Gość: Agusja
IP: *.infinity.net.pl / *.infinity.net.pl
04.06.02, 16:06
Ktory Twoim zdaniem członek/czlonkowie ktoregos z zespołów jest/są
najprzystojniejszy/si.
Ja głosuje za Atushim Yanagisawą (widzialam tylko dwa mecze Korea-Polska i
Japonia-Brazylia ;-))