Gość: natka
IP: *.aster.pl
02.02.05, 20:14
Jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas określony, jest to czwarta już
umowa na czas określony (1rok a, poprzednie na 6m-cy, 1 rok, 1 rok).
W kodeksie pracy jest napisane, że trzecia umowa na czas określony staje się
umową na czas nieokreslony. Czy w związku z tym, mogę po urodzeniu dzidziusia
przejść na urlop macierzyński i wychowawczy np na 2 lata? Czy po prostu po
upływie tej rocznej umowy, nie mam już świadczeń macierzyńskich i
wychowawczych? Jak to jest?