Dodaj do ulubionych

gracze Mundialu

IP: *.infinity.net.pl / *.infinity.net.pl 04.06.02, 16:06
Ktory Twoim zdaniem członek/czlonkowie ktoregos z zespołów jest/są
najprzystojniejszy/si.
Ja głosuje za Atushim Yanagisawą (widzialam tylko dwa mecze Korea-Polska i
Japonia-Brazylia ;-))
Obserwuj wątek
    • sfizofremia Re: gracze Mundialu 04.06.02, 16:19
      najPrzystojniejSzy pilkarz na swIecie to Michael Owen !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ludzik Re: gracze Mundialu IP: 217.97.164.* 04.06.02, 16:21
      I znowu sie zaczyna! Kobiety nie zaczynajcie tych plebiscytow bo sie zalamuję
      • Gość: gaga Re: gracze Mundialu IP: *.tin.it 04.06.02, 16:28
        Nesta, Cannavaro i jakies 50% reprezentacji Wloch. Sa super-duper!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka