08.01.11, 13:57
Prosze o opinie
mam 17 lat wzrost 173 wymiary87-64-94 co sadzicie o takich wymiarach? nadaje sie na modelke?
Obserwuj wątek
    • teletoobis Re: wymiary 08.01.11, 14:01
      masz do tego intelekt pewnego misia o malym rozumku- nadajesz sie
      • raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:02
        teletoobis napisał:

        > masz do tego intelekt pewnego misia o malym rozumku- nadajesz sie
        Nie może mieć - on myślał tylko o żarciu, na nic więcej nie starczyło - a modelka nie może myśleć o żarciu!
        • teletoobis Re: wymiary 08.01.11, 14:06
          Musi o nim myslec, albo je zrec- innego wyjscia nie ma :)
    • raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:01
      Za niska. Ile ważysz dziecino, nie wiesz, że teraz to się liczy tylko?
      • kasialeo Re: wymiary 08.01.11, 14:04
        57
      • erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:18
        TYlko w Azji na kontracie waza. Tak to zawsze i niezminnie jest to centymetr i wymiary a nie waga.
    • salma75 Re: wymiary 08.01.11, 14:02
      I biuścik marniawy w stosunku do wymiaru w biodrach...
      • kota_behemota Re: wymiary 08.01.11, 14:06
        Oj tam marniawy, może się nie znam, ale modelki to chyba nie mają buforów? :)
        • salma75 Re: wymiary 08.01.11, 14:09
          kota_behemota napisała:

          > Oj tam marniawy, może się nie znam, ale modelki to chyba nie mają buforów? :)

          Wymiary w biuście i wymiary w biodrach powinny być podobne.
          • raohszana Re: wymiary 08.01.11, 14:13
            Ale słuchaj, co wymiary - ona waży 57 kilo! Taka GRUBA ;)
          • kota_behemota Re: wymiary 08.01.11, 14:15
            No to jej każą z bioder schudnąć i się wyrówna. ;)
      • erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:18
        Niekoniecznie :) Moze miec waskie plecy :)
        Ja mam np. 92 w biuscie i pupie a biustu duzego wcale nie mam.
    • chersona Re: wymiary 08.01.11, 14:03
      zrób sobie portfolio i idź na jakiś casting.
    • szanim Re: wymiary 08.01.11, 14:13
      nie
    • jej_torebka Re: wymiary 08.01.11, 14:15
      nie. za dużo w talii i tyłku.
      ale jako niemodelka masz pewnie ładną figurę.
    • tarantinka Re: wymiary 08.01.11, 14:32
      w wieku 17 jeszcze rośniesz, biust także. W każdym razie ja tak miałam - w twoim wieku praktycznie nie miałam biustu i coś koło 174 cm. Teraz mam 178 i biust też się pojawił ;). A co do bycia modelką, dla swojej córki nie chciałabym takiej kariery - na twoim miejscu pogadałabym z rodzicami - dorosłym łatwiej ocenić i jednocześńie pomóc. Zakładam że masz życzliwą ci mamę.
    • six_a Re: wymiary 08.01.11, 14:35
      do matury się uczyć dali jazda!
    • jak-kania-dzdzu Re: wymiary 08.01.11, 14:40
      Czym prędzej się wybieraj na casting do Tap Madl 2! Tam wysłuchasz fachowej, rzetelnej, obiektywnej i wyważonej opinii na temat tego czy się nadajesz. A skąd jesteś? Jak z małej miejscowości, to nie zapomnij się popłakać z tego powodu.A gdyby Cię skrytykowali to im odszczekaj: Ta dziewczyna jest zajebista! I ma dużą wartość! Wtedy na bank przejdziesz casting.
      Powodzenia życzę.
    • krzywelustro Skoro nigdzie indziej Cię nie chcą... 08.01.11, 14:48
      Spróbuj szczęścia jako modelka. Widziałem niedawno ogłoszenie o poszukiwaniu "żywych manekinów" na wystawę sklepową, z takimi wymiarami może byś się na nia zmieściła.
    • berta-live Re: wymiary 08.01.11, 15:15
      Obawiam się, że jesteś za niska, za gruba i za stara. Musiałabyś znaleźć sobie jakiegoś wpływowego protektora, żeby wepchnął cię do branży. Ale takich to te młodsze, chudsze i wyższe zdaje się, też potrzebują. Inaczej kończy się na staniu na promocjach w ramach wolontariatu albo za jakieś marne grosze.
    • venettina Re: wymiary 08.01.11, 18:16
      Za niska na wielka kariere i dosc pozno na start. Gdybys byla wyzsza, to ostatni dzwonek. Na malych pokazach, w jakichs centrach handlowych moze byc.
      • erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:22
        Bez przesady z tym pozno. Dosc akurat birac pod uwage fakt, ze sie do Paryza jedzie po 16 urodzinach dopiero ;)
        Poza tym Kaska Struss wyjechala do Stanow jak miala 18 lat i co? ;)
    • wicehrabia.julian a waga? 08.01.11, 18:17
      kasialeo napisała:

      > Prosze o opinie
      > mam 17 lat wzrost 173 wymiary87-64-94 co sadzicie o takich wymiarach? nadaje si
      > e na modelke?

      modelka na wybieg od 175 w górę
    • devilyn Re: wymiary 08.01.11, 18:24
      https://silvan15.wrzuta.pl/sr/f/9U0AGZ6GRX6/wez_sie_ogarnij
    • ursyda Re: wymiary 09.01.11, 00:02
      próbuj
      jak się nie uda zawsze możesz zostać owocem jogobelli
      • jej_torebka Re: wymiary 09.01.11, 01:17
        tam tylko dojrzałe bioro ;)
    • bimota Re: wymiary 09.01.11, 00:19
      Ostatnio byla moda na troche grubsze, a jak nie to jest jesszcze przemysl filmowy... :)
    • vandikia Re: wymiary 09.01.11, 00:44
      za niska jesteś
    • pompeja Re: wymiary 09.01.11, 00:50
      Skontaktuj się z jakąś agencją modelek i/lub sprawdź maxmodels - tam jest wielu fotografów (czy też fotografików), którzy z pewnością odpowiedzą na wiele Twoich pytań.

      Modelka to nie tylko wybieg moi drodzy.
      • jej_torebka Re: wymiary 09.01.11, 01:19
        noo, pompka, modelką z maxmodels to może zostać nawet mortadela, więc nie sądzę, żeby dziewczęciu o to chodziło.
        wydaje mi się, że tu o klimaty anji rubik jednak się rozchodzi ;)
        • erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:24
          jej_torebka napisała:

          > noo, pompka, modelką z maxmodels to może zostać nawet mortadela,

          AHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA!!!!!
          Boskie!! :D:D:D:D:D:D
    • erillzw Re: wymiary 09.01.11, 01:16
      Nie. Masz za duzo w dupie o jakies 5 cm i w talii o kolejne 5 cm.
      i poza tym jestes za niska. W agencjach min to 175.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka