Dodaj do ulubionych

Pralka (dla singielki)

01.12.12, 11:49
Cześć! Jak w temacie: przeprowadzam się wreszcie do swojego mieszkania i jeszcze muszę dokupić parę rzeczy. Głowię się nad pralką. Nie musi być duża, co oczywiste, bo ma być tylko dla mnie. I nie chcę ciągle wydzwaniać po serwisach, więc bezawaryjność także byłaby wskazana. Tania (najlepiej w okolicach 1000 zł albo i tańsza). Za pomoc z góry dziękuję. :-S
Obserwuj wątek
    • dzdzasta Re: Pralka (dla singielki) 13.12.12, 15:39
      hmm... może coś stąd najlepsze-pralki.pl/porady/jaka-jest-najlepsza-pralka-do-malej-lazienki/ sama miałam niedawno podobny problem. W mojej łazience też nie ma za dużo miejsca, ale Beko WKD 73500 sie zmiesciła :-)
    • yomis Re: Pralka (dla singielki) 24.01.13, 12:44
      Też szukam czegoś dla jednej osoby (dla mnie). Myślę, że 4 kg to maks, jeśli chodzi o ładowność. Moje pytanie dotyczy jednak ceny: czy warto wydawać więcej? Czy też za większą sumę wcale nie kupuję solidności, a kilka bajerów?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka