Gość: zofia IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 08.11.04, 12:18 Czy pigułki zabezpieczaja 100%, czy tyje sie od nich, czy są jakieś skutki uboczne, czy bez obaw mozna sie kochac nie myśląc o tym że może się "coś" stac??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obierzyna Re: pigułki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:27 plaster antykoncepcyjny naklejony na środek czoła lepszy. chroni podwojnie - przed ciążą i przed skutkami zderzenia czolowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: jakie pigułki, sa takie co sie chudnie po ni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:33 a co, za gruby jestes? kup sobie takie specjalne globulki, ZET sie nazywają, i łykaj:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jakie pigułki, sa takie co sie chudnie po ni 08.11.04, 13:02 łyknął bym, ale podobno one sa dla kobiet?;((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna Re: jakie pigułki, sa takie co sie chudnie po ni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 13:04 a co za roznica dla kobiet czy nie? wazne zeby zadzialalo. Odpowiedz Link Zgłoś
kopov Re: jakie pigułki, sa takie co sie chudnie po ni 08.11.04, 13:17 a jak trzeba łykać w czasie okresu?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: pigułki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:32 Zawsze jest malutki% ze mozna zajść,tak samo jak i majac wkładkę,po najnowszej generacji sie raczej nie tyje ale to tez zalezy od organizmu a o skutkach ubocznych to poczytaj na ulotce :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obierzyna no wlasnie! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.04, 12:35 i dlatego lepiej wspolzyc z glowa niz z pigulka lub spirala...smierci zreszta. gwarantuej taki sam procent ryzyka, a i na ginekologu i zdrowiu sie zaoszczedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agunia Re: pigułki IP: *.lv-fdh.nevada.edu 08.11.04, 23:32 Zabezpieczaja chyba 99%. Skutki uboczne: po 6 latach brania mam cellulitis i poczatek zylakow. Nikt w rodzinie nie ma celluli, a nie naleze do szczegolnie grubych. Czytalam tez o problemach z krazeniem. W kazdym razie, odstawilam p. bo chcemy miez dzidziusia, ale ze na dojscie organizmu do normy hormonalnej trzeba czekac czasem do 6 miesiecy, uzywamy tymczasem prezerwatyw - tez dzialaja. :) Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha75 Re: pigułki 09.11.04, 09:03 Ostatnio przeczytałam (nie daje głowy za wiarygodność informacji) że podomno pigułki mają mniejszą skutecznosć gdy ko9bieta, która je bierze waży ponad 70 kg. Są też mniej skuteczne przy wszelkiego rodzju dietach-cud, polegajacych na jedzeniou środków zmniejszajacych wchłanianie pokarmów. Zjedzenie pigułki przed taką tabletką niby-wspomagajacą-ochudzenie ma taki sam skutek jakby sie jej w ogóle nie zjadło. Podobnie przy wszelkich środkach zołądkowych (Maaloxy i inne cuda). To tak tylko informacyjnie - bo o tym kobietom sie nie mówi. Zresztą o cellulicie i zylakach też. Już wiem skąd poniekąd one u mnie :-/ Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V Re: pigułki IP: *.eranet.pl 09.11.04, 09:24 E tam babulicie. Moja kobieta zaczęła brać pigułki w wieku 14 lat i brała nieprzerwanie przez lat 15. I jakoś nic jej nie jest. Karencję przed dzidziusiem lekarz określił na 3 miesiące. Skuteczność pigułki u nas wyniosła 100%. Trzeba tylko myśleć. Pigułka musi się wchłonąć do organizmu i dla każdego powinno być oczywiste, że jak coś się dzieje takiego, że organizm nie wchłania to pigułka nie zabezpiecza. Żylaki raczej tworzą się od obcisłych spodni, pończoch i butów na obcasie, a celulit od siedzącego trybu życia i kiepskiej diety (tak twierdzi moja lepsza 1/2 bo ja tam się nie znam :) mnie interesują efekty ;) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś