Dodaj do ulubionych

co robicie

26.03.13, 09:16
z młokosami ?
Obserwuj wątek
    • slottka.ja Re: co robicie 26.03.13, 09:19
      trzymamy w domu
      • paco_lopez Re: co robicie 26.03.13, 10:17
        na łańcuchu ?
    • berta-death Re: co robicie 26.03.13, 09:20
      Jak pełnoletnie to podobno do seksu dobrze się nadają.
    • headvig Re: co robicie 26.03.13, 11:27
      trzymamy się z dala
    • mila2712 Re: co robicie 26.03.13, 18:47
      paco_lopez napisał:

      > z młokosami ?

      Dlaczego Cię to tak szczególnie interesuje ?
      • paco_lopez Re: co robicie 27.03.13, 10:01
        bo mam jednego. wymieniam doświadczenia
        • mila2712 Re: co robicie 27.03.13, 10:13
          paco_lopez napisał:

          > bo mam jednego. wymieniam doświadczenia

          ja też mam jednego

          kochamy, wychowujemy, troszczymy sie, bawimy się, gramy w gry planszowe i komputerowe ( w granicach rozsądku oczywiscie )......uczymy życia...
    • facettt pozwalamy im dojrzec. 26.03.13, 19:53
      - gdy sa to nasze mlokosy.
      reszte omijamy.
      • paco_lopez Re: pozwalamy im dojrzec. 27.03.13, 10:01
        a jak to robisz ?
    • chinski_czosnek Re: co robicie 26.03.13, 19:57
      Różne rzeczy
    • grassant Re: co robicie 27.03.13, 10:18
      co to?
    • anus-hka Re: co robicie 27.03.13, 10:36
      trzymamy na dystans
    • samuela_vimes Re: co robicie 27.03.13, 21:32
      nie znamy takowych.
    • maitresse.d.un.francais Re: co robicie 27.03.13, 23:42
      Oglądamy. Przystojne są.
    • krope Re: co robicie 28.03.13, 00:06
      Motywujemy do zdania matury.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka