undyna
16.09.05, 11:40
może ja przesadzam?
no wq... mnie nieziemsko zostawianie w wodzie po ugotowaniu a to makaronu, a
to ziemniaków, czy też kalafiora, podobno złosliwie się o to czepiam, a dla
mnie to jest barbarzyństwo normalnie, potem to jadło romemłane takie jest,
jak ja mam to przetłumaczyć?