Gość: Agnieszka IP: *.icpnet.pl 10.01.05, 21:39 Jestem nędznie opłacaną korektorką. Piszę bzdety na tym forum. Ładniejsza jest np ode mnie Martyna a mądrzejsza Marysia Wkrótce nikt o mnie nie bedzie nawet pamietał Coz co to Socjologia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj