepujaco:

            ANG:90/70
            Wos:80/82
            Hista:80/60 i to jest porazka po calosci!!!!!Raczej z takimi wynikami na
            wroclaw szkoda sie porywac:/(cos kolo 214 ptk jakos tak chyba)Skladam jeszcze
            na UMCS,i na administracje awaryjnie,bo raczej ten kierunek malo mnie
            interesuje:/Ogolnie to,byle sie gdzies dostac nie wazne miasto!Tylko
            kierunek,zeby nie skonzcyc ze swoimi ambicjami tak jak w zeszlym roku:/
            • ach_ta_fiza Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 20:25
              hmmm wpadlam tylko zeby zakomunikowac ze nie poprawiłam fizy i pogratulowac wszystkim ktorzy podwyzszyli swoj wynik...niech moc bedzie z wami.
              • ana7777 Re: buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 12.07.06, 22:36
                nie martw sie fiza i tak sie dostaniesz!
    • enetia Re: wyniki....... 13.07.06, 01:13
      Chemia
      67%->82%-?% (nie poprawilam...:P)
      Fizyka
      12%->34%->44% (łał :))
      z biolą mam 212 i po tym co czytam na forum Matury to wątpię, że się dostanę na
      stome do Wr.
      Ale niech MOC BEDZIE Z NAMI :)
      • aga_86 historia i wos 15.07.06, 16:45
        poprawiałam tylko rozszerzone:)
        historia 84% (było 34% - do dzis zastanawiam sie jak to zrobiłam;)
        wos 80% (byo 72%)

        czy ktos wybiera się na prawo UW.?
        • muza_poezji Re: chcę na edytorstwo UJ 15.07.06, 18:21
          j.polski
          podst. - 83% (nie poprawiłam)
          rozsz. - z 63% na 100%

          j. angielski
          podst. - z 80% na 85%
          rozsz. - 78% (nie poprawiłam)

          historia
          podst. - z 58% na 64%
          rozsz. - 54% (pisałam pierwszy raz)

          Na edytorstwo mam 363 pkt na 400 mozliwych. Mam szansę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka