Dodaj do ulubionych

ciężki problem!!

13.02.05, 13:48
Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie
wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego
chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on mnie
również. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu
Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Niefart polega na tym, że ja jestem
dziewicą, a on już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie
spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje
koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi,
powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O
tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego
dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie zaprzeczyłam.
Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice
jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o
kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić Nie chciałam przespać się
z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym
Mężczyzną!!

Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z
moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym
przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do
lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi
rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja
podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam
wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją
ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać!! KASZANKA SIĘ
ZŁAMAŁA!!!! Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za
bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie
mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany
przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się
zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!
Obserwuj wątek
    • cnjry Re: ciężki problem!! 13.02.05, 13:54
      Jest mi to znajome z innych for, niestety nic nowego nie wymysliles mogles
      przynajmniej zmienic kaszanke na cos innego.
      Trolu jeden

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka