Dodaj do ulubionych

fingerboard

15.12.10, 08:27
nowy szał wsrod dzieciaków- znacie? próbowaliscie?
dla mnie to troche nudnawe no chyba ze ma ktos prace przy biurku to mozna sobie potrikowac:)
mieliscie podobne zabawy w dziecinstwie?
www.youtube.com/watch?v=YG4ravjMVPQps
wyglada wreszcie na to ze rosnie nam pokolenie skateboardzistów:)
Obserwuj wątek
    • teletoobis Re: fingerboard 15.12.10, 08:42
      W dziecinstwie mialem klik-klaki :)
    • trypel Re: fingerboard 15.12.10, 08:45
      jestes mało na bieżąco.
      Nie nowy szał tylko gasnący szał.
      Rok temu to była nowość i szpan :)
      • minasz Re: fingerboard 15.12.10, 09:04
        widocznie moi informatorzy nie sa trendy :)
    • six_a Re: fingerboard 15.12.10, 09:38
      ta, z podobnych to chyba kapsle mieliśmy;)
      • teletoobis Re: fingerboard 15.12.10, 09:42
        i poscierane do krwi paznokcie od pstrykania :)
        Od klik-klakow mialem poodbijane kostki na rekach :)
        • six_a Re: fingerboard 15.12.10, 10:05
          a co to było? te dwie kulki na sznurkach z kółkiem, które się obijało o siebie i rozpędzało tak, żeby odbijały się i u dołu, i u góry? jeśli to, to faktycznie bolało, jak się rozpędzonym przywaliło w nadgarstek.

          :)
          • teletoobis Re: fingerboard 15.12.10, 10:18
            No wlasnie TO!
            szal w polowie lat 70.
            Pol miasta lazilo i trzaskalo kulke o kulke :)
            • teletoobis Tak to wygladalo 15.12.10, 10:20
              https://images47.fotosik.pl/72/09df8f834fa29f12.jpg
              • soulshunter Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:23
                Zboczeniec! Co ty dzieciom pokazujesz?
                • teletoobis Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:24
                  zabawke mojego dziecinstwa :)
                  • soulshunter Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:34
                    qrde, ja w to nigdy nie nauczylem sie grac.
                    • teletoobis Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:36
                      Pewnie dlatego, ze jakies 10 lat mlodszy jestes ode mnie i zamiast klik-klakiem bawiles sie grzechotka, kiedy klik-klaki byly w modzie :)
                      • soulshunter Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:40
                        > Pewnie dlatego, ze jakies 10 lat mlodszy jestes ode mnie
                        oooo, dzięki ci łaskawco :)
                        • teletoobis Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:42
                          zawsze go uslug :)
                          Nawet jak bedziesz chcial wlasciwie zainwestowac te 28 PLN
                          • soulshunter Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:44
                            a co, macie w Zymbie bank ktory daje 120% oprocentowania w skali roku?
                            • teletoobis Re: Tak to wygladalo 15.12.10, 10:47
                              ni- ale mamy GS w ktorym mozesz te kwote zainwestowac i z korzyscia oproznic na laweczce za sklepem :)
    • six_a Re: fingerboard 15.12.10, 10:31
      ty, minasz, se kup tonyhawka z kontrolerem deski, będziesz stał przed telewizornią i "jeździł";)
    • chersona Re: fingerboard 15.12.10, 10:47
      Na stronie sklepu Tchibo mają podobne zabawki - perkusja do gry palcami, bębenki do gry palcami, zestaw do gry palcami w golfa.

      www.tchibo.pl/W-poszukiwaniu-wyjatkowych-prezentow-t200000992.html
      • soulshunter Re: fingerboard 15.12.10, 10:51
        a wagine do gry palcami majo? Oooo to jest pomysl na biznes. Zrobic taka wagine z diodami swietlnymi ktore zmieniaja kolor od zielonego do czerwonego. Zielone - poczatek gry, czerwone - orgazm :) Moj patent, moj juz lece opracowac.
        • chersona Re: fingerboard 15.12.10, 10:53
          Zaprzestań z łaski swojej tego stylu majo, robio, bioro. Pomyśleć można, że chodzi o jakiś rodzaj palców, zwanych 'majo'.
    • mala_mee Re: fingerboard 15.12.10, 11:39
      Dla mnie to popierdułka dla tych którym tyłka nie chce się ruszyć na prawdziwą deskę.
      • minasz Re: fingerboard 15.12.10, 19:37
        ciekawe czy ty sie ruszasz z deska?
        ps
        dla mnie wrecz odwrotnie naucza sie paluszkami to beda chcieli spróbowac z wiekszą

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka