22.12.09, 20:14
co roku szykuje zarcie na swieta i ciagle sie boje,ze bedzie za
malo, a potem czesc wyrzucam, a czesc przerabiam.i tak od lat, czy
to sie da wyleczyc? zebym chociaz miala koty toby sie nie
zmarnowalo...
Obserwuj wątek
    • herbatka.malinowa Re: fobia 22.12.09, 20:19
      buzkashi napisała:

      zebym chociaz miala koty toby sie nie
      > zmarnowalo...

      o nie! jeśli chcesz dać kotu 'coś z obiadu/kolacji' to przede wszystkim obierz z
      nasączonej przyprawami skórki-inaczej bardzo mu zaszkodzisz.
      • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:21
        kot glodny zezre wszystko, nawet ze skorka.
        • lacido Re: fobia 22.12.09, 20:24
          a to czy mu zaszkodzi czy nie to już nieistotne ;/
    • lacido Re: fobia 22.12.09, 20:23
      chyba pomyliłaś kota ze świnią :D
      • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:28
        lacido napisała:

        > chyba pomyliłaś kota ze świnią :D

        napisalam wyraznie,ze nie mam kota, swinie jedna mam w domu
        • lacido Re: fobia 22.12.09, 20:35
          skoro myślisz, że kot zjada resztki i jest wszystkożerny to jednak pomyliłaś ze
          świnią ;)
          • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:41
            lacido napisała:

            > skoro myślisz, że kot zjada resztki i jest wszystkożerny to jednak
            pomyliłaś ze
            > świnią ;)

            tak mysle, glodny kot zje wszystko.
            • lacido Re: fobia 22.12.09, 20:43
              a to czy to jest dla niego dobre to nieistotne?
              • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:45
                lacido napisała:

                > a to czy to jest dla niego dobre to nieistotne?
                nieistotne. dla bezdomnego kota to nieistotne co je,wazne aby sie
                najadl.jak bedziesz bezdomnym to zrozumiesz kota:))
                • lacido Re: fobia 22.12.09, 20:49
                  jasne, w końcu wrzody czy nieustająca biegunka to fajne uczucie ;/
            • a1ma Re: fobia 22.12.09, 20:43
              podobnie jak głodny człowiek
            • hermina26 Re: fobia 22.12.09, 21:58
              Tak jak i człowiek! Ale człowiek to czasem świnia!
    • skarpetka_szara Re: fobia 22.12.09, 20:28
      daj bezdomnym kotom. bez skorki.
      • herbatka.malinowa Re: fobia 22.12.09, 20:34
        skarpetka_szara napisała:

        > daj bezdomnym kotom. bez skorki.

        do już jest myśl:)

        piszę o tej skórce, bo widziałam psa karmionego jedzeniem dla ludzi-chlebem ze
        smalcem, plackiem, rybą w panierce (na szczęście bez ości) - w krótkim czasie
        wydrapał sobie niezłą ranę na grzbiecie, tak go to swędziało, a ile trzeba było
        właścicielowi nagadać..ech.. taka moja mała dygresja.
      • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:43
        skarpetka_szara napisała:

        > daj bezdomnym kotom. bez skorki.

        przeciez ja se jaja robie z tymi kotami, jak toe.ortalion:))) chyba
        facet ma racje, majac obsesje na ich tle. duzo tu kociar. a ja
        akurat kotow nie lubie
        • skarpetka_szara Re: fobia 22.12.09, 20:46
          Buuuuu!!!! kotow nie lubi... patologia jestes i tyle.
          • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:50
            skarpetka_szara napisała:

            > Buuuuu!!!! kotow nie lubi... patologia jestes i tyle.

            koty smierdza, drapia i dra sie cale noce w marcu. i nie dadza sie
            poglaskac.aha,jeszcze sraja w domu,jak sie na nie krzyczy.mialam
            kota 3 tygodnie, oddalam go. zdemolowal mi bardziej dom niz moje
            kolejne dwa psy przez kilkanascie lat.
            • hermina26 Re: fobia 22.12.09, 22:00
              buzkashi napisała:

              aha,jeszcze sraja w domu

              Ludzie też!
            • skarpetka_szara Re: fobia 22.12.09, 22:04
              bo Cie kot nie lubil !!! Na kota milosc trzeba zasluzyc.

              moja kotka nie smierdzi (koty sa bardzo czyste), nie drapie (do
              drapania dajesz kotu drapke), nie drze sie (musisz kota
              wykastrowac), caly czas wlazi na ludzi aby glaskali, NIE SRA bo
              jest dobrze wychowana.

              • hermina26 Re: fobia 22.12.09, 22:05
                skarpetka_szara napisała:

                > NIE SRA bo
                > jest dobrze wychowana.
                >
                >


                A to kwestia wychowania? Brak srania?:D To ja chyba jestem zle
                wychowana!:D
                Co za komiczna dyskusja!:) Uwielbiam takie!!!
    • kleks.keks.eks.seks Re: fobia 22.12.09, 20:39
      zebym chociaz miala koty toby sie nie
      > zmarnowalo...


      Pewnie, truj biedne zwierzę.
      • lesialesia Re: fobia 22.12.09, 20:43
        oddaj biednym.... nie lubię czytać o tym że są ludzie, którzy wyrzucają
        jedzenie, to przykre i głupie.
        • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:48
          lesialesia napisała:

          > oddaj biednym.... nie lubię czytać o tym że są ludzie, którzy
          wyrzucają
          > jedzenie, to przykre i głupie.

          glupie jest oddac skwasniala salatke biednemu, bo moze sie zatruc.
          przykre jest to ,ze ludzie duzo pisza , a malo rade.przyznaj sie,
          dalas kiedys biednemu jedzenie, ktore ci zostalopo swietach, albo po
          jakims przyjeciu? tylko nie pisz mi o bulce pod supersamem \.
      • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:44
        umiesz czytac z zrozumieniem?
        kleks.keks.eks.seks napisała:

        > zebym chociaz miala koty toby sie nie
        > > zmarnowalo...
        >
        >
        > Pewnie, truj biedne zwierzę.
    • tytus_flawiusz Re: fobia 22.12.09, 20:41
      za stara jesteś żeby z tym coś zrobić, to część Ciebie. Głupia bo głupia w
      wrosła jak 25 letni cierń w dupę i już nie wyrwiesz.

      pozostaje opcja z kotami
      • buzkashi Re: fobia 22.12.09, 20:46
        czy ty rozumiesz o czym piszesz? bo ja nie.

        tytus_flawiusz napisał:

        > za stara jesteś żeby z tym coś zrobić, to część Ciebie. Głupia bo
        głupia w
        > wrosła jak 25 letni cierń w dupę i już nie wyrwiesz.
        >
        > pozostaje opcja z kotami
        • lesialesia buzkashi 22.12.09, 20:58
          a koniecznie musisz dawać jak już sie zepsuje? aż tak kompletnie nie masz
          wyobraźni, że po ugotowaniu wizualnie nie jesteś w stanie ocenić jaką część tego
          jest w stanie skonsumować Twoja rodzina? resztę wystarczy oddać biednym jeszcze
          tego samego dnia.
          zresztą to Twoje sumienie i Twoje pieniądze- ciesz się że nigdy nie byłaś
          głodna, a bycie dobrym człowiekiem przecież nie jest obowiązkiem.

          ja co roku pomagam przy organizowaniu wigilii dla bezdomnych i potrzebujących-
          wtedy oddaje im nie tylko jedzenie ale i własny czas. ugotować potrafię tyle ile
          damy radę zjeść. a co do kotów to i dla nich się znajdzie puszka whiskasa albo
          surowe mięsko ;)
    • tytus_flawiusz Re: fobia 22.12.09, 20:53
      no to spróbujmy jak krowie

      > czy to sie da wyleczyc?

      za stara jesteś żeby z tym coś zrobić, to część Ciebie....
      to mniej więcej znaczy tyle co NIE !!!

      > zebym chociaz miala koty toby sie nie zmarnowalo...
      pozostaje opcja z kotami
      to mniej więcej znaczy - kup sobie kota !!!

      łapiesz now ?
    • akjawah polskie święta.... 22.12.09, 21:41
      lepiej zjeść i zwymiotować niżby miało się zmarnować
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka