Dodaj do ulubionych

co będzie dziś na kolację?

08.10.04, 14:31
ja mam wodzionke :)
Obserwuj wątek
    • kopov wzwodzionkę chyba?:) nt 08.10.04, 14:32

      • mario2 Re: wzwodzionkę chyba?:) nt 08.10.04, 14:34
        nie- wodzionka :)
    • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:34
      to i tak dobrze, że nie wątrobiankę albo śledzionkę. czy to nie są przypadkiem
      jakieś choroby, bo tak brzmią? ;)
      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:36
        jasne ze nie choroby.

        Jadlas kiedys wodzionke? :)
        • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:40
          nooo nie jadłam. A robisz ją z wody czy z wódy?
          • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:42
            z wody, chleba, czosnku :)
            • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:44
              tzn. chleb z czosnkiem, a wodą zapijasz? ;)
              • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:45
                Nie- zupe sie taka robi :)
                • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:50
                  to dawaj przepis :)
                  jakaś więziennicza ta zupa chyba, ale co tam ;)
                  • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:54
                    Proste

                    Chleb kroisz w kostki, zalewasz wrzatkiem, dodajesz kostke rosolowa i duuuzo
                    czosnku, sol i pieprz do smaku.

                    Dobre na przeziebienia
                    • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:57
                      brzmi całkiem smacznie, a czosnek świeży? siekany, krojony, wyciskany? ile go?
                      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:59
                        najlepiej wyciskany :)
                        • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:04
                          :) to dam mu wycisk i zobaczę, co warta ta Twoja wodzionka (:
                          • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:05
                            Jutro mi opiszesz :)
    • Gość: obierzyna zrob sobie loda na kolacje btxt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:35
      • mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:38
        Jak pomysle o tobie to staje sie to niemozliwe :)
        • Gość: obierzyna staje czy nie staje Mario IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:42
          zdecyduj sie .
      • six_a Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:38
        sam ma sobie zrobić? ;) taki z niego człowiek-guma?
        • mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:39
          przeciez ten karampuk nawet nie wie o czym mowi :)
          • six_a Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:43
            co to jest karampuk? :)
            • mario2 Re: zrob sobie loda na kolacje btxt 08.10.04, 14:44
              toto co sie wyzej wpisalo :)
          • Gość: obierzyna Gnój IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 14:46
            polecam ci te ksiązke Kuczoka. zdaje sie ze wywodzisz sie ze Śląska? stamtąd co
            drugi poszkodowany przez ojca; moze w niej odnajdziesz cos ze swojego
            dziecinstwa?
            albo idź na Pręgi, to to samo.
            • mario2 Re: Gnój 08.10.04, 14:51
              Gnoj? Bardzo mi przyjemnie- Mariusz.
              A gnoj to twoje imie, nazwisko, czu pseudonim? :))

              Co do ksiazek. Wierze, ze potrafisz czytac, natomiast masz problemy ze
              zrozumieniem tekstu :)
    • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:36
      ..jedna kawa, jedno pywko i ziuźku spać..8)
      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:40
        2 piwa! minimum :)
        • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:42
          mario2 napisał:

          > 2 piwa! minimum :)
          ________

          ..baa oczy by chciały, ale.. reszta już nie może.8)
          • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:42
            Nie przesadzaj :)
            • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:47
              mario2 napisał:

              > Nie przesadzaj :)
              _____

              ..8)..no wiesz, bo ja jakoś nigdy nie mam pewności czy mnie moja
              ślubna czasami tu nie inwigiluje , a zna mój nick.Więc sam rozumiesz..8)
              • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:57
                Rozumiem. Ale kluczyka do barku jej nie oddales? :)
                • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:58
                  ..barek jest ogólnie dostępny więc i kluczyka brak..
                  • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:02
                    i uwazasz, ze nie jest to blad? :)
                    • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:11
                      mario2 napisał:

                      > i uwazasz, ze nie jest to blad? :)
                      _______
                      ..nie uważam, dziś już nie..8)
                      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:16
                        No coz. Mialem obawy o doroslego syna :)
      • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:41
        kawa na wzbudzenie, piwko na uśpienie, ale siku to już możesz nie zdążyć, więc
        podłóż coś pod siebie, tak na wszelki ;)
        • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:44
          six_a napisała:

          > kawa na wzbudzenie, piwko na uśpienie, ale siku to już możesz nie zdążyć,
          więc
          > podłóż coś pod siebie, tak na wszelki ;)
          ___

          ..może to dziwne,ale na mnie aż tak te napitki nie działają.Kawa ani
          nie pobudza, a jedno piwo..nawet specjalnie nie odczuwam...8)
          • six_a Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:54
            charlie_x napisał:

            >
            > ..może to dziwne,ale na mnie aż tak te napitki nie działają.Kawa
            ani
            > nie pobudza, a jedno piwo..nawet specjalnie nie odczuwam...8)


            jej, to po co pijesz? spróbuj czegoś, co działa!
            >
            • charlie_x Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:08
              six_a napisała:
              >
              >
              spróbuj czegoś, co działa!
              > >
              ________

              ..a próbowało się kiedyś, oj próbowało.Czasami to i tych próbek
              brakowoło..dziś już raczej jak to się ładnie mówi '.. ja tylko piję tak dla
              towarzystwa'..Miło się z Wami gaworzy, ale obowiązki wzywają..8)
    • edmundzia Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:39
      kolacji nie będzie:( obiad jest o takiej porze, ze na kolacje nie starczy dnia.
      a jak sie je po północy to mozna to traktowac jako sniadanko:)
      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:40
        Sniadanie jem na obiad :)
    • miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:46
      ja - wódka z cytryną:)
      • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 14:58
        To rozumiem! cytryna jest taka dietetyczna :)
        • miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:00
          nie ma się po niej tak okrutnego kaca:))
          • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:03
            a ile ma witaminy C :)))
            • miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:04
              jutro nie powinnam mieć śladu kataru w nosie:) same korzyści:)
              • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:07
                No widzisz.... a z rana popraw sobie. Na pewno bedziesz weselsza :)
                • miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:08
                  klin klinem?
                  • mario2 Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:22
                    To tylko po to, by nie zapomniec :)
                    • miawalles Re: co będzie dziś na kolację? 08.10.04, 15:23
                      że piłam?:)
    • jsolt coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:03
      + wit. C, ewentualnie syropek i ..... tęsknota :(((((
      • mario2 Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:04
        no to polecam pieprzowke. Latwiej zasniesz :)
        • jsolt Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:09
          dodatkowo, czy zamiast ??? :)
          • mario2 Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:18
            proponuje zamiast. Po co sie truc? :)
      • six_a Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:06
        mała rada: nie wolno mieszać coldrexu z aspiryną,
        tęsknoty też lepiej nie dodawać, bo się dłużej zdrowieje :)
        • jsolt Re: coldrex, kurde, + aspiryna, 08.10.04, 15:08
          eeee, skomplikowane, to ja się chyba po prostu wódki napiję :)))
          • Gość: mm Re: coldrex, kurde, + aspiryna, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 15:11
            Z miodem,dobrze rozgrzeje .
      • jsolt zgodnie z Waszymi sugestiami 08.10.04, 15:26
        będzie tylko wódeczka...
        a jak się juuszsz troszeszke podlecze tttoo sie oddesfe... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka