ulka_podulka 25.06.07, 14:44 jak to jest z ta amnestia? obejmuje polski rozszerzony czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:46 tez sie nad tym zastanawiam ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sonia Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:47 obejmuje jeśli zdałaś pozostałe przedmioty powyżej 30% Odpowiedz Link Zgłoś
ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:48 no tez tak myslalam:) ktos wprowadza tu zamet;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:48 jestescie pewnie ? ale ustne wtsy tez sie licza zeby bylo to ponad 30% czy tylko pisemne :D ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:49 nikt nie wporwadza zametu tylko ja tez tak slyszalam ze polskiego nie obejmuje dlatego sie pytam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:49 pisemne i ustne:) 5 przedmiotow obowiazkowych :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:51 aaa to spoko :D ten pismeny polski tylko taka masakra ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:53 ja sie obawiam 2 przedmiotow:) historii i polskiego..wszystko rozszerzone :) <rzygi> ale juz sie nie moge doczekac piatku:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:55 ja mam wyniki w czw :)) mysle ze biola i angol poszly mi w miare ale polski masakra;/ bedzie mi wstyd jak nie zdam tym bardziej ze z ustnych zarowno z poalak jak i angola mialam po 100% ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justyna Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:54 ja jak teraz na niego tak patrze to nie wydaje mi się on jakoś szczególnia trudny ale byliśmy rzuceni tak na ogień po ty weekendzie majowym i trochę jeszcze mi na tym polskim w głowie szumiało, i dlatego poszło mi bardzo źle........ ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ulka_poulka Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:56 a ja nie mysle jak mi poszlo bo wtedy zawsze jest odwrotnie:D takze w piatek we"ll see:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:59 co prawda to prawda, ale kazdy to niesety przezywa ! ja czekam do czwartku : P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 15:03 ja niestety do piątku ;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 19:49 tak jak większość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 09:18 ej no to jak jest z ta amenstia na rozszerzony polski ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 10:09 amnestia - JEST z PRZEDMIOTÓW OBOWIĄZKOWYCH!!!! a siłą rzeczy polski jest przedmiotem obowiązkowym i ch*** Giertycha obchodzi czy on rozszerzony czy podstawowy!!! Miałas sobie sama wybrać poziom zdawanego egzaminu! i wybrałaś! ale to nie znaczy, że skoro wybrałaś rozsz. to on nagle zrobił się egz. dodatkowym! Nad czym się tu zastanawiać? Przecież polski zdacie! Zawsze tam za coś punkty wcisną! a jak wybralaś rozsz. to chyba nie jesteś debilką,która nie potrafi zdania złożyć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 10:14 chyba nie jestem debilka :D :p Odpowiedz Link Zgłoś
cycek44 do :ana 26.06.07, 10:15 nie umiesz normalnie odpowiedziec tylko drzec ryja? nie rob z siebie dziewczyno idiotki bo juz sam brak kultury jest dosc widoczny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ag Re: do :ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 15:40 o. bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robson Re: do :ana IP: *.torun.mm.pl 26.06.07, 20:06 Amnestia obejmuje przedmioty zdawane obowiązkowo, czyli polski także. Nie ma znaczenia czy podstawa, czy rozszerzenie. Trzeba mieć tylko 30% z tych 3 przedmiotów. Polecam stronę CKE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michael Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 20:25 Jak mozna byc tak slabym, by nie napisac jakiegokolwiek egzaminu na 30% wiedzac kilka miesiecy wczesniej, co sie bedzie pisalo???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: fama czy prawda? IP: *.broker.com.pl 26.06.07, 20:53 Michael nie posraj się :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maturzystka 88 Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 07:27 widocznie sa osobyktorym polski poszedl zle , poza tym jesli chodzi o amnestie to chyba trzeba miec lacznie 30% ze wszystkich przedmiotow rowiez ustnych prawda :> ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 10:53 żryj beton patafianie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michael Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.07, 12:55 Ty bedziesz beton robil na budowie ze swoimi "wynikami" z matury, niewychowany nieuku. A jak ci sie poszczesci, to zostaniesz (p)oslem Samoobrony :D Odpowiedz Link Zgłoś