Gość: Kier
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.07.04, 11:00
kobiecie ,że nie z nim straciła dziewictwo ?. Od razu gdy poznałem ją "moja
intuicja" podpowiedziała mi,że to jest ta jedyna.Wiedziałem też że już
wtedy,mogłem się z nią przespać bo czułem,że to jest obustronne.Niemniej
jednak uważałem,że lepiej zwolnić.Zrobiliśmy to dopiero po 6
miesiącach ,wcześniej były pieszczoty i oral.Ten nasz pierwszy raz uzmysłowił
mi,że zrobiła to wcześniej z kimś innym.Przzyznała,że to było z poprzednim
chlopakiem .Dla mnie był to szok. Myślalem,że sobie z tym poradzę,ale już po
kilku dniach uświadomiłem sobie,że bardzo straciła w moich
oczach.Swiadomość,że cudze przyrodzenie bylo tam sprawiła,że zaprzestalem
pieszczot oralnych.Stracił em do niej szacunek.Ona jest we mnie ślepo
zapatrzona,ja zacząłem widzieć przed sobą tylko piękną dziewczynę ,która
wspaniale przeżywa orgazmy.Z mojej miłości niewiele zostało.Na imprezach
wśród znajomych zacząłem przy ludziach pieścić i odsłaniać jej
piersi.Czuję,że wkrotce zerżnę ją przy ludziach .Ona zgadza się na wszystko
patrzy we mnie jak w obrazek. Czuję,że to będzie koniec ,a mogło być tak
pięknie.