Dodaj do ulubionych

Drobne pytanie

02.10.11, 09:21
Kurna, co tak mało wpisów w tym dziale? Nikt się nie uczy szwedzkiego, czy co?! Jakiś parszywy język, skoro nikt go nie zna ani się go nie uczy?
Pzdr:-))
Obserwuj wątek
    • pia.ed Re: Drobne pytanie 03.10.11, 12:04
      Jezyk jest latwy do nauczenia sie, gramatyka prosta, tylko ze jesli ktos po poznaniu jezyka planuje pracowac w Szwecji to nie jest tak latwo, chyba ze ma jakis poszukiwany tu zawod, wtedy nawet z dobrym angielskim da sobie na poczatku rade.

Nie wiem, czy ktos uczy sie jezyka szwedzkiego tak tylko dla przyjemnosci,
      jakis cel musi w tym byc ...
          • mukidwie Re: Drobne pytanie 13.01.12, 15:21
            @PIA.ED
            Wylacznie dla przyjemnosci. Jedni jako hobby rzna w karty, sklejaja modele lub pukaja zony kolegow - ja ucze sie jezykow, poznajac w ten sposob nowe swiaty.

Nie, nie bylem w Szwecji. Nie "poglebialem" szwedczyzny, bo i nie bylo czego: stoi ona na zenujaco niskim poziomie, choc latwo mi idzie rozumienie gramatyki i leksyki przez podobienstwa i roznice z angielskim czy hiszpanskim (nie mowiac o polskim).

Po prostu nie mam czasu na to i niemal wszystko, czego sie naucze, zapominam, bo wracam do materialu po duzych okresach "abstynencji".

Prawie wcale nie mam czasu na hiszpanski, nie mowiac juz o szwedzkim. Coz, chcialoby sie, bo to ciekawy i ladnie brzmiacy jezyk, ale doba ma tylko 24 godziny...

Pozdrawiam cieplo Anno Domini 2012 :D
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka