Gość: Tomek IP: 213.76.149.* 02.08.02, 15:13 Zdecydowanie najsłabsza, najbardziej przegadana część cyklu. Nie polecam. I pomyśleć, że poprzedni tom, "Wilderness Years" był taką rewelacją... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: majkel Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: 203.55.19.* 03.08.02, 03:44 Nadal zabawne. Kto wie czy nie lepsze od B.J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alissa19 Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.08.02, 16:11 a mozna to juz kupic?bo czytalam gdzies ze dopiero od polowy sierpnia w ksiegarniach. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino 03.08.02, 19:50 Ja czytalam The Cappucino Years z 1,5 roku temu w oryginale, moze wreszcie ktos to przetlumaczyl na polski? Ale zgadzam sie, troche juz Mole nudzi... Nic nie zmadrzal, mimo ze ma juz 30 lat... PS. Niedawno kupilam The Cappucino Years na kasecie czytane przez jakiegos angielskiego aktora na prezent. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 03.08.02, 21:42 > Ja czytalam The Cappucino Years z 1,5 roku temu w oryginale, Ja też - było do kupienia w Empkiu i nawet nieźle się sprzedawało > moze wreszcie ktos to przetlumaczyl na polski? Pewnie tak, skoro Wyborcza robi tyle szumu (pewnie tak jak z Potterem weszli w jakiś układ z wydawcą...) - ale Adriana to jednak lepiej czytać w oryginale. Tłumaczenie Wilderness Years było słabiutkie > Ale zgadzam sie, troche juz Mole nudzi... Nic nie zmadrzal, mimo ze ma juz 30 > lat... To znaczy - wcale nie chodzi o to, żeby zmądrzał. Ale faktem jest że nudzi - tam jest jeden taki zapisek który się ciągnie przez kilkadziesiąt stron. > > PS. Niedawno kupilam The Cappucino Years na kasecie czytane przez jakiegos > angielskiego aktora na prezent. Jakieś 10-12 lat temu w poznańskim radiu Merkury fragmenty "Sekretnego Dziennika" czytał Bohdan Smoleń. Rewelacja - czytał z takim przejęciem jakby to był jego własny pamiętnik :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skanner darkly Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 04.08.02, 10:16 Moim zdaniem - SUPER. Dużo lepsze niż "Dziennik Bridget Jones". Szkoda, że jeszcze nie można tego kupić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miru Re: Adrian Mole. Czas Cappuccino IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 20.08.02, 21:20 witam i proszę o pomoc - strasznie podobają mi się pierwsze 2 części przygód Adriana Mole'a, ale niewiem jak zdobyć kolejne 2 części, gdybyście mogli chociaż podpowiedzieć mi wydawcę tych kolejnych części... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aliss Re: Adrian Mole. To juz nie to samo.... IP: *.helion.pl 26.08.02, 13:17 To juz nie to samo.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AAA Czy są wznowienia poprzednich części??? IP: *.helion.pl 26.08.02, 13:18 Proszę o info, jeżeli ktoś wie! Odpowiedz Link Zgłoś