Dodaj do ulubionych

Adrian Mole. Czas Cappuccino

IP: 213.76.149.* 02.08.02, 15:13
Zdecydowanie najsłabsza, najbardziej przegadana część cyklu. Nie
polecam. I pomyśleć, że poprzedni tom, "Wilderness Years" był
taką rewelacją...
Obserwuj wątek
    • Gość: majkel Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: 203.55.19.* 03.08.02, 03:44
      Nadal zabawne. Kto wie czy nie lepsze od B.J.
    • Gość: alissa19 Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.08.02, 16:11
      a mozna to juz kupic?bo czytalam gdzies ze dopiero od polowy sierpnia w
      ksiegarniach.
    • kasiulek Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino 03.08.02, 19:50
      Ja czytalam The Cappucino Years z 1,5 roku temu w oryginale, moze wreszcie ktos
      to przetlumaczyl na polski?
      Ale zgadzam sie, troche juz Mole nudzi... Nic nie zmadrzal, mimo ze ma juz 30
      lat...

      PS. Niedawno kupilam The Cappucino Years na kasecie czytane przez jakiegos
      angielskiego aktora na prezent.
      • Gość: Tomek Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 03.08.02, 21:42
        > Ja czytalam The Cappucino Years z 1,5 roku temu w oryginale,

        Ja też - było do kupienia w Empkiu i nawet nieźle się sprzedawało

        > moze wreszcie ktos to przetlumaczyl na polski?

        Pewnie tak, skoro Wyborcza robi tyle szumu (pewnie tak jak z Potterem weszli w
        jakiś układ z wydawcą...) - ale Adriana to jednak lepiej czytać w oryginale.
        Tłumaczenie Wilderness Years było słabiutkie

        > Ale zgadzam sie, troche juz Mole nudzi... Nic nie zmadrzal, mimo ze ma juz 30
        > lat...

        To znaczy - wcale nie chodzi o to, żeby zmądrzał. Ale faktem jest że nudzi -
        tam jest jeden taki zapisek który się ciągnie przez kilkadziesiąt stron.
        >
        > PS. Niedawno kupilam The Cappucino Years na kasecie czytane przez jakiegos
        > angielskiego aktora na prezent.

        Jakieś 10-12 lat temu w poznańskim radiu Merkury fragmenty "Sekretnego
        Dziennika" czytał Bohdan Smoleń. Rewelacja - czytał z takim przejęciem jakby to
        był jego własny pamiętnik :-)))))
    • Gość: skanner darkly Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.02, 10:16
      Moim zdaniem - SUPER. Dużo lepsze niż "Dziennik Bridget Jones".
      Szkoda, że jeszcze nie można tego kupić.
      • Gość: miru Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 20.08.02, 21:20
        witam i proszę o pomoc - strasznie podobają mi się pierwsze 2
        części przygód Adriana Mole'a, ale niewiem jak zdobyć kolejne 2
        części, gdybyście mogli chociaż podpowiedzieć mi wydawcę tych
        kolejnych części...
    • Gość: Aliss Re: Adrian Mole. To juz nie to samo.... IP: *.helion.pl 26.08.02, 13:17
      To juz nie to samo....
    • Gość: AAA Czy są wznowienia poprzednich części??? IP: *.helion.pl 26.08.02, 13:18
      Proszę o info, jeżeli ktoś wie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka