Dodaj do ulubionych

fama czy prawda?

25.06.07, 14:44
jak to jest z ta amnestia? obejmuje polski rozszerzony czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:46
      tez sie nad tym zastanawiam ;]
    • Gość: sonia Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:47
      obejmuje jeśli zdałaś pozostałe przedmioty powyżej 30%
      • ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:48
        no tez tak myslalam:) ktos wprowadza tu zamet;]
      • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:48
        jestescie pewnie ? ale ustne wtsy tez sie licza zeby bylo to ponad 30% czy
        tylko pisemne :D ?
        • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:49
          nikt nie wporwadza zametu tylko ja tez tak slyszalam ze polskiego nie obejmuje
          dlatego sie pytam ;)
        • ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:49
          pisemne i ustne:) 5 przedmiotow obowiazkowych :)
          • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:51
            aaa to spoko :D ten pismeny polski tylko taka masakra ;/
            • ulka_podulka Re: fama czy prawda? 25.06.07, 14:53
              ja sie obawiam 2 przedmiotow:) historii i polskiego..wszystko rozszerzone :)
              <rzygi> ale juz sie nie moge doczekac piatku:D
              • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:55
                ja mam wyniki w czw :)) mysle ze biola i angol poszly mi w miare ale polski
                masakra;/ bedzie mi wstyd jak nie zdam tym bardziej ze z ustnych zarowno z
                poalak jak i angola mialam po 100% ;/
            • Gość: justyna Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:54
              ja jak teraz na niego tak patrze to nie wydaje mi się on jakoś szczególnia
              trudny ale byliśmy rzuceni tak na ogień po ty weekendzie majowym i trochę
              jeszcze mi na tym polskim w głowie szumiało,
              i dlatego poszło mi bardzo źle........ ;(
              • Gość: ulka_poulka Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:56
                a ja nie mysle jak mi poszlo bo wtedy zawsze jest odwrotnie:D takze w piatek
                we"ll see:D
                • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.07, 14:59
                  co prawda to prawda, ale kazdy to niesety przezywa ! ja czekam do czwartku : P
                  • Gość: aaa Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 15:03
                    ja niestety do piątku ;(
                    • Gość: e Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.07, 19:49
                      tak jak większość
                      • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 09:18
                        ej no to jak jest z ta amenstia na rozszerzony polski ?
    • Gość: ana Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 10:09
      amnestia - JEST z PRZEDMIOTÓW OBOWIĄZKOWYCH!!!! a siłą rzeczy polski jest
      przedmiotem obowiązkowym i ch*** Giertycha obchodzi czy on rozszerzony czy
      podstawowy!!! Miałas sobie sama wybrać poziom zdawanego egzaminu! i wybrałaś!
      ale to nie znaczy, że skoro wybrałaś rozsz. to on nagle zrobił się egz. dodatkowym!

      Nad czym się tu zastanawiać? Przecież polski zdacie! Zawsze tam za coś punkty
      wcisną! a jak wybralaś rozsz. to chyba nie jesteś debilką,która nie potrafi
      zdania złożyć!
      • Gość: paulusia Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 10:14
        chyba nie jestem debilka :D :p
      • cycek44 do :ana 26.06.07, 10:15
        nie umiesz normalnie odpowiedziec tylko drzec ryja? nie rob z siebie dziewczyno
        idiotki bo juz sam brak kultury jest dosc widoczny
        • Gość: ag Re: do :ana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 15:40
          o. bardzo dobrze.
          • Gość: Robson Re: do :ana IP: *.torun.mm.pl 26.06.07, 20:06
            Amnestia obejmuje przedmioty zdawane obowiązkowo, czyli polski także. Nie ma
            znaczenia czy podstawa, czy rozszerzenie. Trzeba mieć tylko 30% z tych 3
            przedmiotów. Polecam stronę CKE.
    • Gość: Michael Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.07, 20:25
      Jak mozna byc tak slabym, by nie napisac jakiegokolwiek egzaminu na 30% wiedzac
      kilka miesiecy wczesniej, co sie bedzie pisalo???!!!
      • Gość: ... Re: fama czy prawda? IP: *.broker.com.pl 26.06.07, 20:53
        Michael nie posraj się :)
        • Gość: maturzystka 88 Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 07:27
          widocznie sa osobyktorym polski poszedl zle , poza tym jesli chodzi o amnestie
          to chyba trzeba miec lacznie 30% ze wszystkich przedmiotow rowiez ustnych
          prawda :> ?
      • Gość: e Re: fama czy prawda? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.07, 10:53
        żryj beton patafianie.

        • Gość: Michael Re: fama czy prawda? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.07, 12:55
          Ty bedziesz beton robil na budowie ze swoimi "wynikami" z matury, niewychowany
          nieuku. A jak ci sie poszczesci, to zostaniesz (p)oslem Samoobrony :D
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka