rzeka.chaosu
17.12.10, 21:29
Mam propozycję specjalnie dla tych, którzy postanowili w dziś wieczorem pozamulać sobie przed kompem. Możemy pozamulać razem! :D
A w ramach zamulania: jakie piosenki kojarzą wam się ze świętami / zimą / tym teraz okresem? Khmmm nie kolędy, no chyba, ze jakieś z jajami. ;P
Mała rozgrzewka: :)
www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE
Nooo… kominek, ciepełko, za oknem biało/niebiesko. ;P