g.r.a.f.z.e.r.o
22.10.12, 11:38
Takie głupie pytanie.
W internecie jak która kobieta zdjęcie wrzuci (czy to studniówka, ślub, czy impreza w domu), to często śłitaśne komentarze od koleżanek dostaje.
Z tego co zaobserwowałem, tym więcej jest słodkich komentarzy "Ślicznotka", "pięknie wyglądasz", "itp itd" im mniej komentarz taki rzeczywistości odpowiada.
Czyli jeśli panna jest niezbyt urodziwa to najpewniej usłyszy że "pięknie wygląda".
O co tu chodzi? To ma ją podbudować, czy to złośliwość jest? :D