sorbet AS SL:-) W Warszawie wkrótce bardzo dobre super 08.03.06, 11:13 newsy. Dam znać najpóźniej jutro:-) Odpowiedz Link
dori7 Oriental Summer 08.03.06, 11:25 choc mialam wieeelka ochote na Slonia, ale zbyt inwazyjny na dzisiejsze okolicznosci zyciowe :(( Odpowiedz Link
toula I jeszcze testuję So pretty Eau Fruitee 08.03.06, 15:02 Chatko narobiłaś mi na nie apetytu:-) i dobrze :-) Odpowiedz Link
chatka_ Re: I jeszcze testuję So pretty Eau Fruitee 09.03.06, 12:21 Merolik tez sie spodobal! Tylko tak trudno upolowac pelnowymiarowy flakon... To edycja z 2000 roku. Odpowiedz Link
mangos balsamem do ciała Gucci Envy+ małą kropleką ... 08.03.06, 16:12 owego z próbki:) Odpowiedz Link
renia.renia Pradą i póki co jest dobrze... 08.03.06, 17:51 paczula siedzi ukryta, mam nadzieję, że nie przyatakuje z nienacka. Porównania do Ambre Sultan są jak najbardziej na mojej skórze uzasadnione. Zapachy są podobne charakterem, gęstością, odurzającą wręcz. Z dwóch na dziś dla mnie wygrywa Prada, nie przytłacza mnie tak jak niegdyś AS. Kiedy go nosiłam nie mogłam przestać o nim myśleć, Pradę nosi mi się lekko. pozdrawiam renia Odpowiedz Link
chatka_ Re: Pradą i póki co jest dobrze... 09.03.06, 12:25 renia.renia napisał: > paczula siedzi ukryta, mam nadzieję, że nie przyatakuje z nienacka. > Porównania do Ambre Sultan są jak najbardziej na mojej skórze uzasadnione. > Zapachy są podobne charakterem, gęstością, odurzającą wręcz. Z dwóch na dziś > dla mnie wygrywa Prada, nie przytłacza mnie tak jak niegdyś AS. Kiedy go > nosiłam nie mogłam przestać o nim myśleć, Pradę nosi mi się lekko. > pozdrawiam > renia Hm...Ambre S ma gestosc owocow w alkoholu, a Prada to juz czysty alkohol :) Nie moge zapomniec porownania Taje wg niej to rodzynki zanurzone w koniaku... Piekne :) Mi Prada bardziej przypomina Angela... Odpowiedz Link
kalia_t Re: dziś pachnę... 08.03.06, 20:25 Alchimią jako podkaład, na to Cristobal Balenciaga- nawet fajnie się komponują:) Na łapkach: M.Matsushima biały, Zara Green, Zara for her oraz D.Bohlen Provoction: P Acha gdzieś tam jeszcze po łokciu wala się Tygrys:D, ale utonął w powodzi Zara Green:) Odpowiedz Link
chatka_ Narciso R 09.03.06, 12:26 Z niesmialosca po niego siegam, bo to zapach na cieplejsze dni niz ten dzisiejszy, na wiosenne dni... Odpowiedz Link
kasiulek Roma - przy okazji przyrzadzania probki 09.03.06, 12:29 Robilam probke dla jednej forumki i sie przy okazji psiknelam. Ale nie wiem, czy ja w koncu lubie, czy nie... Odpowiedz Link