berta-death Re: co robicie 26.03.13, 09:20 Jak pełnoletnie to podobno do seksu dobrze się nadają. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: co robicie 26.03.13, 18:47 paco_lopez napisał: > z młokosami ? Dlaczego Cię to tak szczególnie interesuje ? Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: co robicie 27.03.13, 10:01 bo mam jednego. wymieniam doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: co robicie 27.03.13, 10:13 paco_lopez napisał: > bo mam jednego. wymieniam doświadczenia ja też mam jednego kochamy, wychowujemy, troszczymy sie, bawimy się, gramy w gry planszowe i komputerowe ( w granicach rozsądku oczywiscie )......uczymy życia... Odpowiedz Link Zgłoś
facettt pozwalamy im dojrzec. 26.03.13, 19:53 - gdy sa to nasze mlokosy. reszte omijamy. Odpowiedz Link Zgłoś