Dodaj do ulubionych

Do adminki!

12.02.04, 14:38
Natknełam się dzisiaj kilka razy na dołączone do różnych tematów ogłoszenie o
pracy dla pań w sekstelefonie. To chyba nie jest forum dla sutenerów i innych
alfonsów. Ogłoszenie wysłał osobnik zalogowany jako absorb. Czy nie mozna
czegoś z nim zrobić? Np. zastrzelić albo wyrwać mu nogi i zatłuc? A serio -
można zablokować mu możliwość pisania na forum?
Obserwuj wątek
    • pajdeczka Re: Do adminki! 12.02.04, 14:40
      astrit napisała:

      > Natknełam się dzisiaj kilka razy na dołączone do różnych tematów ogłoszenie o
      > pracy dla pań w sekstelefonie. To chyba nie jest forum dla sutenerów i innych
      > alfonsów. Ogłoszenie wysłał osobnik zalogowany jako absorb. Czy nie mozna
      > czegoś z nim zrobić? Np. zastrzelić albo wyrwać mu nogi i zatłuc? A serio -
      > można zablokować mu możliwość pisania na forum?

      Jak jej nie przeszkadza link do pnrosa to tym bardziej nie przejmie się Twoim
      apelem. Napiszę do zarządu Agory, żeby zrobili z tym porządek. Tyle że zarząd
      zajęty teraz ważniejszą sprawą...
      >
      • astrit Re: Do adminki! 12.02.04, 14:43
        Taaa... Poza tym, to chyba mała szkodliwośc społeczna...
    • admin_kobieta Re: Do adminki! 12.02.04, 14:54

      kilkanaście wpisów tego osobnika już wykasowałam
      będę się starać nadal je wyłapywać
      • pajdeczka Re: Do adminki! 12.02.04, 15:07
        admin_kobieta napisała:

        >
        > kilkanaście wpisów tego osobnika już wykasowałam
        > będę się starać nadal je wyłapywać
        >
        A co z linkiem Porno, bo czuję się cały czas lekceważona przez Admina,
        aczkolwiek to nic dla mnie nowego na FK?
        • admin_kobieta Re: Do adminki! 12.02.04, 15:12
          pajdeczka napisała:

          > A co z linkiem Porno, bo czuję się cały czas lekceważona przez Admina,
          > aczkolwiek to nic dla mnie nowego na FK?

          to było soft porno ;-)
          temat wydał mi się ciekawy, zainteresowanie pewne było, więc nie kasowałam
          jeśli uważasz że mimo wszystko powinno być przeniesione na oślą ławkę pisz na adres:
          tebe@gazeta.pl
          • pajdeczka Re: Do adminki! 12.02.04, 15:22
            admin_kobieta napisała:

            to było soft porno ;-)
            > temat wydał mi się ciekawy, zainteresowanie pewne było, więc nie kasowałam
            > jeśli uważasz że mimo wszystko powinno być przeniesione na oślą ławkę pisz na
            oślą ławkę

            Proszę Pani, jeśli ktoś stąd musi się znaleźć na oślej ławce to raczej Pani.
            Porno to jest porno i jeśli ktoś ma ochotę na oglądanie to wie, gdzie szukać. A
            pani jest od tego żeby pilnować porządku i regulaminu. Uważam, że regulamin
            został drastycznie naruszony przez osobę , ktora wkleiła ten link. Jeśli pani
            uważa inaczej to nie nadaje się pani na stróża tego forum.
            • admin_kobieta Re: Do adminki! 12.02.04, 15:25

              proszę złożyć zażalenie na wskazany wcześniej adres :-)
              • pajdeczka Re: Do adminki! 12.02.04, 15:26
                admin_kobieta napisała:

                >
                > proszę złożyć zażalenie na wskazany wcześniej adres :-)
                >
                Nie omieszkam.
                • Gość: renia Re: Do adminki! IP: *.ath.spark.net.gr 12.02.04, 15:35
                  Pajdeczko, nie unos sie az tak. Admin Kobieta bardzo sprawnie tu sie opiekuje i
                  obys nie zalowala, jakby nam ja zmienili.
                  • betty-bt Re: Do adminki! 12.02.04, 15:48
                    nie widze w tym nic zlego. no co wy?
                    bardzooooo przystojni panowie tam bywaja ;))))))))))))))))))
                • Gość: renia A jesli chodzi o interwencje u Tebe IP: *.ath.spark.net.gr 12.02.04, 15:40
                  To zglosilam wczoraj ze na FH jest link do hardowej porno strony gejowskiej i
                  coz, watek ma sie dobrze do dzis, razm z linkiem, tak, ze mozesz nic nie
                  wskorac.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka