Dodaj do ulubionych

dziś pachnę...

    • kalia_t Re: dziś pachnę... 07.03.06, 19:22
      Alchimie, koniec próbki <wielka szkoda>
    • absolut_mirage Gaultier2 07.03.06, 20:34
      Nadal w pogoni za wanilią ...
    • elve Re: dziś pachnę... 07.03.06, 21:34
      Bois des Iles
      • senta YY 07.03.06, 22:35

    • forevermore79 Amenem- krem do twarzy i shower gel :-) 07.03.06, 22:41
    • graza4 Dolce Vita :) 08.03.06, 07:50

    • elami3 Mechant Loup L'Artisan 08.03.06, 07:57
    • vanilia72 Re: dziś pachnę...OI 08.03.06, 08:14
      no nudna jestem ;)))
    • agmusz Cerruti Image 08.03.06, 08:23

    • forevermore79 Jaki piekny, sloneczny dzien- znow Ambre Extreme 08.03.06, 08:59
    • mika281 Re: Eternity 08.03.06, 09:03
    • achemiczka Abril :) cudnie 08.03.06, 09:19

    • kasiulek Pola Elizejskie n/t 08.03.06, 09:42
      • sorbet AS SL:-) W Warszawie wkrótce bardzo dobre super 08.03.06, 11:13
        newsy. Dam znać najpóźniej jutro:-)
        • martyna101 Jovan Musk Oil, uzalezniam sie:) 08.03.06, 11:15
          musze go miec!!
          • cool_justo Re: Jovan Musk Oil, uzalezniam sie:) 08.03.06, 13:31
            Angel'em Muglera
        • a.g.n.i Re: AS SL:-) - ja też;-P 08.03.06, 11:18

    • dori7 Oriental Summer 08.03.06, 11:25
      choc mialam wieeelka ochote na Slonia, ale zbyt inwazyjny na dzisiejsze
      okolicznosci zyciowe :((
    • epikurejka Desnudą 08.03.06, 11:29
    • elve Re: dziś pachnę... 08.03.06, 12:39
      Que Viva
    • elami3 Re: A teraz AS'em SL 08.03.06, 14:36
      • toula Sensi White Notes 08.03.06, 14:58
        od Izolden*
        • toula I jeszcze testuję So pretty Eau Fruitee 08.03.06, 15:02
          Chatko narobiłaś mi na nie apetytu:-) i dobrze :-)
          • chatka_ Re: I jeszcze testuję So pretty Eau Fruitee 09.03.06, 12:21
            Merolik tez sie spodobal! Tylko tak trudno upolowac pelnowymiarowy flakon... To
            edycja z 2000 roku.
    • mangos balsamem do ciała Gucci Envy+ małą kropleką ... 08.03.06, 16:12
      owego z próbki:)
      • renia.renia Pradą i póki co jest dobrze... 08.03.06, 17:51
        paczula siedzi ukryta, mam nadzieję, że nie przyatakuje z nienacka.
        Porównania do Ambre Sultan są jak najbardziej na mojej skórze uzasadnione.
        Zapachy są podobne charakterem, gęstością, odurzającą wręcz. Z dwóch na dziś
        dla mnie wygrywa Prada, nie przytłacza mnie tak jak niegdyś AS. Kiedy go
        nosiłam nie mogłam przestać o nim myśleć, Pradę nosi mi się lekko.
        pozdrawiam
        renia
        • chatka_ Re: Pradą i póki co jest dobrze... 09.03.06, 12:25
          renia.renia napisał:

          > paczula siedzi ukryta, mam nadzieję, że nie przyatakuje z nienacka.
          > Porównania do Ambre Sultan są jak najbardziej na mojej skórze uzasadnione.
          > Zapachy są podobne charakterem, gęstością, odurzającą wręcz. Z dwóch na dziś
          > dla mnie wygrywa Prada, nie przytłacza mnie tak jak niegdyś AS. Kiedy go
          > nosiłam nie mogłam przestać o nim myśleć, Pradę nosi mi się lekko.
          > pozdrawiam
          > renia

          Hm...Ambre S ma gestosc owocow w alkoholu, a Prada to juz czysty alkohol :) Nie
          moge zapomniec porownania Taje wg niej to rodzynki zanurzone w koniaku...
          Piekne :)
          Mi Prada bardziej przypomina Angela...
    • kalia_t Re: dziś pachnę... 08.03.06, 20:25
      Alchimią jako podkaład, na to Cristobal Balenciaga- nawet fajnie się komponują:)
      Na łapkach: M.Matsushima biały, Zara Green, Zara for her oraz D.Bohlen
      Provoction: P Acha gdzieś tam jeszcze po łokciu wala się Tygrys:D, ale utonął w
      powodzi Zara Green:)
      • senta Agentem:-) 08.03.06, 22:54

    • mangos Stila Creme Boquet 09.03.06, 06:37


      • jestemiwona Re: Red Door 09.03.06, 07:14
        • achemiczka Cerruti :) 09.03.06, 08:10

    • elami3 Re: dziś pachnę AS'em SL 09.03.06, 08:48
      • sliwkaa dune 09.03.06, 09:06
        jak zwykle ;-)
    • vanilia72 Re: dziś pachnę...OI 09.03.06, 09:09
      rano było - 10
    • forevermore79 Malle- Noir Epices 09.03.06, 09:10
    • a.g.n.i Re: dziś pachnę... 09.03.06, 09:30
      CdG Ouarzazate
    • olesiam Słońce i Ouarzazate CdG:)cudownie:) 09.03.06, 12:12

      • chatka_ Narciso R 09.03.06, 12:26
        Z niesmialosca po niego siegam, bo to zapach na cieplejsze dni niz ten
        dzisiejszy, na wiosenne dni...
    • kasiulek Roma - przy okazji przyrzadzania probki 09.03.06, 12:29
      Robilam probke dla jednej forumki i sie przy okazji psiknelam. Ale nie wiem,
      czy ja w koncu lubie, czy nie...
      • rawita Scent Sheer z próbki 09.03.06, 12:41

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka