kasialeo 08.01.11, 13:57 Prosze o opinie mam 17 lat wzrost 173 wymiary87-64-94 co sadzicie o takich wymiarach? nadaje sie na modelke? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
teletoobis Re: wymiary 08.01.11, 14:01 masz do tego intelekt pewnego misia o malym rozumku- nadajesz sie Odpowiedz Link Zgłoś
raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:02 teletoobis napisał: > masz do tego intelekt pewnego misia o malym rozumku- nadajesz sie Nie może mieć - on myślał tylko o żarciu, na nic więcej nie starczyło - a modelka nie może myśleć o żarciu! Odpowiedz Link Zgłoś
teletoobis Re: wymiary 08.01.11, 14:06 Musi o nim myslec, albo je zrec- innego wyjscia nie ma :) Odpowiedz Link Zgłoś
raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:01 Za niska. Ile ważysz dziecino, nie wiesz, że teraz to się liczy tylko? Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:18 TYlko w Azji na kontracie waza. Tak to zawsze i niezminnie jest to centymetr i wymiary a nie waga. Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: wymiary 08.01.11, 14:02 I biuścik marniawy w stosunku do wymiaru w biodrach... Odpowiedz Link Zgłoś
kota_behemota Re: wymiary 08.01.11, 14:06 Oj tam marniawy, może się nie znam, ale modelki to chyba nie mają buforów? :) Odpowiedz Link Zgłoś
salma75 Re: wymiary 08.01.11, 14:09 kota_behemota napisała: > Oj tam marniawy, może się nie znam, ale modelki to chyba nie mają buforów? :) Wymiary w biuście i wymiary w biodrach powinny być podobne. Odpowiedz Link Zgłoś
raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:13 Ale słuchaj, co wymiary - ona waży 57 kilo! Taka GRUBA ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kota_behemota Re: wymiary 08.01.11, 14:15 No to jej każą z bioder schudnąć i się wyrówna. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:18 Niekoniecznie :) Moze miec waskie plecy :) Ja mam np. 92 w biuscie i pupie a biustu duzego wcale nie mam. Odpowiedz Link Zgłoś
chersona Re: wymiary 08.01.11, 14:03 zrób sobie portfolio i idź na jakiś casting. Odpowiedz Link Zgłoś
jej_torebka Re: wymiary 08.01.11, 14:15 nie. za dużo w talii i tyłku. ale jako niemodelka masz pewnie ładną figurę. Odpowiedz Link Zgłoś
tarantinka Re: wymiary 08.01.11, 14:32 w wieku 17 jeszcze rośniesz, biust także. W każdym razie ja tak miałam - w twoim wieku praktycznie nie miałam biustu i coś koło 174 cm. Teraz mam 178 i biust też się pojawił ;). A co do bycia modelką, dla swojej córki nie chciałabym takiej kariery - na twoim miejscu pogadałabym z rodzicami - dorosłym łatwiej ocenić i jednocześńie pomóc. Zakładam że masz życzliwą ci mamę. Odpowiedz Link Zgłoś
jak-kania-dzdzu Re: wymiary 08.01.11, 14:40 Czym prędzej się wybieraj na casting do Tap Madl 2! Tam wysłuchasz fachowej, rzetelnej, obiektywnej i wyważonej opinii na temat tego czy się nadajesz. A skąd jesteś? Jak z małej miejscowości, to nie zapomnij się popłakać z tego powodu.A gdyby Cię skrytykowali to im odszczekaj: Ta dziewczyna jest zajebista! I ma dużą wartość! Wtedy na bank przejdziesz casting. Powodzenia życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
krzywelustro Skoro nigdzie indziej Cię nie chcą... 08.01.11, 14:48 Spróbuj szczęścia jako modelka. Widziałem niedawno ogłoszenie o poszukiwaniu "żywych manekinów" na wystawę sklepową, z takimi wymiarami może byś się na nia zmieściła. Odpowiedz Link Zgłoś
berta-live Re: wymiary 08.01.11, 15:15 Obawiam się, że jesteś za niska, za gruba i za stara. Musiałabyś znaleźć sobie jakiegoś wpływowego protektora, żeby wepchnął cię do branży. Ale takich to te młodsze, chudsze i wyższe zdaje się, też potrzebują. Inaczej kończy się na staniu na promocjach w ramach wolontariatu albo za jakieś marne grosze. Odpowiedz Link Zgłoś
venettina Re: wymiary 08.01.11, 18:16 Za niska na wielka kariere i dosc pozno na start. Gdybys byla wyzsza, to ostatni dzwonek. Na malych pokazach, w jakichs centrach handlowych moze byc. Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:22 Bez przesady z tym pozno. Dosc akurat birac pod uwage fakt, ze sie do Paryza jedzie po 16 urodzinach dopiero ;) Poza tym Kaska Struss wyjechala do Stanow jak miala 18 lat i co? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wicehrabia.julian a waga? 08.01.11, 18:17 kasialeo napisała: > Prosze o opinie > mam 17 lat wzrost 173 wymiary87-64-94 co sadzicie o takich wymiarach? nadaje si > e na modelke? modelka na wybieg od 175 w górę Odpowiedz Link Zgłoś
ursyda Re: wymiary 09.01.11, 00:02 próbuj jak się nie uda zawsze możesz zostać owocem jogobelli Odpowiedz Link Zgłoś
bimota Re: wymiary 09.01.11, 00:19 Ostatnio byla moda na troche grubsze, a jak nie to jest jesszcze przemysl filmowy... :) Odpowiedz Link Zgłoś
pompeja Re: wymiary 09.01.11, 00:50 Skontaktuj się z jakąś agencją modelek i/lub sprawdź maxmodels - tam jest wielu fotografów (czy też fotografików), którzy z pewnością odpowiedzą na wiele Twoich pytań. Modelka to nie tylko wybieg moi drodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
jej_torebka Re: wymiary 09.01.11, 01:19 noo, pompka, modelką z maxmodels to może zostać nawet mortadela, więc nie sądzę, żeby dziewczęciu o to chodziło. wydaje mi się, że tu o klimaty anji rubik jednak się rozchodzi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:24 jej_torebka napisała: > noo, pompka, modelką z maxmodels to może zostać nawet mortadela, AHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA!!!!! Boskie!! :D:D:D:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:16 Nie. Masz za duzo w dupie o jakies 5 cm i w talii o kolejne 5 cm. i poza tym jestes za niska. W agencjach min to 175. Odpowiedz Link Zgłoś