Dodaj do ulubionych

Aquolina "Chocolovers"

28.08.06, 11:05
czy któraś z Was może opisać mi to cudo??pachnie czekoladowo czy raczej
korzennie?i czy nie mdli:-)?
Obserwuj wątek
    • nevada87 Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 12:05
      Mam ten zapach i bardzo sobie chwalę:) . Pierwsze nuty przypominają mi Lolitkę L jednak potem zapach przybiera zupełnie inną formę niż lolita zaczyna pachnieć jak murzynek z migdałami:). Pachnie śliczne ,apetycznie , mnie nie mdli ,ale to pewnie ze względu na to ,że uwielbiam zapachy spożywcze;).
      Podsumowując : mnie urzekł i jakbym miała więcej pieniędzy zrobiłabym zapas:))).
      • paulinaa Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 16:14
        a gdzie to cudo można kupić?
        • marsiglia Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 16:56
          we Wloszech ..:) lub na allegro
          tutaj ostatnia sztuka
          allegro.pl/item122562615_chocolovers_aquolina_50ml_tester_jedyne_na_allegro.html
          • paulinaa Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 20:09
            nie kupuje perfum przez internet. w sklepie nie ma? :(
            • marsiglia Re: Aquolina "Chocolovers" 28.08.06, 20:36
              a czemu nie?
              ja kupuje zawsze przez interent- oczszczedzam przy tym mnostwo pieniedzy.
              Zamiast jednej flaszki ze sklepu mam dwie ktore kupuje przez internet, no ale
              to juz osobista sprawa:)
              W sklepie w Polsce tych perfum nie dostaniesz.
        • daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 08:56
          aquolina jest pomyslana dla wloskich nastolatek, a dokladniej dla tych co
          dopiero nastolatkami sie staly...
          wszystko slodkie i supermarketowe

          nawisem mowiac to masz racje, ze nie kupujesz nieznanych ci perfum przez
          internet. tez uwazam, ze to bez sensu.
          • lesbelles Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 10:03
            A czy posiadanie kilkudziesięciu butelek perfum jest rozsądne i z sensem? I
            dzięki Bogu, że nie o sensowność w naszym hobby chodzi ;)

            • daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:06
              fakt, nie jest.
              ale przejdzie wam. tak bywa z nowosciami.
              • jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:29
                > ale przejdzie wam. tak bywa z nowosciami

                Huh? Mnie nie zwykło przechodzić. Najlepszym sposobem na pożądanie jest jego
                zaspokojenie. (Nie mówię akurat o Chocolovers.)
                • daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:09
                  a ja nie mowilam o konkretnych perfumach tylko generalnie o perfumach
                  • jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 22:03
                    No to ja piszę o perfumach w ogóle.
          • jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 16:27
            > nawisem mowiac to masz racje, ze nie kupujesz nieznanych ci perfum przez
            > internet. tez uwazam, ze to bez sensu.

            Samo kupowanie przez Internet czy fakt, że nieznane? Bo ja robię i jedno, i
            drugie. Opanowanie paru godnych zaufania miejsc do kupowania w sieci to nie
            jest rocket science. A nieznane? Nie spodoba mi się, pójdzie do ludzi (rodzina,
            znajomi, straganik, allegro). Łatwo przyszło, łatwo poszło.
            • paulinaa Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:04
              nie kupie zapachu nie znając go. do tej pory wiele razy wydawało mi sie, ze
              jakis zapach mi sie spodoba a niestety tak nie bylo. dlatego przed zakupem
              musze powąchaxc perfumy. co najmniej 2 razy
              • jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 22:04
                Alez nie ma przymusu kupowania w ciemno, to wolny kraj. Ja czasem to robię i nie
                uważam tego za nic zdrożnego.
            • daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 17:08
              ze nieznane. chyba lepiej przejsc sie do sklepu i powachac
              • jop Re: Aquolina "Chocolovers" 29.08.06, 22:05
                Tak, zwłaszcza, jak najbliższy sklep z tym zapachem masz w Wiedniu.
                • daggy4 Re: Aquolina "Chocolovers" 30.08.06, 09:44
                  to akurat nie moj przypadek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka