Dodaj do ulubionych

perfumy o zapachu bobaska

24.03.09, 22:46
wiem ze moje pytanie moze sie wydac smieszne, ale wierze, ze ktos mi
pomoze...
otoz uwielbiam zapach malych dzieci, a wlasciwie bobaskow, puder,
zasypka, oliwka...
czy ktos z Was zna moze perfumy ktore pachna "bobaskiem"? :)
Uzywalam kiedys Kenzo by flower, pachnial wlasnie tak ladnie,
dziecieco, ale chcialaby sprobowac czegos innego...
za wszeka pomoc bede baaardzo wdzieczna
Obserwuj wątek
    • rawita7 Re: perfumy o zapachu bobaska 24.03.09, 22:48
      Może Baby Powder Demeter?
      • alixana Re: perfumy o zapachu bobaska 25.03.09, 06:36
        Albo Baby Normy Kamali. Podobnie jak pierwsza propozycja niełatwe do
        dostania, ale jeśli jesteś zdeterminowana...;)
    • maggac Re: perfumy o zapachu bobaska 25.03.09, 08:19
      kiedyś miałam próbkę, rzeczywiście pachną jak bobasek przysypany
      pudrem

      www.perfumeemporium.com/womens-perfume/14039/Bvlgari-Petit-Et-Mamans.html
      www.osmoz.com/fragrances/Jewelry-Brands/Bulgari/Petits-et-Mamans
      • maggac Re: perfumy o zapachu bobaska 25.03.09, 08:34
        a tu można kupić:
        www.perfumy-perfumeria.pl/search.php?filter_traits%5B4%5D=&filter_series=4232&filter_price=&filter_select=filtruj
        • tonkabean Re: perfumy o zapachu bobaska 25.03.09, 12:53
          Dla mnie shalimar EDT i chusteczki Bambino pachna dziecieca zasypka :)
          • delicja11 Re: perfumy o zapachu bobaska 27.03.09, 21:31

            Co? Shalimar - ogrody milości, pachną jak dziecięca zasypka? Jak
            dla mnie takie porownanie to szok.
            • tonkabean Re: perfumy o zapachu bobaska 27.03.09, 23:16
              Ja tak to odczuwam, ale tylko w wersji EDT :)
    • jarka63 Re: perfumy o zapachu bobaska 25.03.09, 14:48
      Białe piżmo wydaje mi się zawsze bardzo dziecięce i
      niewinne,np.White Musk The Body Shop.
    • morgana9 Re: perfumy o zapachu bobaska 26.03.09, 12:45
      Polecam Harajuku Baby - dla mnie pachnie jak krem bambino na dziecięcej skórze:)
      • forevermore79 Re: perfumy o zapachu bobaska 28.03.09, 12:41
        Zgadzam sie :-) Przypomnial mi sie jeszcze 1 zapach, ale to raczej
        jako ciekawostka, gdyz jest b. trudno dostepny i do tego w zestawie-
        Baby, czyli odwzorowanie skory dziecka i zapachu mleka z kofretu
        Mugler Le Parfum :-)
        perfumesmellinthings.blogspot.com/2007/02/exploring-thierry-mugler-le-parfum.html
    • ewelka002 Re: perfumy o zapachu bobaska 28.03.09, 15:51
      burberry baby touch
    • truskawkam73 CLINIQUE SIMPLY, 28.03.09, 17:40
      ale nie wiem czy jeszcze są produkowane, mam resztkę na dnie.
      • truskawkam73 Re: CLINIQUE SIMPLY, 28.03.09, 17:44
        Sprawdziłam, są dostępne na allegro :-)
    • leeloo2002 Re: perfumy o zapachu bobaska 28.03.09, 18:10
      Subtelny pudrowy zamach mają perfumy Champs Elysees Guerlain'a
    • aniorek Re: perfumy o zapachu bobaska 29.03.09, 10:38
      Bulgari Petits et Mamans - to zdecydowanie to, czego szukasz. Tez mialam faze na dzieciece zapachy, a ten pachnie pudrowo, troche rumiankowo. Super. :)

      e-aroma.gr/images/petits%20et%20mamans%20set.jpg
    • moni_v w filmie 29.03.09, 11:31
      Pachnidło pokazywali, jak się robi perfumy z ludzi.
      • fa25 kontrowersje 29.03.09, 14:27
        Moje szczęście podczytuje FoP i zeznaje, że pomysł żeby kobieta
        pachniała bobaskiem jest najdelikatniej mówiąc kontrowersyjny.
        Twierdzi, że mężczyzn taki zapach odstręcza od kobiet. Wg niego
        kobieta to nie bobasek i trzeba to rozróżnić. ?????
        • lucapuka mleczko :) 29.03.09, 15:14
          Zapach bobaska to dla mnie Le Feu Light, na który mam ostatnio fazę -
          niezwykle subtelny a jednocześnie z charakterem i bardzo trwały.
          Najnowszy zapach Mauboussin Emotion Divine jest pomyślany jako
          powrót do dzieciństwa, z bardzo silną nutą rozgniecionych liści w
          nucie głowy, następnie kwiatów passiflory i pięknej nucie mlecznej w
          bazie. Nawet butelka przypomina niemowlęcą butlę z mlekiem.
        • nadia1987 Re: kontrowersje 30.03.09, 22:42
          z calym szacunkiem dla "twojego szczescia" i dla Ciebie, pachne tym,
          czym lubie. Perfumuje sie dla SIEBIE, nie dla faceta. Chce pachniec
          bobaskiem, bo lubie, dobrze sie z tym czuje, mam lepszy nastroj, po
          prostu. A jesli chlopak mnie kocha, pokocha rowniez moj zapach.
          • fa25 Re: kontrowersje 31.03.09, 19:20
            Ależ ja tego nie kwestionuję; w żadnym wypadku. Dlatego postawiłam
            wiele znaków zapytania. Zaskoczył mnie jedynie zupełnie inny męski
            punkt widzenia na to co dla nas oczywiste.
    • jollinka Re: perfumy o zapachu bobaska 29.03.09, 17:49
      troche "bobaskowych" nutek wyczuwam w l'eau cheap&chic moschino -
      bardzo fajny zapach :)
    • lune bobaski europejskie i amerykanskie :) 29.03.09, 19:22
      wyczytalam kiedys ze bobaskowe zasypki czy pudry - tradycyjnie napachniano w
      Stanach bialymi kwiatami (slodko i nieco odurzajaco) zas w Europie byly to
      zapachy bardziej zielone ... stad,podobno, wplyw zapachu dziecinstwa na
      pozniejsze wybory zapachowe - no i pewnie kojarzenie konkretnego klimatu zapachu
      z poczuciem bezpieczenstwa itd.

      z uzywanych przeze mnie zapachow najbardziej bobaskowy wydaje mi sie Le Feu
      Light (odbieram go podobnie jak Lucapuka :)) oraz zapachy ktore maja w sobie
      biala herbate i pizmo - sa spokojne, lagodne, miekkie (jak biala herbata Bvlgari)

      lune
    • nadia1987 Re: perfumy o zapachu bobaska 30.03.09, 22:45
      Dziewczyny, jestescie kochane! Nie wierzylam ze mi pomozecie, a
      jednak:) Teraz nie moge sie zdecydowac, ktore perumki wyprobowac
      jako pierwsze, tyle mi ich polecilyscie.
      DZiekuje:)
    • frytulek Re: perfumy o zapachu bobaska 31.03.09, 14:44
      Najbardziej pudrowy zapach ktory mam to Teint de Neige Lorenzo
      Villoresi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka