Gość: Liver
IP: 157.25.84.*
06.08.02, 10:57
"Przeciwko 11 właścicielom ogródków skierowano wnioski do sądu grodzkiego za
zakłócanie ciszy nocnej. W stosunku do dwóch innych toczy się postępowanie
wyjaśniające dotyczące legalności ich podłączenia do prądu. 21 właścicieli
zobowiązano do przedstawienia podpisanych umów na wywóz nieczystości. -
Musimy też jeszcze dokładnie sprawdzić, czy liczba ogródków, które tam stoją,
zgadza się z zadeklarowanym stanem - podkreśla rzecznik straży miejskiej
Rafał Lasota."
wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=962310&dzial=waw0033