Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o kimś takim vol.234253

19.07.12, 20:16
Zainspirowany wątkiem o 40-latku bez związku na koncie, określonym mianem odpadu nuklearnego postanowiłem zapytać co sądzicie o kimś takim jak ja :). Trochę o mnie, najpierw to, co uważam za zalety, a potem wady. Od myślników, żeby nie było to dla was zbyt trudne ;)
Zalety:
-mam bardzo szeroką wiedzę ogólną
-IQ 130
-wyglądam jak hmmm... takie jakby połączenie młodego brada pitta i johnego deppa :) wysoki, sportowa sylwetka, włosy prawie do ramion, wiem, że podobam się kobietom
-gram na gitarze elektrycznej i saksofonie, podobno bardzo dobrze, wiele osób mówi, że powinienem grać w jakimś zespole
-chyba jestem dosyć miły

Wady:
-mając prawie 30 lat jestem prawiczkiem (ale parę razy zaliczyłem agresywny petting ;)i nie byłem nigdy w związku (nie liczę "związków" z czasów liceum)
-wykształcenie średnie
-studiuję informatykę :) (nie jestem geekiem, chodzi o perspektywy)
-czasami jestem zakompleksiony (z powody nieru...ia:)
-czasami jestem zbyt pewny siebie, wręcz arogancki i patrzę na większość ludzi z góry

Może coś dopiszę do powyższego w trakcie dyskusji. I sedno sprawy - spotykacie takiego faceta, wiecie o nim to co wymienione w myślnikach. I co o nim sobie pomyślisz?

Obserwuj wątek
    • eat.clitoristwood Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:22
      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:28
        No właśnie nie dodałem czegoś ważnego - ostatnie 7 lat spędziłem za granicą, mieszkając w różnych robotniczych miasteczkach, gdzie nie ma zbyt wielu kobiet na jakimś wyższym poziomie intelektualnym i to jest główna przyczyna "niebycia" z kimś tak długo. Wiem, że nie miałbym problemów z "wyrwaniem" jakiejś, ale kobiety które nie są inteligentne są dla mnie aseksualne.
        • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:34
          > gdzie nie ma zbyt wielu kobiet na jakimś wyższym poziomie intelektualnym

          Jak jesteś, bracie, taki inteligencik, to graj w siatkówkę. To ponoć sport dla inteligentnych.
      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:10
        Dzięki za przypomnienie tego filmu. Już ściągam...
      • kalllka Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 19:15
        pol seryjnie:)

        news.cnet.com/8301-13645_3-57476731-47/the-boundary-b404-a-high-end-outdoor-speaker/?tag=mncol;cnetRiver
        ps.
        z tego miejsca chcialbym jeszcze pozdrowic Stefcie i reszte rodziny z Clapham
    • devilyn Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:26
      Są lepsi.
      • kitek_maly Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:29

        Such a cruel lady. :D
      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:31
        Co masz na myśli?
    • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:31
      > -mając prawie 30 lat jestem prawiczkiem

      Żeby nie zamoczyć będąc wysokim, przystojnym gitarzystą z włosami prawie do ramion, to trzeba k*rwa naprawdę mieć wybitne zdolności.

      > agresywny petting

      Co to jest?
      • eat.clitoristwood Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:34
        highly.sceptical napisał:
        > agresywny petting
        > Co to jest?

        Może wrzeszczenie na łechtaczkę?
        • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:37
          > > agresywny petting
          > > Co to jest?
          >
          > Może wrzeszczenie na łechtaczkę?

          A może nasz gitarzysta na wybitnym poziomie intelektualnym nieco któregoś razu przesadził z tą pettingową agresją, aż się dziewoja przestraszyła i uciekła. :)
        • good_morning 0:46 19.07.12, 20:41
          www.youtube.com/watch?v=zTUfr-if3V0&feature=relmfu
          • eat.clitoristwood Re: 0:46 19.07.12, 20:49
            good_morning napisała:
            > rel="nofollow">www.youtube.com/watch?v=zTUfr-if3V0&feature=relmfu

            To ma być potwierdzenie mojej tezy? Może zachęta? ;)
            • good_morning podobno 19.07.12, 20:56
              cwiczenie czyni mistrza
              • eat.clitoristwood Re: podobno 19.07.12, 21:01
                good_morning napisała:
                > cwiczenie czyni mistrza

                Pozwolisz, że pozostanę przy tradycyjnej metodzie, zgodnej z moją ksywką.
                • good_morning pozwalam, chociaz 19.07.12, 21:36
                  wood brzmi niepokojaco w tym kontekscie
                  • eat.clitoristwood Re: pozwalam, chociaz 19.07.12, 21:41
                    good_morning napisała:
                    > wood brzmi niepokojaco w tym kontekscie

                    Moim zdaniem brzmi porannie.
          • highly.sceptical Re: 0:46 19.07.12, 20:52
            > www.youtube.com/watch?v=zTUfr-if3V0&feature=relmfu

            Co ja pacze!?
            • g.r.a.f.z.e.r.o Re: 0:46 19.07.12, 21:11
              > Co ja pacze!?

              Paczysz na wrzeszczenie w łechtaczkę... :D
              • six_a Re: 0:46 19.07.12, 21:49
                to było masło.
                a ich meble są takie same jak posiłki.
        • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:58
          > > agresywny petting
          > > Co to jest?
          >
          > Może wrzeszczenie na łechtaczkę?

          Umarłam i nie żyję. :DDD
      • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:59
        > Żeby nie zamoczyć będąc wysokim, przystojnym gitarzystą z włosami prawie do ramion,
        > to trzeba k*rwa naprawdę mieć wybitne zdolności.

        Dobrze prawisz.:)
    • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:38
      sadzimy,ze jesli wszem i wobec opowiada o tym, co tu wypisal w 'wady', to IQ jest mocno przesadzone
      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:45
        Ok, to jeszcze parę istotnych szczegółów:
        - do ukończenie szkoły średniej prawie się nie spotykałem z dziewczynami, bo miałem kompleksy z powodu moich rodziców pijaków, "normalne" dziewczyny mnie unikały
        -byłem wcześniej na dziennych studiach na jednej z najlepszych uczelni w Polsce, przerwałem je po 2 roku, bo nie było mni na nie stać. Byłem tak biedny, że przez 2 lata chodziłem w 2 bluzach i jednej parze spodni, będąc w takiej sytuacji trudno myśleć o związkach...
        Może to coś wniesie do dyskusji...
        • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:50
          ale o czym tu dyskutowac
          na dziendobry nikt sie nie zwierza
          (chyba?)
          • eat.clitoristwood Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:54
            good_morning napisała:
            > ale o czym tu dyskutowac
            > na dziendobry nikt sie nie zwierza
            > (chyba?)

            Wielebnemu w takiej specbudce się zwierzają, na "pochwalonego". W pewnych kręgach to to samo, co "dzień dobry".
            • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:58
              panwaldek nic o sukienkach nie wspominal
          • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:55
            "cześć, jestem waldek i jestem prawiczkiem" :) nie, no tak to oczywiście nie wygląda, ale podam Ci pewien przykład: Jakiś czas temu w akcie desperacji ;) próbowałem kogoś poznać na necie. Trafiłem na studentkę ASP, bardzo mi odpowiadała, ona we mnie wręcz zapatrzona już pierwszego dnia, gdybym powiedział "skacz" zapytałaby "jak wysoko?". Drugiego dnia znajomości, też na czacie, był cyberseks, a gdy później mnie zapytała kiedy ostatni raz uprawiałem seks i usłyszała odpowiedz, to powiedziała "byłam pewna, że po naszej wczorajszej rozmowie" i momentalnie czar prysł, a po tygodni znajomość się skończyła.
            • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 20:57
              naucz sie klamac
              w koncu TO klamstwo nikomu nie zaszkodzi, wrecz przeciwnie ;D
              • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:01
                Ok, poznałaś zajebistego (na pierwszy rzut oka) faceta, macie względem siebie jakieś zamiary, lądujecie w łóżku i ...ch... :) no i co wtedy?
                • kitek_maly Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:10

                  > Ok, poznałaś zajebistego (na pierwszy rzut oka) faceta, macie względem siebie j
                  > akieś zamiary, lądujecie w łóżku i ...ch... :) no i co wtedy?

                  Jeśli kobieta ma trochę oleju w głowie, to da Ci się rozkręcić.
                  W łóżku zresztą często na początku bywa... hmm... różnie. ;)
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:14
                    No ja właśnie o ten olej w głowie się martwię. Nie jest tak , że myślicie w stylu "tyle lat i prawiczek! coś z nim nie tak!" (polecam wątek o tym 40-latku bez związku na koncie, mnóstwo wypowiedzi w tym stylu)
                    • kitek_maly Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:17

                      Ale kto Ci się każe przyznawać?
                      Ludzie W TYM WIEKU :P już o takie rzeczy nie pytają.

                      Jak doszedłeś do agresywnego pettingu to potem to już jest z górki. ;)
                • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:14

                  panwaldek3 napisał:

                  > Ok, poznałaś zajebistego (na pierwszy rzut oka) faceta, macie względem siebie j
                  > akieś zamiary, lądujecie w łóżku i ...ch... :) no i co wtedy?

                  Nic wtedy.
                  Pamiętaj że w kwestii być prawiczkiem musisz kłamać tylko JEDEN raz :D

                  Potem już tylko nieco ubarwiasz swoje doświadczenie i z górki.
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:18
                    Ok, ale wtedy to już jest takie kłamanie odnośnie , wg.mnie, głupich rzeczy - "Waldek, a ile ty miałeś lat jak pierwszy raz penetrowałeś?","14" . A co jeśli kiedyś się zapomnę i powiem np. 16 :)
                    • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:20
                      > Ok, ale wtedy to już jest takie kłamanie odnośnie , wg.mnie, głupich rzeczy - "
                      > Waldek, a ile ty miałeś lat jak pierwszy raz penetrowałeś?","14" . A co jeśli
                      > kiedyś się zapomnę i powiem np. 16 :)

                      Ty, Walduś, kto Ci liczył to IQ?
                      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:27
                        Komputer :) robiłem parę testów, nie tylko jeden :) i nie, nie sumowałem wyników :)
                      • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:01
                        :)
                    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:27

                      panwaldek3 napisał:

                      > Ok, ale wtedy to już jest takie kłamanie odnośnie , wg.mnie, głupich rzeczy - "
                      > Waldek, a ile ty miałeś lat jak pierwszy raz penetrowałeś?","14" . A co jeśli k
                      > iedyś się zapomnę i powiem np. 16 :)

                      Ach ta fantazja... Serio się takich pytań spodziewasz? Od kobiety in flagranti?
                      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:31
                        nie spodziewam się przesłuchania, ale w trakcie rozmowy o wszystkim i o niczym można o to zapytać.
                        • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:34

                          panwaldek3 napisał:

                          > nie spodziewam się przesłuchania, ale w trakcie rozmowy o wszystkim i o niczym
                          > można o to zapytać.

                          MASZ 130 IQ. Naprawdę spodziewasz się że NIE BĘDZIESZ W STANIE inteligentnie skłamać na takie pytanie? :D
                          • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:40
                            Może trudno w to uwierzyć, ale niektórzy nie potrafią kłamać :)
                            • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:47
                              Ojej...
                              Bo się wzruszę...

                              To milcz tajemniczo. W końcu będzie to do rockowego imagu pasować.
                              • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:53
                                Zapomniałem dodać, że jestem trochę małomówny( ale nie jakoś przesadnie). Wolę powiedzieć mniej, ale z sensem. Kurwa wyglądam na geeka ;)
                                • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:02
                                  Na tym forum znajdziesz przynajmniej kilka nicków, z którymi możesz podać sobie ręce w kwestii zerowego doświadczenia.:)
                                • koham.mihnika.copyright nie obrazaj gikow 20.07.12, 14:15
                                  gdybys mial ladniejsze imie, to bym ci cos doradzil,a tak to sie wal sam.
                • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:40
                  panwaldek3 napisał:
                  i ...ch...

                  że hę?
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:44
                    Spodziewasz się nieziemskiego seksu (bo przecież gitarzyści rockowi to mają takie doświadczenie jak nikt inny), a tu się okazuje, ze po chwili koniec, a Ty nawet się nie rozkręciłaś.
                    • good_morning Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:49
                      gitarzysci rockowi powinni sie znac na da capo senca/al fine
                      zwlaszcza ci o IQ 130
                      • good_morning o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 21:50
                        bo nie mam IQ 130
                        • panwaldek3 Re: o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 21:55
                          Więc napiszę jaśniej ;) - włożył 5 razy i się spuścił. I co o nim myślisz?
                          • good_morning Re: o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 21:59
                            nadal uwazam, ze powinien skorzystac ze swojej wiedzy muzycznej
                            oraz wysokiego IQ
                            • panwaldek3 Re: o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 22:10
                              Ok, wiem, że później można językiem zrobić swoje, ale co myślisz o tym, że koleś w okolicach 30 lat spuszcza się tak szybko? Nie jest to "niepokojące"? :) I jeszcze jedno - zanim mi stanie kolejny raz potrzebuję ok. godziny :)
                              • good_morning Re: o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 22:36
                                zawsze mi sie zdawalo, ze gitarzysci to maja wirtuozersko rozwiniete inne czesci ciala (tez) i przez godzine to ho ho...
                                (oczywiscie, tylko gitarzysci progresywni)
                                • g.r.a.f.z.e.r.o Re: o pardą, senZa, moj blad 19.07.12, 22:42
                                  ...
                                  > (oczywiscie, tylko gitarzysci progresywni)

                                  A bluesmani? Zawsze chciałem być bluesmanem.


                                  Tylko najpierw musi mnie kobieta porzucić i pies zdechnąć... :D
                    • anaisanais96 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:09
                      Znajdź sobie kobietę, która będzie, tak jak ty, niedoświadczona.
            • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:03
              > Trafiłem na studentkę ASP

              Zasada numer jeden brzmi: nigdy, ale to nigdy nie zadawaj się ze studentkami ASP.
              • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:11
                coz ja bym jednak dodala informatykow do tej gr;)
                • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:15
                  No właśnie, tylko czekałem na taką wypowiedź, pie...ne stereotypy...
                  • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:18
                    połączenie brada pitta i johnego deepa z wysokim libidem nie ma szans na bycie prawiczkiem .
                    :(
                    niestety taka prawda
                    • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:19
                      simply_z napisała:

                      > połączenie brada pitta i johnego deepa z wysokim libidem nie ma szans na bycie
                      > prawiczkiem .

                      Tam było MŁODEGO pitta. Może on za młodu brzydki był?
                      • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:29
                        graf...widzales Thelmę i luisę?;)
                        • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:31
                          Ok, cofam swoje słowa.
                          Z takim wyglądem powinien z łóżka nie wychodzić :D
                    • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:29
                      Codziennie jadę na ręcznym, czasami kilka razy :) libido mam wysokie
                      • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:33
                        To jest nerwica natręctw a nie libido.
                        • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:03
                          Chłopaki, rozwalacie mnie w tym wątku.:)
                          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:29
                            Zawsze do usług.
                      • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:54
                        > Codziennie jadę na ręcznym, czasami kilka razy :)

                        Jesteś pewien, że użyłeś właściwego nawiasu? :/
                        • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:56
                          To ci wyszło :)
                • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:18
                  > coz ja bym jednak dodala informatykow do tej gr;)

                  Zgadza się. Ja na przykład jestem poniekąd informatykiem i stanowczo odradzam wiązanie się ze mną.
        • miang Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 12:05
          > -byłem wcześniej na dziennych studiach na jednej z najlepszych uczelni w Polsce
          > , przerwałem je po 2 roku, bo nie było mni na nie stać. Byłem tak biedny, że pr

          platne studia ? bo inaczej osobnik inteligentny by sobie poradzil......
    • six_a Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:17
      >w trakcie dyskusji.
      żeco?
    • wiarusik Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:17
      hmm..ja bywam zakompleksiony chociaż rucham. z pewnością jestem zbyt surowy dla siebie.
    • kadfael Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:22
      Ty się tu już pojawiasz od jakiegos czasu tylko pod innym nickiem - nieśmiałypawełek czy jakos tak. I pewnie pod innymi też.
      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:28
        Ani nie jestem pawełkiem, ani józkiem, ani obcęgami stalina. Czytam to forum, ale wcześniej się nie udzielałem
        • alessia27 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:44
          skoro jestes zabojczo przystojny, inteligentny, studiujesz, grasz na gitarze i saksofonie do tego masz 30 lat , a nigdy w zyciu nie bzykales to oznacza ze ...

          A - jestes trollem
          B - klamiesz
          C - tylko ci sie wydaje ze jestes przystojny
          D - masz cienkie konto badz jego brak
          • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:50
            Nie chodzi mi o zaliczenie pierwszej lepszej, bo takich naprawdę mogłem mieć mnóstwo, parę razy wręcz dosłownie odmówiłem, bo mi mało która się podoba niestety. Jeśli chodzi o stan posiadania, to nie mam mieszkania, mam ok.90 tys oszczędności. Co to zmienia?
            • lonely.stoner Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:09
              panwaldek3 napisał:
              bo mi mało która się podoba niestet
              > y.


              a nie jestes przypadkiem jozkiem??

              anyway- ja mysle kolego ze z toba jest cos nie tak i to grubo. Zadna kobieta z tych ktore na Ciebie lecialy nie byla na tyle atrakcyjna seksualnie zeby ci przy niej stanal??? to niestety jest objaw nie wiem czego, najlepiej niech sie wypowiedza jacys faceci haha. Ja tam sobie dobrze robie ogladajac porno (a jestem dziewczyna) i powiem szczerze ze i tak mam ostatnio dosc niskie libido.
              • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:22
                Postaram się pisać jasno ;). Moim największym "problemem" jest to, że przez ostatnie kilka lat nie poznałem zbyt wielu interesujących kobiet - pracuję prawie wyłącznie z facetami, dziewczyny z miast w których mieszkałem to typowe chavette (wiesz kto to jest :), a na dziwki nie pójdę, bo tak tak jestem zbyt przystojny żeby płacić za seks. Więc moje pytani brzmi: Co uważasz o przystojnym facecie, który mimo swojego wieku jeszcze nie dymał, a ma wysokie libido (bo codziennie jadę na ręcznym:)
                • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:27
                  pytanie czy chcesz coś z tym zrobic czy tak sobie gadasz...
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:32
                    No pewnie, że chcę. Niedawno wróciłem do Polski (przez pierwszy rok studiów dolatywałem na zjazdy), kończę załatwiać pewne sprawy organizacyjne i mam nadzieję, że niedługo kogoś poznam ( w mieście w którym obecnie mieszkam i studiuję jest dużo atrakcyjnych kobiet :), ale po prostu obawiam się, że wszelkie znajomości skończą się albo po pierwszym seksie, albo gdy "wygadam się" że tak długo byłem prawiczkiem i wtedy zacznie się zastanawian pt. "Coś z nim nie gra"/
                    • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:43
                      a po co o tym gadać?
                      poza tym spiesz sie ,bo nie wiadomo czy jakas wojna sie nie szykuje ,chociaz bedziesz miec wspomnienia ;)
                • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:30
                  Więc moje pytani brzmi: Co uważasz o przystojnym faceci
                  > e, który mimo swojego wieku jeszcze nie dymał, a ma wysokie libido (bo codzienn
                  > ie jadę na ręcznym:)

                  To nie jest libido. Każdy seksuolog ci to powie.
                • highly.sceptical Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:38
                  > a ma wysokie libido (bo codziennie jadę na ręcznym:)

                  m.o.n.a.l.i.z.a.t.u.r.b.o ma rację: to nie musi oznaczać wysokiego libido, prawdopodobnie jest to po prostu kompulsywna masturbacja, którą łagodzisz jakieś napięcie psychiczne/nerwowe.
                • 5justi Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:49
                  Czytając i analizując twoje wypowiedzi powiem tak:

                  na plus:
                  - ja gdybym poznała takiego faceta byłabym pozytywnie zaskoczona, gdyż nie lubię kiedy osoba ma duże doświadczenie seksualne z innymi partnerami
                  - chciałabym znać prawdę o tym stanie rzeczy - nie słuchaj porad o wymyślaniu jakichś bajek na temat swojego doświadczenia (jeśli dziewczyna się zmywa po takiej informacji - to jest głupia i na pewno brak jej jakiejkolwiek inteligencji)

                  na minus:
                  piszesz o swoim wysokim IQ ale:
                  - twój język jest prostacki (jadę na ręcznym, stanął mi, spuszczać....??? - co to za słowa?)
                  - nie potrafisz zupełnie odróżnić wartościowej i inteligentnej dziewczyny z tłumu - pomimo, iż deklarujesz, że tylko taka ma u ciebie szanse.
                  - jest jakaś sprzeczność w tobie...?

                  takie odniosłam wrażenie...
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:01
                    > - nie potrafisz zupełnie odróżnić wartościowej i inteligentnej dziewczyny z tłu
                    > mu - pomimo, iż deklarujesz, że tylko taka ma u ciebie szanse.
                    Na jakiej podstawie tak uważasz?
                    > - twój język jest prostacki (jadę na ręcznym, stanął mi, spuszczać....??? - co
                    > to za słowa?)
                    Ale tam zawsze jakieś emotikony są dodane :)
                    > - jest jakaś sprzeczność w tobie...?
                    Jest mnie co najmniej dwóch :)
                    • 5justi Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:22
                      jeśli idzie o dziewczynę - to sądzę po tym, iż niby jakaś studentka po poznaniu prawdy zamilkła - a ty to bardzo przezywasz i podajesz jako przykład do analizy.
                      uważam, że ta dziewczyna nie była zbyt mądra intelektualnie... jeśli się zmyła jak twierdzisz tylko z tego powodu.

                      osoba inteligentna nie ubarwia języka wulgarnymi i obleśnymi słowami (to moje zdanie) emotikony nic nie zmieniają.

                      skoro jest was dwóch - to wszystko jasne...
                      • kochanic.a.francuza Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 15:42
                        Sluszna uwaga. Tez tak pomyslalam. Ty przerzywaz, ze dziewczyna sie zmyla, bo jestes prawiczkiem czy tam brak Ci doswiadczenia, a ona moze po prostu ma jasne preferencje, np nie wdawac sie w zwiazki z wulgarnymi chlopakami. Mezczyzni czesto sa wulgarni dla maskowania swoich slabosci, wyimaginowanych wad, plujac "maczaniem" itp. slowami mysla, ze dodaja sobie meskosci, podczas gdy otoczenia za to ich skresla.
              • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:30
                > anyway- ja mysle kolego ze z toba jest cos nie tak i to grubo.

                To jest nas dwie.
    • lazy.eye Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 21:52
      Jak jesteś miły, inteligentny, podobny do jakiś obciachowców z Hollywood i grasz na instrumentach to mógłbyś zostać damą do towarzystwa ewentualnie wyhaczyć jakiegoś bogatego męża.
    • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:00
      > -wyglądam jak hmmm... takie jakby połączenie młodego brada pitta i johnego deppa :)

      Jako że oni są do siebie zupełnie nie podobni, to nie potrafię sobie tego wyobrazić. Tak jakbym napisała, że jestem połączeniem krągłej brunetki z wiotką blondynką.
      • simply_z Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:13
        nie no ..moze cialo pitta ,twarz deppa albo wlosy czy cuś..:DD
        • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:26
          Ok, przyjmuję to nieco pokrętne wyjaśnienie.:)
        • mehil.dam Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:41
          Bardzo mnie rozbawiła ta historia, bo miałam kolegę na studiach o podobnym mniemaniu o sobie :) Nie idealny odpowiednik, ale pewne cechy można zastąpić takimi o podobnej "wartości".
          Uważał się za lubianego, przystojnego i porządnego w towarzystwie. Tak na prawdę ludzie tolerowali go tylko dlatego, że robił projekty, bliżsi znajomi ponoć mili rabaty, nie wiem, nie korzystałam z jego usług. Na co dzień był przemądrzałym bucem, który jak coś palnął najlepiej było się ulotnić, bo szkoda słów. Swego czasu miał teorię, że najlepsza laska na wydziale, zaręczona swoją drogą, podrywa go, bo do niego zagadała w jakiejś tam sprawie (nie wiem czy to była pogoda, czy korepetycje - nie ważne).
          Jeśli kolega nie jest trollem, to chyba musi jeszcze raz sobie wszystko przemyśleć i ewentualnie obniżyć progi przyjmowania potencjalnych partnerek ;)
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:45
            Bez kitu, zapomniałem o tej ostatniej wadzie


            -czasami jestem zbyt pewny siebie, wręcz arogancki i patrzę na większość ludzi z góry

            Kuźwa - nic człowiek nie irytuje jak "tempy buc" z takim mniemaniem.
            • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:48
              Ale przeważnie nie pokazuję ludziom co o nich naprawdę myślę. jestem arogancki właśnie wobec "tempych buców"
              • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:59
                "Patrzę na większość ludzi z góry"...
                To mi wystarczy.

                Pamiętam ze studiów dwóch takich kolesi. Zajebiście inteligentni byli. Naprawdę. Ale absolutnie nie do życia. Po prostu, nic, tylko złapać za bezbolja i jebnąć w te tempe łby...
                • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:03
                  Chyba źle mnie zrozumiałeś. Wiem o jakich ludziach mówisz i naprawdę bardzo mi daleko to takich jak oni .też znam takiego jednego, który twierdzi, że jak ktoś nie zarobi sobie sam na leczenie( a on oczywiście pieniędzy ma sporo), to powinien "zdychać na ulicy".
                • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:04
                  I trochę nieuważnie użyłem wyrażenia "patrzę na większość ludzi z góry"
              • six_a Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:16
                aaaalesz ciebie po prostu nie ciągnie do kobiet.
                widać z całego wątku
                nie wiem wogle o czym taka długa dyskusja?

                zasłaniasz się wymaganiami, ale jakie te wymagania do seksu są? no musi ci się podobać fizycznie. no nie wierzę, że do 30-tki nie znalazłeś.
                chyba że jak seks, to ślub, to sorry.
                • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:22

                  six_a napisała:

                  > aaaalesz ciebie po prostu nie ciągnie do kobiet.
                  > widać z całego wątku
                  > nie wiem wogle o czym taka długa dyskusja?

                  O właśnie.
                  I co ciekawe, to wcale NIE JEST niezwykłe.
                  Wśród mężczyzn istnieje całkiem duży odsetek który seksu nie uprawia wogóle, albo prawie wogóle.
                  Wśród kobiet jest inaczej - tutaj rzeczywiście każda potwora znajdzie swego amatora.
                  I to pewnie jakaś pozostałość ewolucyjna.
                  • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:45
                    Myślę, że ciągnie mnie do kobiet i to bardzo. Jak napisałem wcześniej, w czasach "do końca liceum" spotykałem się z dziewczynami często, pierwszy petting :) zaliczyłem w wieku lat 11-12, ale do seksu nie doszło. Niektóre moje koleżankii z dawnych czasów były bardzo atrakcyjne, ale ja cały czas miałem zakodowane we łbie, że te "normalne" nie są mną zainteresowane (pisałem wcześniej dlaczego) i nawet nie próbowałem do nich startować.
                    PS. Otworzyłem kolejne wino, bo po trzeźwemu nie da się z wami pisać ;)
                    • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 24.07.12, 22:53
                      Jak zazwyczaj w tego typu przypadkach, problem jest w Twojej głowie. Praca nad sobą, lub specjalista. Next!
                • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 23:50
                  No właśnie musi podobać się fizycznie... i tu pies pogrzebany.
                  • best.yjka Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 00:54
                    Monica Bellucci jest tylko jedna i nie masz u niej szans.
                    • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 01:00
                      Dlaczego nie? :)
                • sid_sid Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 24.07.12, 22:54
                  Też tak sądzę, żadna nie jest godna, bo facet coś sobie wymyślił. :)
          • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 19.07.12, 22:54
            Nie ,ani nikomu nie "robiłem projektów" ani nic innego. Podam przykład z jakimi kobietami miałem ostatnio kontakt - kumpela, bardzo ładna i myślałem, że również inteligenta, na pytanie co robi w wolnym czasie odpowiedziała "sprzątam i robię zakupy"... No ludzie 24-letnia dziewczyna...ręce, nogi i członek opadają...
            • best.yjka Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 00:51
              To TY masz problem, nie ONA!
    • konwalia55 ... I co o nim sobie pomyślisz? 19.07.12, 23:04
      nic.
      jeden z wielu kolegow na moich studiach technicznych ::)
      (chociaz oni sporo przed 30tka byli)
    • potworski Hehe 19.07.12, 23:06
      Jedno ci powiem na pewno=w ch#uj czasu straciłeś nie ruch#ając przez tyle lat.
      Poza tym językiem to se możesz=kobiety lubią konkretne ruch#anko i sam język są w stanie stolerować przez pewien krótki czas (dając ci szansę na rozkręcenie się). W twoim przypadku całe życie na ręcznym może skutkować tym, że przy prawdziwej kobiecie albo nie będzie ci stawał, albo będziesz mieć potencję sześćdziesięciolatka (sam zresztą piszesz, że godzinę potrzebujesz na regenerację, co u faceta w twoim wieku jest śmiechu warte).
      Słowem=sucks to be you.
      • best.yjka Re: Hehe 20.07.12, 00:01
        potworski napisał:

        > Jedno ci powiem na pewno=w ch#uj czasu straciłeś nie ruch#ając przez tyle lat.
        Tu się zgodzę

        > kobiety lubią konkretne ruch#anko
        Bzdura. Kobiety lubią być dopieszczone, ru...ko to kwestia drugorzędna. Obaj oglądacie za dużo pornoli :P
        • potworski Re: Hehe 20.07.12, 09:12
          best.yjka napisała:

          > Bzdura. Kobiety lubią być dopieszczone, ru...ko to kwestia drugorzędna. Obaj og
          > lądacie za dużo pornoli :P


          A z iloma kobietami spałaś, że wysnuwasz takie wnioski?
          • g.r.a.f.z.e.r.o Re: Hehe 20.07.12, 09:19

            > best.yjka napisała:
            >
            > > Bzdura. Kobiety lubią być dopieszczone, ru...ko to kwestia drugorzędna. O
            > baj og
            > > lądacie za dużo pornoli :P

            >
            > A z iloma kobietami spałaś, że wysnuwasz takie wnioski?

            To jest wersja oficjalna i obowiązująca. Podobnie jak to że bycie prawiczkiem kobietom nie przeszkadza... :D
            • potworski Re: Hehe 20.07.12, 14:57
              Amatorki panów-prawiczków zaliczyłbym do tego samego sortu co amatorów dziewic pokroju nicka josef_to_ja albo kombinerki.pinocheta.
        • sid_sid Re: Hehe 24.07.12, 22:51
          No coś ty, faceci wiedza lepiej. :P
    • anaisanais96 szczerze-to źle bym pomyślała 19.07.12, 23:07
      Szczerze mówiąc nie pomyślałbym dobrze o takiej osobie, choć 30 letni prawiczek to jeszcze nie tragedia. Znam jednego 30letniego prawiczka i dwóch 40letnich. niestety każdy z nich ma pewne "odchyłki". Raczej nie związałabym się z takim facetem. Jełsi mam cos radzić to może spróbuj najpierw z prostytutką, będziesz miał w d*** co o tobie pomyśli, a ty sam będziesz mógł swojej przyszłej kobiecie powiedzieć że jesteś już doświadczony.:)
    • best.yjka Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 00:03
      Zapomniałeś podać rozmiar butów!
    • akle2 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 00:03
      Podobający się kobietom prawiczek? Tłumacz sobie, tłumacz..
      • panwaldek3 Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 00:09
        Na czole nie mam tego napisanego.
      • josef_to_ja Może podoba się tym średnio atrakcyjnym. 20.07.12, 00:43
        I woli poczekać na to aż spodoba się atrakcyjnej.
    • headvig Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 07:56
      panwaldek3 napisał:

      > Zalety:
      > -mam bardzo szeroką wiedzę ogólną

      - możesz startować do Milionerów

      > -IQ 130

      - to dobrze, aczkolwiek wrażenie zrobiłoby na mnie jakieś 150 (mensa bierze od 148?), więc nie ma się czym przed ludźmi chwalić

      > -wyglądam jak hmmm... takie jakby połączenie młodego brada pitta i johnego depp
      > a :) wysoki, sportowa sylwetka, włosy prawie do ramion, wiem, że podobam się ko
      > bietom

      - dobry lans to połowa sukcesu jak chcesz wyrwać pannę

      > -gram na gitarze elektrycznej i saksofonie, podobno bardzo dobrze, wiele osób m
      > ówi, że powinienem grać w jakimś zespole

      - znam panny, które w swoich wymaganiach koniecznie stawiają umiejętność gry na gitarze i prawo jazdy, także znów masz plus, tylko one są z tych:
      www.pps.ixan.net/humor/zdjecia/graph/waiting.jpg
      > -chyba jestem dosyć miły

      - to dość ważna cecha, lepiej być z miłym niż z chamem

      > Wady:

      > -mając prawie 30 lat jestem prawiczkiem (ale parę razy zaliczyłem agresywny pet
      > ting ;)i nie byłem nigdy w związku (nie liczę "związków" z czasów liceum)

      - to że jesteś prawiczkiem, to żadna wada, ale agresji w seksie wiele kobiet nie toleruje, także nie chwal się tym pettingiem

      > -wykształcenie średnie
      > -studiuję informatykę :) (nie jestem geekiem, chodzi o perspektywy)

      - nie każdy musi być magister. informatyków znam paru, niektórzy zwyczajni, niektórzy - osoby wybitne, jednak specyficzne. dla mnie ta informacja ma jest bez znaczenia. najważniejsze, że myślisz o przyszłości.

      > -czasami jestem zakompleksiony (z powody nieru...ia:)
      > -czasami jestem zbyt pewny siebie, wręcz arogancki i patrzę na większość ludzi
      > z góry

      to się z sobą trochę gryzie. albo jesteś zakompleksiony albo pewny siebie.

      > Może coś dopiszę do powyższego w trakcie dyskusji. I sedno sprawy - spotykacie
      > takiego faceta, wiecie o nim to co wymienione w myślnikach. I co o nim sobie po
      > myślisz?

      myślę sobie, że brat pitt z IQ 130, grający na gitarze przyszły, pewny siebie lecz zakompleksiony informatyk prawiczek - taki potwór pewnie znajdzie swoją amatorkę
      twój dylemat jest z d..py.
    • n.michal Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 20.07.12, 09:20
      sezon ogorkowy w pelni jak nie zmyslone tasmy to prawiczek gitarzysta.
    • saraisa Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 02:43
      A ja Ci powiem tak: gdybym poznała faceta, który naprawdę mnie kręci, wyznanie, że jest prawiczkiem by mnie do niego NIE zniechęciło. Stałoby się tak, gdyby coś mi w nim wcześniej "nie pasowało", wtedy takie wyznanie byłoby dopełnieniem jego obrazu - wiedziałabym, co z nim jest nie tak. Ale jeśli by mi się naprawdę podobał fizycznie, miałabym to gdzieś :) może gdyby powiedział mi to "przed skonsumowaniem", zmieniłabym trochę o nim zdanie, w sensie: "ouuuu jaki biedaczek" - jednak niekoniecznie chciałabym tak myśleć o swoim facecie - w sensie nie jest to zbyt seksi. ale jednak nie zrezygnowałabym z niego.

      Pytanie więc do Ciebie, czy koniecznie chcesz mówić o takich rzeczach partnerce? widać jednak, że jesteś niedoświadczony, skoro masz pragnienia, żeby się zwierzać ze wszystkiego, później ludziom to przechodzi, serio ;)
      Ale skoro masz akurat takie wyobrażenie o związku, nie widzę powodu, dla którego miałbyś z tego rezygnować. jeśli byś kłamał i oszukiwał w kwestii seksu, a tak naprawdę chciałabyś być szczery, mogłoby wtedy zostać to odebrane jako sztuczne i efekt byłby przeciwny.

      Podsumowując: banał, ale rób to, co Ci serce podpowiada :) A jakaś młoda laska, która ma podobne wyobrażenie o związku - w sensie szczerości itd - na pewno się znajdzie. :)

    • lilyrush Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 08:23
      co Ci z tego IQ 130 (choć mocno wątpliwe jest) skoro EQ (czyli inteligencja emocjonalna) tu sie ukazuje na poziomie -100?

      Jesteś pewny, że dajesz kobiecie to, czego od niej wymagasz? bo jawisz sie jako kolejny księciunio szukający księżniczki, a pasujący powiedzmy do najwyżej jakiejś damy dworu ;-)

      skoro masz tyyylle kasy (bo mieszkanie i oszczędności) to trzeba było wcześniej te studia robić

      o ile kobieta może mieć kłopoty czasami ze skłamaniem na temat pierwszego razu to facet żadnych
    • lena.nocna Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 13:42
      Większość z tych cech jest dla mnie bez znaczenia, gdy poznaję ludzi. Podobnie przy wyborze partnera najważniejsze jest zgranie i wspólne dbanie o związek.

      Pewnie gdybym cię poznała skreśliłabym jako potencjalnego znajomego ze względu na arogancję i kompleksy.
    • kochanic.a.francuza Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 16:09
      Podoba mi sie, ze nie idziesz do lozka tylko dlatego ze juz trzeba. Posiadanie wlasnego zdanie i nieuleganie trendom jest bardzo seksy, meskie.
      Nie bardzo rozumiem w czym probem, chcesz kobiecznie stracic to dziewictwo, czy chcesz znalezc kobiete za dobre i zle? Bo od tego zalezy strategia na przyszlosc. Jesli chcesz tylko zdobyc doswiadczenie to prostytutka badz dojrzala wdowa sa do tego najlepsze. Ale cos mi sie zdaje, ze Ty i fajnego seksu i prawdziwego uczucia chcesz a tu tu juz nie tak prosto, bo i dziewczyny nie maja na czole napisane "Glupia jestem" i nigdy nie wiadomo na kogo trafisz, ze swoja szczeroscia. Ale mimowszystko radze nie klamac bo takie rzeczy widac. Doswiadczeni mezczyzni maja problemy z panowaniem nam cialem to czego Ty od siebie wymagasz?
      Mysle, ze jako DDA masz, wbrew temu co o sobie piszesz, niskie poczucie wartosci i brak wiary w zdobycie kobiety takiej jaka chcesz. Z byle kim nie chcesz, a z ta ktora chcesz boisz sie. Boisz sie wysmiania, zignorowania, boisz sie bycia zranionym przez kogos na kim Ci najbardziej zalezy. Tak potraktowali Cie rodzice i nie chcesz tego wiecej przezywac.
      Poza tym, jako DDA masz problem z prezentacja siebie: w srodku wrazliwy i inteligentny, na zewnatrz pokazujesz wulgarny jezyk. Wulgarny malo komu koharzy sie z intelektem czy wrazliwoscia. Zeby zdobyc taka kobiete jak czcesz muszisz popracowac nad style. I sorry, ale chocbys sie i nie wiem jak maskowal, patrzenie z gory na wiekszaosc ludzi emanuje z Ciebie. Takie rzeczy sie czuje.
      Na koniec: inteligentna kobieta, ktora szuka zwiazku na dobre i na zle (a zakladam, ze takiej szukasz) nie skresla mezczyzny tylko dlatego, ze nie ma doswiadczenia. Znam wielu ludzi, ktorzy bez zadnego doswiadczenia zrobili z siebie "wirtuozow" w pewnych dziedzinach. Nie liczy sie kiedy sie zaczelo, ale jak sie potem nad tym pracowalo. Z seksem jest tak samo, kwestia czasu i warunkow. Niby dlaczego nie mialbys byc wirtuozem?
    • fajnajozia Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 22.07.12, 18:49
      mam bardzo szeroką wiedzę ogólną
      -IQ 130
      -wyglądam jak hmmm... takie jakby połączenie młodego brada pitta i johnego deppa :) wysoki, sportowa sylwetka, włosy prawie do ramion, wiem, że podobam się kobietom
      -gram na gitarze elektrycznej i saksofonie, podobno bardzo dobrze, wiele osób mówi, że powinienem grać w jakimś zespole
      -chyba jestem dosyć miły

      A ile masz centymetrów w ogonku?
    • chedviga Re: Co sądzicie o kimś takim vol.234253 23.07.12, 10:32
      Te cechy, które uważasz za swoje wady i zalety ja uważam za wady (paskudne wady)....
    • varna771 jósek to ty ??? 24.07.12, 23:06
      cos mi sie tak wydaje .... dzisiaj był juz leszkiem, teraz przyszedł czas na pawełka :))) pewne podobieństwa wystepują : prawiczek, studentki, muzyka rockowa, kompleksy itp
      • varna771 Re: jósek to ty ??? 24.07.12, 23:25
        varna771 napisała:

        > cos mi sie tak wydaje .... dzisiaj był juz leszkiem, teraz przyszedł czas na pa
        > wełka :))) pewne podobieństwa wystepują : prawiczek, studentki, muzyka rockow
        > a, kompleksy itp
        errata - oczywiście przyszedł czas na "pana waldka"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka