Dodaj do ulubionych

Ogródki piwne w Wawie nad Wisłą.

IP: 157.25.84.* 06.08.02, 10:57
"Przeciwko 11 właścicielom ogródków skierowano wnioski do sądu grodzkiego za
zakłócanie ciszy nocnej. W stosunku do dwóch innych toczy się postępowanie
wyjaśniające dotyczące legalności ich podłączenia do prądu. 21 właścicieli
zobowiązano do przedstawienia podpisanych umów na wywóz nieczystości. -
Musimy też jeszcze dokładnie sprawdzić, czy liczba ogródków, które tam stoją,
zgadza się z zadeklarowanym stanem - podkreśla rzecznik straży miejskiej
Rafał Lasota."


wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=962310&dzial=waw0033



Obserwuj wątek
    • Gość: leo Re: Ogródki piwne w Wawie nad Wisłą. IP: *.datastar.pl 06.08.02, 11:07
      Gość portalu: Liver napisaý(a):

      > "Przeciwko 11 właścicielom ogródków skierowano wnioski do sądu grodzkiego za
      > zakłócanie ciszy nocnej. W stosunku do dwóch innych toczy się postępowanie
      > wyjaśniające dotyczące legalności ich podłączenia do prądu. 21 właścicieli
      > zobowiązano do przedstawienia podpisanych umów na wywóz nieczystości. -
      > Musimy też jeszcze dokładnie sprawdzić, czy liczba ogródków, które tam stoją,
      > zgadza się z zadeklarowanym stanem - podkreśla rzecznik straży miejskiej
      > Rafał Lasota."
      >
      >
      > <a href="wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=962310&dzial=waw0033"tar
      > get="_blank">wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=962310&dzial=waw0033</a>
      >
      >
      >
      Nigdy sie nie zastanawiałem nad aspektami formlanymi funkcjonowania "ogródków", ale ostatnio, z ciekawości
      poszedłem je obejrzeć. Koszma! Straszny hałas - każdy ma swoje głośniki i swoją muzykę i licytuje się z pozostałymi,
      smród niewyobrażalny i śmietnik. Po prostu idealne warunki do zabawy.
      Najwyraźniej jednak mają one swoich amatorów. Może ktoś mi przy okazji wytłumaczy co go ciągnie do tego miejsca!
    • Gość: Vika Re: Ogródki piwne w Wawie nad Wisłą. IP: *.ewave.at 06.08.02, 11:13
      Gość portalu: Liver napisaý(a):

      > "Przeciwko 11 właścicielom ogródków skierowano wnioski do sądu grodzkiego za
      > zakłócanie ciszy nocnej. W stosunku do dwóch innych toczy się postępowanie
      > wyjaśniające dotyczące legalności ich podłączenia do prądu. 21 właścicieli
      > zobowiązano do przedstawienia podpisanych umów na wywóz nieczystości. -
      > Musimy też jeszcze dokładnie sprawdzić, czy liczba ogródków, które tam stoją,
      > zgadza się z zadeklarowanym stanem - podkreśla rzecznik straży miejskiej
      > Rafał Lasota."
      >
      >
      > <a href="wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?
      xx=962310&dzial=waw0033"tar
      > get="_blank">wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=962310&dzial=waw0033</a>
      >
      >
      >
      Ogrodki piwne bezwzglednie nalezy zlikwidowac jako siedlisko niemoralnej
      mlodziezy.Panowie piwosze wroca do starej dobrej tradycji i beda pili w
      krzakach i pod sklepami oraz zasiusiwac okoliczne murki.Tak jest fajniej!!!!!!!
      • Gość: Liver Vika IP: 157.25.84.* 06.08.02, 11:18
        No to opisz jak jest w Austrii.
        Nie sądzisz, że lepiej napić się piwa w towarzystwie będąc w czystym, schludnym
        pubie a nie w jakiejś budzie, smrodzie i kakofonii ?
        • Gość: jorgen Re: Vika IP: *.man.polbox.pl 06.08.02, 12:09
          Gość portalu: Liver napisaý(a):

          > No to opisz jak jest w Austrii.
          > Nie sądzisz, że lepiej napić się piwa w towarzystwie będąc w czystym,
          schludnym
          >
          > pubie a nie w jakiejś budzie, smrodzie i kakofonii ?

          Masz rację. Tylko jak to zrobić nad Wisłą? Jeśli puby na barkach i ogródki bedą
          schludne i czyste to OK.

          Jest też druga strona medalu. Właściciele lokali na Starówce wściekają się na
          konkurencję. U nich piwo jest po 7 złotych a nad Wisłą 4 - 5, więc gdzie chodzi
          mniej zarabiająca klientela? Może Starówka napuściła kontrolę?

          PS: VIKA!!!! Nie mogę przyjechac nad Dunaj w długi weekend. Przepraszam.
          • Gość: Vika Jorgen!!! IP: *.ewave.at 06.08.02, 12:17
            Gość portalu: jorgen napisaý(a):

            > Gość portalu: Liver napisaý(a):
            >
            > > No to opisz jak jest w Austrii.
            > > Nie sądzisz, że lepiej napić się piwa w towarzystwie będąc w czystym,
            > schludnym
            > >
            > > pubie a nie w jakiejś budzie, smrodzie i kakofonii ?
            >
            > Masz rację. Tylko jak to zrobić nad Wisłą? Jeśli puby na barkach i ogródki
            bedą
            >
            > schludne i czyste to OK.
            >
            > Jest też druga strona medalu. Właściciele lokali na Starówce wściekają się na
            > konkurencję. U nich piwo jest po 7 złotych a nad Wisłą 4 - 5, więc gdzie
            chodzi
            >
            > mniej zarabiająca klientela? Może Starówka napuściła kontrolę?
            >
            > PS: VIKA!!!! Nie mogę przyjechac nad Dunaj w długi weekend. Przepraszam.
            Nie szkodzi,co sie odwlecze...mam grype...


            A co do ogrodkow.Tu jest tak samo.Sa fajbne ogrodki,kafejki i puby i sa speluny
            spod ciemnej gwiazdy.Kazdy sobie chodzi gdzie lubi.Jednak na pewno bedzie
            gorzej jezeli towarzystwo ogrodkowe przeniesie sie pod sklepy czy w krzaki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka