pleciony.pojemnik.na.kangura 30.10.13, 22:58 ... jest ubrana w koszulkę z napisem "I hate people" (nienawidzę ludzi). Gdybyście taką spotkali w sklepie, na ulicy, w klubie, w autobusie. Pierwsze skojarzenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tymon99 Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:00 a niby z jakiej paki o każdej kobiecie napotkanej na ulicy miałbym coś myśleć? Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:00 "Głupia lala, której się wydaje, że jest wyjątkowo niebanalna". Odpowiedz Link Zgłoś
kawoosia Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 23:15 maitresse.d.un.francais napisała: > "Głupia lala, której się wydaje, że jest wyjątkowo niebanalna". to można poczuć sie niebanalnie nosząc koszulkę........ :D dobre :D Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:04 a co bys pomyslala o kobiecie jest ubrana w koszulkę z napisem "pleciony.pojemnik.na.kangura"? Odpowiedz Link Zgłoś
pleciony.pojemnik.na.kangura Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:05 Że lubi Malickiego. Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:10 a ja bym sobie pomyslal cos innego, np a co mnie qźwa obchodzi co kto ma napisane na koszulce? Odpowiedz Link Zgłoś
pleciony.pojemnik.na.kangura Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:14 Jest jakiś przymus udzielania się w każdym wątku? :) Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:14 jest jakis przymus zakladania kretynskich watkow? Odpowiedz Link Zgłoś
pleciony.pojemnik.na.kangura Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:19 Dlaczego uważasz, że wątek jest kretyński? Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:28 Bo jest. Odpowiedz Link Zgłoś
soulshuntr Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:30 no wiesz, pytac obcych ludzi, ktorych w zyciu na oczy nie widzialas i nawet nie wiesz kim sa, co sadza o kims, kogo nigdy nie widzieli i pewnie nie zobacza tylko dlatego, ze ten ktos mial cos tam na sobie co akurat tobie sie nie podobalo? Odpowiedz Link Zgłoś
pleciony.pojemnik.na.kangura Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:41 Poczyniłeś trzy niesłuszne założenia. Skąd się to ludziom bierze? :) Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:46 pleciony.pojemnik.na.kangura napisała: > Poczyniłeś trzy niesłuszne założenia. > Skąd się to ludziom bierze? :) Lubią. Odpowiedz Link Zgłoś
minasz Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 05:10 a kto to kur-wa jest malicki? jakis weterynarz czy rzeznik kangurzego miesa Odpowiedz Link Zgłoś
maitresse.d.un.francais Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:15 a co bys pomyslala o kobiecie jest ubrana w koszulkę z napisem "pleciony.pojemnik.na.kangura"? że ma polot Odpowiedz Link Zgłoś
ipsetta Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:33 > że ma polot też tak bym pomyślała. :) Odpowiedz Link Zgłoś
piataziuta Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:34 Pierwsze skojarze > nie? "Czy zostanie moją przyjaciółką???" Odpowiedz Link Zgłoś
kbjsht Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:41 chyba nawet nie zwróciłabym uwagi , bo dzisiaj wszystkie chodzą z tymi napisami na bluzkach - co kolejny , to głupszy Odpowiedz Link Zgłoś
ingeborg Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 30.10.13, 23:54 Że jest atencyjną ladacznicą. Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 14:18 >atencyjną ladacznicą omujborze;) Odpowiedz Link Zgłoś
headvig Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 09:19 pleciony.pojemnik.na.kangura napisała: > ... jest ubrana w koszulkę z napisem "I hate people" (nienawidzę ludzi). Gdybyś > cie taką spotkali w sklepie, na ulicy, w klubie, w autobusie. Pierwsze skojarze > nie? że prawdopodobnie jest tępa i nie zna angielskiego, bo brylowała zamiast się uczyć Odpowiedz Link Zgłoś
grassant Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 09:28 że robi podkretke. Odpowiedz Link Zgłoś
facet_on_line Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 10:19 eee tam lepsze jest "Miss turnusu 87" Odpowiedz Link Zgłoś
seldemer Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 10:20 Dziewczyna, która została brutalnie zamordowana kiedyś we Wrocławiu, weszła po raz ostatni w życiu do sklepu spożywczego, już wtedy towarzyszył jej oprawca. Sprzedawca zapamiętał i ją, i jej T- shirt. Była młoda i promienna, na koszulce miała napis, wielkie białe litery na czarnym tle : HELP ME. Odpowiedz Link Zgłoś
coffei.na Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 10:47 jak to młoda dziewczyna/kobieta to pół biedy...u nas na wiosce przechadzała babuszka z napisem "I'm a bitch".....zatem uczmy się języków-a przynajmniej obraźliwych słów :P Odpowiedz Link Zgłoś
bar.anek Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 14:02 że tę z napisem " I swallow" ma akurat w praniu Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 14:19 widziałam kiedyś faceta w koszulce z napisem vagina lover ten to miał polot;) a nie jakieś "nie cierpię ludzi" Odpowiedz Link Zgłoś
bar.anek Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 14:28 a ja widziałem w aptece kobietę w koszulce z napisem vaginal over to od pary chyba była koszulka? Odpowiedz Link Zgłoś
lanou Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 14:57 Zależy jak będzie ubrana, tzn. reszta stroju. Jeżeli będzie miała za duże okulary ze szkłami bez korekcji, za mocno pomalowaną twarz i nowego iPhona 5, to powiem że to tzw. "hipster" tzn. ktoś komu praca ubliża, należy koniecznie wydawać wszystkie pieniądze na gadżety a potem narzekać, że się za mało zarabia i nie ma za co wyżywić. Jeżeli będzie ubrana alternatywnie to traktuję jako interesującą osobę. Odpowiedz Link Zgłoś
ipsetta Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:18 >Jeżeli będzie miała za duże okulary ze szkłami bez korekcji, no właśnie, nie rozumiem tej mody. > Jeżeli będzie ubrana alternatywnie to traktuję jako interesującą osobę. ale co masz na myśli, pisząc "alternatywnie"? Odpowiedz Link Zgłoś
lanou Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 14:51 To znaczy nie tak jak wszyscy inni ludzie na ulicy, nie tak jak nakazuje moda ani koleżanki, nie tak jak to teraz się przyjęło ubierać. Odpowiedz Link Zgłoś
ipsetta Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 15:22 aha, ok. :) myślalam, że myslisz o subkulturach. Odpowiedz Link Zgłoś
lanou Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 19:00 Też. Ja bardzo lubię jak ubiór dziewczyny świadczy o "przynależności" do subkultury (podobają mi się taki style), ale alternatywny ubiór nie musi o tym świadczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
rach.ell Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 19:30 lanou napisał: > Też. Ja bardzo lubię jak ubiór dziewczyny świadczy o "przynależności" do subkul > tury (podobają mi się taki style), ale alternatywny ubiór nie musi o tym świadc > zyć. Sam widzisz, tak czy inaczej pani demonstruje fakt czy chec przynaleznosci do jakiegos stadka, to wszystko jedno czy wiekszego czy mniejszego, pozostaje potrzeba przynaleznosci i przywodcy, zwlaszcza u kobiet; indywidualizm to nieogladanie sie na innych, bez wzgledu na to czy krytykujace, krytyczne czy afirmujace. Nie ma znaczenia czy bedzie to kolczyk w nosie i czarna podkoszulka czy krawat na szyi i iphon w garsci, tak czy inaczej sa to atrybuty swiadczace o przynaleznosci, najtrudniej jest nie przywiazywac znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
lanou Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 01.11.13, 19:33 Niekoniecznie. Ludzie szufladkują mnie bo ubieram się na czarno i mam długie włosy. A ja po prostu lubię takie rzeczy. Nie lubię, ale czasami noszę inne. Absolutnie nie świadczy to o moich staraniach aby być uznawanym za metalowca, ja po prostu lubię luźne, czarne rzeczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ipsetta Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:15 to, co pomyślę, bedzie zależeć od całokształtu. pomysle, że albo chce zaistnieć, albo załozyła byle co, gdyz wszystko inne wyprała. lub nic nie pomyślę. Odpowiedz Link Zgłoś
ursyda Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:19 Że jest tak zimno, że powinna nałożyć sweterek. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:22 Nie interesuje mnie kto, jakie nosi koszulki. Odpowiedz Link Zgłoś
rach.ell Re: Co byście pomyśleli o kobiecie, która... 31.10.13, 20:27 pleciony.pojemnik.na.kangura napisała: > ... jest ubrana w koszulkę z napisem "I hate people" (nienawidzę ludzi). Gdybyś > cie taką spotkali w sklepie, na ulicy, w klubie, w autobusie. Pierwsze skojarze > nie? ta kobieta wydalaby mi sie smieszna. Odpowiedz Link Zgłoś
pleciony.pojemnik.na.kangura kurde... 31.10.13, 23:21 I nikt z Was nie pomyślał, że ona taką koszulkę nosi serio, bo tak czuje? A skoro czuje, to znaczy, że ma problem? Bo mnie się właśnie coś takiego skojarzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
rach.ell Re: kurde... 01.11.13, 08:12 pleciony.pojemnik.na.kangura napisała: > I nikt z Was nie pomyślał, że ona taką koszulkę nosi serio, bo tak czuje? A sko > ro czuje, to znaczy, że ma problem? Bo mnie się właśnie coś takiego skojarzyło. > to jest jej problem jesli takowy oczywiscie ma a taki ekshibicjonizm emocjonalny jest smieszny, infantylny. Odpowiedz Link Zgłoś
ipsetta Re: kurde... 01.11.13, 15:50 >A skoro czuje, to znaczy, że ma problem? to, czy ma problem bedzie zależeć od jej chęci do podkreslenia, uzewnetrznienia, informowania wszem i wobec o "kim jestem". jesli nie informuje to - wg mnie - żaden problem nie istnieje. wszak, można nie lubić. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: kurde... 01.11.13, 17:51 Nie odbieram tekstów na koszulkach jako afirmację osobowości lub problemów psychicznych noszącego. Raczej jako większy lub mniejszy obciach. Odpowiedz Link Zgłoś