six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:34 to i tak dobrze, że nie wątrobiankę albo śledzionkę. czy to nie są przypadkiem jakieś choroby, bo tak brzmią? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:36 jasne ze nie choroby. Jadlas kiedys wodzionke? :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:40 nooo nie jadłam. A robisz ją z wody czy z wódy? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:42 z wody, chleba, czosnku :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:44 tzn. chleb z czosnkiem, a wodą zapijasz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:45 Nie- zupe sie taka robi :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:50 to dawaj przepis :) jakaś więziennicza ta zupa chyba, ale co tam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:54 Proste Chleb kroisz w kostki, zalewasz wrzatkiem, dodajesz kostke rosolowa i duuuzo czosnku, sol i pieprz do smaku. Dobre na przeziebienia Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:57 brzmi całkiem smacznie, a czosnek świeży? siekany, krojony, wyciskany? ile go? Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:04 :) to dam mu wycisk i zobaczę, co warta ta Twoja wodzionka (: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna zrob sobie loda na kolacje btxt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:35 Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:38 Jak pomysle o tobie to staje sie to niemozliwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna staje czy nie staje Mario IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:42 zdecyduj sie . Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:38 sam ma sobie zrobić? ;) taki z niego człowiek-guma? Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:39 przeciez ten karampuk nawet nie wie o czym mowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:43 co to jest karampuk? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:44 toto co sie wyzej wpisalo :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Gnój IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:46 polecam ci te ksiązke Kuczoka. zdaje sie ze wywodzisz sie ze Śląska? stamtąd co drugi poszkodowany przez ojca; moze w niej odnajdziesz cos ze swojego dziecinstwa? albo idź na Pręgi, to to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: Gnój 08.10.04, 14:51 Gnoj? Bardzo mi przyjemnie- Mariusz. A gnoj to twoje imie, nazwisko, czu pseudonim? :)) Co do ksiazek. Wierze, ze potrafisz czytac, natomiast masz problemy ze zrozumieniem tekstu :) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:36 ..jedna kawa, jedno pywko i ziuźku spać..8) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:42 mario2 napisał: > 2 piwa! minimum :) ________ ..baa oczy by chciały, ale.. reszta już nie może.8) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:47 mario2 napisał: > Nie przesadzaj :) _____ ..8)..no wiesz, bo ja jakoś nigdy nie mam pewności czy mnie moja ślubna czasami tu nie inwigiluje , a zna mój nick.Więc sam rozumiesz..8) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:57 Rozumiem. Ale kluczyka do barku jej nie oddales? :) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:58 ..barek jest ogólnie dostępny więc i kluczyka brak.. Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:02 i uwazasz, ze nie jest to blad? :) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:11 mario2 napisał: > i uwazasz, ze nie jest to blad? :) _______ ..nie uważam, dziś już nie..8) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:16 No coz. Mialem obawy o doroslego syna :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:41 kawa na wzbudzenie, piwko na uśpienie, ale siku to już możesz nie zdążyć, więc podłóż coś pod siebie, tak na wszelki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:44 six_a napisała: > kawa na wzbudzenie, piwko na uśpienie, ale siku to już możesz nie zdążyć, więc > podłóż coś pod siebie, tak na wszelki ;) ___ ..może to dziwne,ale na mnie aż tak te napitki nie działają.Kawa ani nie pobudza, a jedno piwo..nawet specjalnie nie odczuwam...8) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:54 charlie_x napisał: > > ..może to dziwne,ale na mnie aż tak te napitki nie działają.Kawa ani > nie pobudza, a jedno piwo..nawet specjalnie nie odczuwam...8) jej, to po co pijesz? spróbuj czegoś, co działa! > Odpowiedz Link Zgłoś
charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:08 six_a napisała: > > spróbuj czegoś, co działa! > > ________ ..a próbowało się kiedyś, oj próbowało.Czasami to i tych próbek brakowoło..dziś już raczej jak to się ładnie mówi '.. ja tylko piję tak dla towarzystwa'..Miło się z Wami gaworzy, ale obowiązki wzywają..8) Odpowiedz Link Zgłoś
edmundzia Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:39 kolacji nie będzie:( obiad jest o takiej porze, ze na kolacje nie starczy dnia. a jak sie je po północy to mozna to traktowac jako sniadanko:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:58 To rozumiem! cytryna jest taka dietetyczna :) Odpowiedz Link Zgłoś
miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:00 nie ma się po niej tak okrutnego kaca:)) Odpowiedz Link Zgłoś
miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:04 jutro nie powinnam mieć śladu kataru w nosie:) same korzyści:) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:07 No widzisz.... a z rana popraw sobie. Na pewno bedziesz weselsza :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:22 To tylko po to, by nie zapomniec :) Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:03 + wit. C, ewentualnie syropek i ..... tęsknota :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:04 no to polecam pieprzowke. Latwiej zasniesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:09 dodatkowo, czy zamiast ??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
mario2 Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:18 proponuje zamiast. Po co sie truc? :) Odpowiedz Link Zgłoś
six_a Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:06 mała rada: nie wolno mieszać coldrexu z aspiryną, tęsknoty też lepiej nie dodawać, bo się dłużej zdrowieje :) Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:08 eeee, skomplikowane, to ja się chyba po prostu wódki napiję :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: coldrex, kurde, + aspiryna, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 15:11 Z miodem,dobrze rozgrzeje . Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt zgodnie z Waszymi sugestiami 08.10.04, 15:26 będzie tylko wódeczka... a jak się juuszsz troszeszke podlecze tttoo sie oddesfe... :) Odpowiedz Link Zgłoś