12.04.15, 20:46
lub za kim dzisiaj tęsknicie?

Teraz. W tej chwili?
Obserwuj wątek
    • czoklitka Re: Za czym 12.04.15, 20:48
      za czystymi szafkami w kuchni,
      zaraz idę je nieco wyczyścić
      • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 20:54
        Chyba oszalałaś.
        • czoklitka Re: Za czym 12.04.15, 21:17
          już dawno, i mam to stwierdzone
          • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:18
            Już od dawna wiadomo, że szafek się nie myje. Szafki się zamyka!
            • czoklitka Re: Za czym 12.04.15, 23:09
              ale było pełno okruchów i pyłków!
              • znana.jako.ggigus używaj pojemników i słoików 12.04.15, 23:20
                ja mam np. móki w takim wielkim pudle z plastiku, a większość kasz/ryżu/cukrów itepe w słoikach.
                Mycie szafek to wówczas pestka.
                • znana.jako.ggigus mam różne rodzaje mąk 12.04.15, 23:34
                  To męczące.
                • czoklitka Re: używaj pojemników i słoików 13.04.15, 09:33
                  tez trzymam większość rzeczy w pojemnikach, ale i tak się czasem brudzi.
    • to.niemozliwe Re: Za czym 12.04.15, 20:56
      Za piątkowym popołudniem. 😉
      • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 20:57
        To zrozumiałe.
        Jak się nie pracuje w niektóre weekendy jak ja :)
        • to.niemozliwe Re: Za czym 12.04.15, 21:00
          Nawet nie chodzi o pracę, tylko o to, że weekend był bardzo fajny.
      • sid-15 Re: Za czym 12.04.15, 22:22
        Ja bardziej za ciepłą, piękną i fajną sobotą. Oraz za styczniem, ale nie naszym, zimowym. :)
    • kura_wuja Re: Za czym 12.04.15, 21:03
      Za nikim/niczym. Absolutnie.
      • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:05
        Iiiitam.
        • kura_wuja Re: Za czym 12.04.15, 21:20
          No dobra, wygralas. Za czwartkiem.
          • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:22
            No to opowiadaj co będzie w czwartek, bo ja spojrzałam na swój kalendarz z tej okazji i mam tam jedną pozycję tylko co jest jakimś pieprzonym cudem.
            • kura_wuja Re: Za czym 12.04.15, 21:24
              Nie, co bedzie tylko co bylo. Bylo tak samo zajebiscie jak w sobote a moze nawet bardziej, tylko ludzi mniej bylo.
              • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:26
                Promocje w Lidlu?
                • kura_wuja Re: Za czym 12.04.15, 21:29
                  nocosz, glodnemu chleb na mysli
    • nues Re: Za czym 12.04.15, 21:16
      Za wyłożeniem nóg w w Ogrodzie Tuileries i przeczytaniem czegoś dobrego.
      • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:17
        To może "Dama Kameliowa"?
        • nues Re: Za czym 12.04.15, 21:22
          Nie bądź złośliwa, chyba że naprawdę jest Ci to potrzebne do szczęścia.
          • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:25
            Ha, uderz w stół:)
            dopiero spojrzałam na nick.
            Nie, nie to miałam na myśli, skojarzyło mi się z Paryżem no i byłam na Traviacie ostatnio.
            • nues Re: Za czym 12.04.15, 21:31
              Nie czuję się komfortowo, ale na Boga ja mam milion innych ról. Czuję się teraz stygmatyzowana.
              Przyjeżdżasz czasem do Francji?
              • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:33
                Byłam raz w życiu. Na południu. W ogóle mnie nie ciągnie.
      • kura_wuja Re: Za czym 12.04.15, 21:27
        cos dobrego do poczytanie to "18 Year Old Single Malt".
    • nudzimisie_strasznie Re: Za czym 12.04.15, 21:33
      Za piniondzami. Szczególnie tymi 40 milionami, których nie wygralam, a co do których taaaakie plany miałam.
      • ursyda Re: Za czym 12.04.15, 21:34
        Orany, mail!!!
        Oraz sprawdzić totolotka.
        • nudzimisie_strasznie Re: Za czym 12.04.15, 21:47
          Dzięki.
          Ze mnie taki przedsiębiorczy człowiek, że o milionach pół nocy marzyłam, ale zagrać zapomniałam. Ale Ty sprawdzaj, sprawdzaj!
      • six_a Re: Za czym 13.04.15, 08:29
        ja ostatnio trzy trójki trafiłam, co oznacza następne x miesięcy braku trafień jakichkolwiek.
        ktoś to w ogóle wygrał, czy znowu się przeniosło?
        • nudzimisie_strasznie Re: Za czym 13.04.15, 10:13
          six_a napisała:

          > ja ostatnio trzy trójki trafiłam, co oznacza następne x miesięcy braku trafień
          > jakichkolwiek.
          > ktoś to w ogóle wygrał, czy znowu się przeniosło?

          Trójka to chyba większa frustracja niż nic.
          Chyba 4 osoby trafiły szóstkę. Po 13 milionów wzięli.
    • eat.clitoristwood Re: Za czym 12.04.15, 21:39
      za Ojcem Świętym
      • kalllka Re: Za czym 13.04.15, 15:19
        ... Zrób zaczyn, poczym chleb
        ( z masłem)
    • eat.clitoristwood Re: Za czym 12.04.15, 21:53
      Za Najjaśniejszą Panienką ... :(
      • koszmarna.baba Re: Za czym 12.04.15, 21:55
        Za Świętym... SPOKOJEM. :)
    • znana.jako.ggigus za fajnym czasem w moim życiu 12.04.15, 22:48
      czytam notki w starych kalendarzach i oj działo się!
      Nawet chciało mi się chodzić do nudnej pracy i takie tam.
    • kino.mockba Re: Za czym 12.04.15, 23:03
      Za człowiekiem, który kiedyś był zdrowy i kochany, a teraz jest tylko kochany.
    • miau.weglowy Re: Za czym 13.04.15, 00:11
      za krainami polnocnymi
    • six_a Re: Za czym 13.04.15, 08:27
      za dniem wczorajszym, dzisiejszy mi się nie podoba. jest bez sensu.
    • wez_sie Re: Za czym 13.04.15, 10:39
      za twojimi ustami
      • ursyda Re: Za czym 13.04.15, 12:25
        Te twoje "blagan" w sygnaturce zawsze mnie będzie śmieszyć.
    • piataziuta Re: Za czym 13.04.15, 11:24
      Za popołudniami w Barcelonie, z winem i smażoną ośmiornicą. Za zimną Łebą sprzed sezonu wakacyjnego, z dojrzewającymi kabanosami i prosecco.
      Albo za jakimkolwiek wyjazdem.
      I za jeszcze paroma rzeczami do których przyznawać się nie będę.

      A Ty?
      • nues Re: Za czym 13.04.15, 12:29
        Za Barceloną i ja tęsknię, choć boję się tej tęsknoty, bo może mnie władować w samolot z biletem w jedną stronę.
      • ursyda Re: Za czym 13.04.15, 12:29
        No niestety, swoim wpisem przypomniałaś mi kawę i ciastko w porcie w Barcelonie ale jeszcze bardziej tęsknię do kawy i rogalików na które chodziłam do dworcowej kafejki w St. Gallen. 16 lat temu - mój Boże:)
        Do picia wina z butelki w parku tęsknię:)
        • piataziuta Re: Za czym 13.04.15, 13:09
          To ostatnie to akurat do zrobienia. Wybierasz się na spotkanie forumowe?
          • ursyda Re: Za czym 14.04.15, 13:43
            Pewnie.
        • sid-15 Re: Za czym 13.04.15, 16:47
          Ech, Barcelona... Nie byłam tam ze 2 lata i ostatnio tęskniłam za innymi miejscami, ale teraz to mi przypomniałaś... Jeśli chodzi o kulinaria, to chyba najmilej wspominam lancz przy uroczym placyku w dzielnicy Sarria - obsługa knajpy ni w ząb po angielsku, my ni w ząb po hiszpańsku ani katalońsku, zamówiliśmy na chybił-trafił i wszystko było pyszne. I w jakich pięknych okolicznościach przyrody.:)
          • sid-15 Re: Za czym 13.04.15, 17:03
            Ręki nie dam sobie uciąć, ale to chyba ten placyk:
            3.bp.blogspot.com/-9p7XLxTILkQ/UdaU2n3TkxI/AAAAAAAAGmk/4yDU81oa2FQ/s800/Sarria+364+%2528Copiar%2529.jpg
    • jarka63 Re: Za czym 13.04.15, 11:30
      Za Anglią. Za plażą i molo w Brighton, za jazdą samochodem wąskimi wiejskimi dróżkami, za zapachem londyńskiego metra, za Covent Garden, za tymi wszystkimi cudnymi domkami, nawet za tym uczuciem żalu, że to nie ja nie mieszkam w żadnym z nich.
      • kalllka Re: Za czym 13.04.15, 15:29
        ... żalu, ze to nie ty nie mieszkasz w żadnym z nich (?)

        Ps
        A wiesz ,ze w brighton rekonstruują" drugie "molo,.
        (pogoda łaskawa dla spacerowiczów, bardzo)
    • wersja_robocza Re: Za czym 13.04.15, 12:23
      Za Krakowem. Tak się za nim stęskniłam, że się wybieram! Chociaż na kilkugodzinny spacer i obiad.
      • aqua48 Re: Za czym 13.04.15, 14:18
        wersja_robocza napisała:

        > Za Krakowem. Tak się za nim stęskniłam, że się wybieram! Chociaż na kilkugodzin
        > ny spacer i obiad.

        A ja jestem w Krakowie i nigdzie się nie wybieram wieje i leje na potęgę, odłóż ten spacer.
        • wersja_robocza Re: Za czym 13.04.15, 14:27
          Nie dzisiaj, ale niedługo. Mam nadzieję, ze Stefan do tego czasu przeniesie się gdzie indziej.;)
    • fjbasa Re: Za czym 13.04.15, 14:27
      Za maszyną do cofania czasu
    • m.a.l.a_syrenka Re: Za czym 13.04.15, 15:02
      Za marzeniami i za planami.
      Ostatnio wszystko się posypało i został krajobraz księżycowy. Nie mam nawet sił żeby pomyśleć, w którą teraz stronę.
    • varia1 Re: Za czym 13.04.15, 15:31
      za Amsterdamem, a w najbliższym miesiącu nie mam czasu się tam wybrać
    • paco_lopez Re: Za czym 13.04.15, 15:59
      za latami dziewięćdziesiątymi
    • sid-15 Re: Za czym 13.04.15, 16:42
      Dzisiaj jeszcze bardziej tęsknię za sobotą. Zarówno jako za dniem wolnym, jak i za pogodą.
      • sid-15 Re: Za czym 18.04.15, 10:00
        Z względu na pogodę, dzisiaj znowu tęsknię za sobotą sprzed tygodnia. Mam nadzieję, że nie zostanie mi tak na zawsze...
    • majaa Re: Za czym 13.04.15, 17:32
      Żeby się wreszcie walnąć na wyrko i wyspać porządnie. Mam kilkudniowe zaległości w tej kwestii.
    • rezolutnakobieta Re: Za czym 14.04.15, 08:09
      Za kimś, kto nigdy nie będzie mój. I za czasem, kiedy wszystko wydawało się takie proste i do zrobienia. I za latem i ciepłem.
    • fuzja-jadrowa Re: Za czym 14.04.15, 11:41
      W tej chwili, to za Toba, przeciez wiadomo, co nie.
    • lilith70 Re: Za czym 14.04.15, 12:11
      Za kolegą chlip chlip

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka