Dodaj do ulubionych

Faceci są jacyś dziwni

21.09.20, 21:22
Hej :)
Ostatnio korzystałam z usług pana notariusza. Nie powiem, facet wpadł mi w oko, on również uśmiechał się i takie tam :) napisałam mu miła opinię, po czym po kilku dniach odnalazł mnie na fb podziękował za opinię zaprosił do znajomych. Minęło kilka dni znowu napisał, z tym , że jego wiadomości to tylko miłego dnia miłego weekendu, tak naprawdę wymienimy kilka zdań i na tym się kończy. Pytanie. Po co facet odnajduje mnie na portalu społecznościowym, czyżby dziękował wszystkim za opinie a ma naprawdę wszystkie bardzo dobre ? Sądziłam że może zaprosi na kawę ale nic z tych rzeczy..jaki to wszystko ma cel :)
Obserwuj wątek
      • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 21.09.20, 22:42
        l.george.l napisał:

> Facet bada sytuację. W wyobraźni już Cię bzyka, ale funkcja, którą sprawuje, ni
        > e pozwala mu wprost Ci tego zaproponować.

Hahahaha to niech szybciej bada tą sytuację :)
        • eriu Re: Faceci są jacyś dziwni 27.09.20, 09:18
          Notariusz to zawód zaufania publicznego. Jeśli on zna Twoje dane z pracy to nie może sobie ot tak ich wykorzystać i zapraszać, bo możesz na niego złożyć skargę. Sama zaproponuj spotkanie niezwiązane z pracą i tyle. Jest XXI wiek co za problem coś napisać przez FB?
    • jan_n1972 Re: Faceci są jacyś dziwni 22.09.20, 10:40
      Musisz mu dac jakais znak, ze jestes zainteresowana. Facet bewnie sie troche boi ze cos zaproponuje a to to odrzucisz albo go osmieszysz publicznie. Rozne rzeczy sie zdarzaja, wiec woli dmuchac na zimne. Potrzeba zachety od ciebie.
        • l.george.l Re: Faceci są jacyś dziwni 27.09.20, 01:58
          Kup dwa bilety do kina lub na jakiś koncert i napisz do niego, że koleżanka nie może z Tobą iść, że nie chcesz, by bilet się zmarnował i czy nie zechciałby Ci towarzyszyć. Jeśli skorzysta z zaproszenia, to możesz mieć nadzieję, że znajomość rozwinie się. Jeśli wymiga się brakiem czasu, to niestety, nic z tego.
          • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 28.09.20, 23:46
            Już jesteśmy umówieni;) na szczęście nie musiałam kombinować. Faktycznie facet po prostu badał teren. Możliwe że nie chciał być nachalny ciągle siedzieć i wypisywać. Zaczęliśmy pisać coraz częściej krótko zwięźle dużo humoru żartu. Zaproponował mi spotkanie na co się zgodziłam . jestem teraz trochę zajęta więc mam mu dać znać kiedy mam czas niech sobie teraz jeszcze chwileczkę zaczeka hahaha
                • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 09.10.20, 23:05
                  No szlag mnie trafi hahahahha. Tak jak wspomniałam facet zaproponował spotkanie. Miałam dać znać kiedy.. Kilka dni później odezwałam się z propozycją, zapytał gdzie się spotkamy. Zapytałam czy to nie problem żeby podjechał do mojego miasta . Odpowiedział że oczywiście nie, ale zaczął kręcić że nie wie jak dzień mu się tego dnia ułoży i czy w razie czego możemy przełożyć to na przyszły tydzień. Napisałam że nie ma problemu.
                  Facet zamilkł ... Może myślał że przyjadę do niego prosto do kancelarii na szybko numerek ? Nic mnie już nie zdziwi....
                  • brak.slow Re: Faceci są jacyś dziwni 10.10.20, 00:55
                    Uważaj, może to typowy typ co leci na kasę. Kupiłaś mieszkanie za grubą mamonę i on robił umowę? Może otrzymałaś spadek?
                    Jesli pana nie stać na to, żeby przyjechać po kobietę, a liczy na to, że to ona jak kotka w rui pogoni za nim, to chyba nic z tego. No chyba, że masz niskie standardy to kupuj bilet na busa i jedź :D
                    "Zapytałam czy to nie problem żeby podjechał do mojego miasta "
                    Błąd, to pytanie nie powinno w ogóle paść, bo to jest oczywiste jak słońce, ze to on przyjeżdża. Zaczekaj jeszcze ten tydzień, może faktycznie mu coś wypadło ważnego i nie da rady. Ale bądź ostrożna. On ma dostęp do twoich danych nie wiesz kim jest. btw przestał się odzywać, to typowy zabieg manipulacyjny. Teraz sprawdza jak bardzo jesteś zdesperowana. Też się nie odzywaj, jesli odezwie się w sprawie spotkania wtedy odpisz.
                    • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 12.10.20, 09:25
                      kupiłam raczej tanie mieszkanie a sądząc po tym jaką ma kancelarię i w ogóle jak to wszystko wygląda to chyba ma swoją kasę i moja mu niepotrzebna ha ha ha. Mnie jego rowniez niepotrzebna, ale po prostu tak mi się spodobał rzadko kto mi się podoba dlatego trochę to przeżywam bo cieszyłam się na to spotkanie. Po co to pisanie to umawianie się, to mnie najbardziej dziwi o co tutaj chodzi gdyby jeszcze spotkał się ze mną i stracił zainteresowanie to rozumiem ale tak przez pisanie nagle się odechciało albo przyszła fajniejsza klientka ha ha.
                      • eriu Re: Faceci są jacyś dziwni 13.10.20, 11:30
                        A przyszło Ci do głowy wziąć jego komunikat dosłownie? Nie wie jak w tym tygodniu będzie to wyglądało i lepszy będzie przyszły tydzień?

Nie mam pojęcia po co kobiety sobie komplikują tak życie zamiast przyjąć jasny komuniat. Zacznij narzekać jak to spotkanie w przyszły tygodniu się nie odbędzie.
                        • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 13.10.20, 11:38
                          Zaraz po tym jak zaproponowałam żeby przyjechał do mojego miasta zaczął kręcić.. widziałam jego wpis na FB jakiś czas temu pytał czy ktoś nie wraca samochodem skądś tam żeby go zabrać :) może facet samochodu nie ma ? Ale to się mówi...
                          • nudnezyciezzz Re: Faceci są jacyś dziwni 13.10.20, 18:50
                            Dziwna sprawa. Niby notariusz a wyłaz z niegi straszna sknera. Jak facetowi zależy to i autobusem przyjedzie. Mój facet jeździł do mnie autobusem po 12h z drugiego końca Polski co miesiąc przez rok. Można, trzeba tylko chcieć.
                            • eriu Re: Faceci są jacyś dziwni 13.10.20, 23:09
                              Nie każda osoba, którą stać musi mieć auto.

Tak owszem jak zależy i jak nic nie odrywa głowy. Różne rzeczy się w życiu zdarzają, coś mogło wypaść.

Ja bym po prostu sama zagadała i zapytała. Żaden wstyd. Ale jak kto woli.
                            • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 14.10.20, 16:35
                              Po prostu nie lubię się narzucać...skoro byliśmy już umówieni i cisza... zapytałam ostatnio co u niego słychać. Bardzo szybko odpowiedział i znów zaczęły się smsy haha. Fakt, chyba wprost zapytam, w sumie korona z głowy nie spadnie.
                              • eriu Re: Faceci są jacyś dziwni 14.10.20, 19:52
                                Spytanie raz "co z naszym spotkaniem" nie jest narzucaniem. Jakbyś go zmuszała do spotkania albo byś go pytała o to z 6 razy to co innego. A facet Ci się mega podobał. Traktujmy się jak ludzi. Miło Tobie było jak wiedziałaś że on się Tobą interesował. Jak spytasz o spotkanie to jemu będzie miło. Normalna rzecz.
                                • quba Re: Faceci są jacyś dziwni 14.10.20, 23:11
                                  nie pytaj co z tym waszym spotkaniem, bardzo czytelnie dasz znać, że aż piszczysz, by się z nim spotkać, spokój i opanowanie da ci sporą przewagę, a jeśli facet się nie odezwie, to tym bardziej nie warto spotykać się z nim, po to, by poczuł się "panem sytuacji" i zlekceważył cię po tym.
                                    • eriu Re: Faceci są jacyś dziwni 15.10.20, 00:25
                                      Planujesz się mścić czy chcesz z facetem miło czas spędzić, że mu satysfkacji nie dasz? Seks też tak planujecie, żeby mu nie dać satysfakcji?

Chcesz czekaj jak księżnika aż się książę odezwie i obrabiaj mu tyłek na forum, bo poprosił o podwózkę. Jak z cepa robicie intrygę na miarę tworzenia akcji szpiegowskiej to musi się Wam w życiu nudzić. Ja bym spytała i była na spotkaniu albo bym wiedziała, że nie ma na co czekać i nie sprawdzała fb żeby sobie marzyć i dorabiać jakieś dziwne teorie. Szkoda czasu.
                                      • olkaolka Re: Faceci są jacyś dziwni 15.10.20, 22:11
                                        Ale nikt nie poprosił o żadna podwozke...ja tylko staram się zrozumieć czemu facet uciął temat po tym, jak zapytałam czy przyjedzie do mojego miasta. Raptem 7km
                                        Nie będę się prosiła o spotkanie faceta bo to nie w moim stylu. Ja wykazałam chęci i tyle. Ale to on nagle zmienił zdanie
                                      • brak.slow Re: Faceci są jacyś dziwni 18.10.20, 12:29
                                        jaki seks, o czym ty piszesz? ona tego faceta nawet nie zna i do tej pory się nie odezwal w sprawie pierwszego spotkania. powtórzę. jak mężczyźnie zalezy, to góry przeniesie.
                                        wiem to.
                                        a seks to dopiero jak Ci wyzna uczucia autorko, w innym wypadku bedzies zmmieć zaburzoe postrzeganie rzeczywistosci i tego na czym stoisz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka