cynamonowegruszki 28.08.06, 11:05 czy któraś z Was może opisać mi to cudo??pachnie czekoladowo czy raczej korzennie?i czy nie mdli:-)? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nevada87 Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 12:05 Mam ten zapach i bardzo sobie chwalę:) . Pierwsze nuty przypominają mi Lolitkę L jednak potem zapach przybiera zupełnie inną formę niż lolita zaczyna pachnieć jak murzynek z migdałami:). Pachnie śliczne ,apetycznie , mnie nie mdli ,ale to pewnie ze względu na to ,że uwielbiam zapachy spożywcze;). Podsumowując : mnie urzekł i jakbym miała więcej pieniędzy zrobiłabym zapas:))). Odpowiedz Link
marsiglia Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 16:56 we Wloszech ..:) lub na allegro tutaj ostatnia sztuka allegro.pl/item122562615_chocolovers_aquolina_50ml_tester_jedyne_na_allegro.html Odpowiedz Link
paulinaa Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 20:09 nie kupuje perfum przez internet. w sklepie nie ma? :( Odpowiedz Link
marsiglia Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 20:36 a czemu nie? ja kupuje zawsze przez interent- oczszczedzam przy tym mnostwo pieniedzy. Zamiast jednej flaszki ze sklepu mam dwie ktore kupuje przez internet, no ale to juz osobista sprawa:) W sklepie w Polsce tych perfum nie dostaniesz. Odpowiedz Link
daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 08:56 aquolina jest pomyslana dla wloskich nastolatek, a dokladniej dla tych co dopiero nastolatkami sie staly... wszystko slodkie i supermarketowe nawisem mowiac to masz racje, ze nie kupujesz nieznanych ci perfum przez internet. tez uwazam, ze to bez sensu. Odpowiedz Link
lesbelles Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 10:03 A czy posiadanie kilkudziesięciu butelek perfum jest rozsądne i z sensem? I dzięki Bogu, że nie o sensowność w naszym hobby chodzi ;) Odpowiedz Link
daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:06 fakt, nie jest. ale przejdzie wam. tak bywa z nowosciami. Odpowiedz Link
jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:29 > ale przejdzie wam. tak bywa z nowosciami Huh? Mnie nie zwykło przechodzić. Najlepszym sposobem na pożądanie jest jego zaspokojenie. (Nie mówię akurat o Chocolovers.) Odpowiedz Link
daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:09 a ja nie mowilam o konkretnych perfumach tylko generalnie o perfumach Odpowiedz Link
jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:27 > nawisem mowiac to masz racje, ze nie kupujesz nieznanych ci perfum przez > internet. tez uwazam, ze to bez sensu. Samo kupowanie przez Internet czy fakt, że nieznane? Bo ja robię i jedno, i drugie. Opanowanie paru godnych zaufania miejsc do kupowania w sieci to nie jest rocket science. A nieznane? Nie spodoba mi się, pójdzie do ludzi (rodzina, znajomi, straganik, allegro). Łatwo przyszło, łatwo poszło. Odpowiedz Link
paulinaa Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:04 nie kupie zapachu nie znając go. do tej pory wiele razy wydawało mi sie, ze jakis zapach mi sie spodoba a niestety tak nie bylo. dlatego przed zakupem musze powąchaxc perfumy. co najmniej 2 razy Odpowiedz Link
jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 22:04 Alez nie ma przymusu kupowania w ciemno, to wolny kraj. Ja czasem to robię i nie uważam tego za nic zdrożnego. Odpowiedz Link
daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:08 ze nieznane. chyba lepiej przejsc sie do sklepu i powachac Odpowiedz Link
jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 22:05 Tak, zwłaszcza, jak najbliższy sklep z tym zapachem masz w Wiedniu. Odpowiedz Link