Gość: Vika
IP: *.ewave.at
23.07.02, 14:34
Jak sobie chcecie to prosze bardzo moge cos niecos poczytac...no wiecie gdzie
i co:-).Moze byc w tym temacie albo na poczte:-).Ale moge to robic tylko
poznym wieczorem lub noca.Kazdej napisze,kiedy ma sie zglosic po dobior
wiadomosci.OK?Buzi.-)